Electricity Saving Box – nuomonės ir kaina, kur pirkti

“Lifehacker” siūlo Jums mokytis tiesą apie prietaisus kurių bendra antraštė elektros taupymo Box iš savo srities specialistai, kaip vienas iš jų pats juokais vadina, elektros inžinierius LVL 80.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

ekonominės suirutės verčia mus visus galvoti apie mažinant išlaidas. Ir galiausiai noriu paneigti sau įprastų malonumų: maisto, prekybos ir kinas. Taigi, kas būtų toks nepilnametis paaukoti sugriežtinti diržas, kol ji virto kilpa? Nors galite apmąstyti sudėtingą pasirinkimą, atrodo, kad taip, kaip nustato jums. Geras kaimynas, naudinga kolega arba mėgstamos socialinės siūlo įsigyti mažą langelį, kad gali sumažinti elektros energijos išlaidas. Įdėkite prietaisą į lizdą, o ekonomika pradeda džiaugtis dešimčių procentų augimą! Įrodymai bazė pažangias technologijas efektyvumo remiasi patvirtindama laimingų klientų ir nepaneigiamas YouTube “vaizdo įrašus nuomones. Bet tai viskas gerai, nes ji kelia mums reklamos?

Be to, Lifehacker “atneša jums įdomų straipsnį iš Burr brigada, kurią sudaro chirurgas LoneWolf ir jo asistentas operby įdėti į originalų puslapių interneto leidimas” Energocapital “.

Išardykite įrenginį taupyti energiją

Norite tapti nekilnojamojo herojus pasakos? Ne kai ten užsienyje Supermenas ar Žmogus-voras, ir labiausiai, kad nei yra realus Pinokis!

Ir jai nereikia eiti į Field of Dreams ir palaidoti žemėje 5 auksines monetas pagal naktį viršelio … tik pakankamai pirkti įrenginį, kaip šis, pavadintą “elektrisiti seving dėžutė” ar “Ekonomiškas elektros “(Elektros taupymas langelį).

Tada jį įdėkite į lizdą (apibarstyti druska ir vandeniu Aš primygtinai nereikia rekomenduoti), pasakyti: “iš kreks Pax FEKS!!” ir viskas! Jūs – Pinokis

Tuo tarpu, mūsų brangūs Distributioo aktyviai skatinti dėžės su šviesos diodais, kurie įterpiami į lizdą ir žada “nerealių taupyti energiją” ir “lėtai suktis skaitiklio”, turi galimybę “amžinojo troškulys dovanėlė” jausmas mūsų piliečiai, ir trina rankas. Ir, žinoma, Distributioo gauti nerealu pelną perkant šiuos langelius $ 4 Kinijoje ir pardavimo patiklus piliečiams Europoje, Ukrainos, Kazachstano, Baltarusijos nuo $ 40.

Taigi, kas viduje šiuo prietaisu? Siūlau padaryti patrauklių kelionę per savo kvapiesiems įvertinti šių investicijų potencialą! Taigi, skalpelis vertus, pacientas ant stalo!

Brangiausias dalykas šiame prietaise yra turbūt atvejis. Jis yra pagamintas patikimai: sidabro spalvos su juodais akcentais ir megablock logotipu. Tačiau, vyksta kartu dvi dalis su tik vienas mažas varžtas, kuris mes atsuktą lengvai.

Viduje stebuklas prietaisą, “energijos taupymo” yra elektroninė diskusijų su minimaliu komponentų rinkinio ir santykinai didelis “juodosios dėžės”, kuri, kaip mes įtariame, yra paslaptis Super ginklas (Wunderwaffe) kovoje prieš vartojimas kilovatvalandžių! Ir mes įtariame, kad tai yra įprastas filmas kondensatorius.

Kitoje pusėje spausdintinės plokštės, kuri yra sutvirtintas dviem varžtais, atrodo taip:

Visas grandinės yra sukurtas ant spausdintinės plokštės, skirta daryti vieną didelį stebuklą – sukurti būtinas sąlygas … dega du šviesos diodus. Ir pridėti daugiau aiškumo, čia yra surinkta chirurginės komandos samprata šį prietaisą:

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Taip, jei tai yra labai apibendrintas, tada viduje yra nedidelė eilutė iš dviejų LED ir didelis filmas kondensatorius. Ir kaip didelis tai, mes stebėjomės, apie tai, taip pat ir mes matuojamas gana gerą įrenginį:

matavimai parodė, kad Juodosios paslaptis, kondensatorius turi pajėgumų, kiek iš 5.18 MFD.

Po paruošimo mes įdėti visas žarnas atgal ir supynė iki pacientą. Nuspręsta išbandyti jį ant. Be to, mūsų eksperimentas analizė būtų neišsami. Mes įdėti megaeconomics gerai pakrautas lizdo.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Ir … stebuklas! LED tikrai įsižiebti, ir mūsų viltis.

Bet skaitiklis yra įžūlus ir užtikrintai “susukti” tie patys kilovatvalandžių, kuris yra prijungtas prie stebuklingo prietaiso …

Ir dar bent šiek tiek poveikis turėjo būti gautas iš kino kondensatorius įtraukti su 5 μf talpos lygiagrečiai į titulinį tinklelį. Kitaip tariant, galų gale, ką puiki idėja nustatyti Distributely kažkaip pateisinti savo oszukiwanie patiklus Pinokis? Atsakysime tiesiogiai, šio kondensatoriaus talpa yra toks mažas, kad tai bus tik pakankamai kompensuoti reaktyviosios galios fluorescencinė lempa 40 vatų.

Taip, jūs girdėjote teisę, be aktyviosios galios (P, W, vatais), kuris konvertuojamas į naudingo darbo (judėjimas, sukimasis, šildymo), kai kurie prietaisai, tokie kaip varikliai suvartoja daugiau reaktyviąją galią (Q, var, voltas-amperas reaktyvus). Jis reikalingas sukurti elektromagnetinį lauką. Dabar mūsų džiovintuvas ir mūsų šaldytuvas kad vartoja elektros energiją iš tinklo ir paleisti ją nederlinga. Bet jei šalia skalbimo mašiną ar šaldytuvą į elektros lizdą klijuoti kondensatorius (talpa ir apskaičiuojama nuo reikalingo įtampos), mūsų gerbiami varikliai šaldytuvas ir skalbimo mašina bus suvartojama reaktyviąją galią iš kondensatoriaus ir nebus “apkrova tinklelį”. ir dabar MEGAWILD: AKTYVI energijos skaitiklis įdiegta į jūsų bute, visiškai abejingi kiek reaktyviosios galios tekėjo per. Jis netiki.

Vėlgi, tinkamai suprojektuoti aktyvus energijos skaitiklis atsižvelgiama tik aktyvios energijos, kad eina per jį. Taigi, nustatant visas “Magic-energijos seving dėžės” rūšių, jūs galite labai nežymiai sumažinti nedidelį plotą savo laidų iš nedidelę reaktyviosios galios. Bet jūsų pastangos jūsų matuoklis neturi vertiname.

Taigi nereikia apgaunama pasakų Distributioo, nereikia pirkti kino kondensatorius su LED rodmenų už $ 40, jei jūs tikrai nenorite jaustis kaip Pinokio. )))

Rūpinkitės savimi ir savo pinigus!

Vietoj sudarymo Elektros taupymo langelis

Mes nuvyko su blitz apklausos vieną iš straipsnio autorių. Ar verta bandyti reaguojant į “sulenkti” Valstybė dėl nepagrįsto augimo tarifų ir rublio devalvacijos, tracking metrų? Ar yra kokia nors reali nauda iš energiją taupančių buitinių prietaisų?

Žinoma, ne verta. Maitinimo sistema nuolatos tobulina paieškos būdai “vagys”. Be to, dešimt kartų sumos baudą “pavogtas” bus kietas jokios azartas. Ir svarbiausia, yra atvejų, mirties “kulibinyh”, pabandykite prijungti pro matavimo prietaisų. Taigi žaidimas yra ne verta žvakė.

About Dora Stankevičiūtė 196 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.