Ems Trainer – nuomonės, komentarai, kaina, forumas, kaip jis veikia?

Norėdami pašalinti poodinį riebalų ir stiprinti palengvėjimą neprarandant raumenų masės, padidinti apyvartą ir odos elastingumą padės mitinger avarijos atveju treneris, jo poveikis jaučiamas dėl 7-osios dienos taikymo. Prietaisas pašalina perteklinį svorį ir pagerina kūno architektūrą, išlaikant geros formos kūną ir gerinti kraujotaką, klientų atsiliepimai taip pat pranešti apie veiksmingą atleidimą nuo celiulito dirbti per kojų ir sėdmenų pasyvus fitneso mokymo namuose metu.

treniruoklio Ems-treneris privalumai

Platus populiarumas raumenų stimuliatorius pateisina keletą privalumų:

kompaktiški matmenys simuliatorius teikia patogus mokymai bet kokioje aplinkoje, tai yra nepastebimi po drabužiais. Sveria AVS zona šiek tiek, jis gali būti naudojamas namuose, tranzito ar poilsio metu.

dut ethetic ttrctive3 1 Ems Trainer  nuomonės, komentarai, kaina, forumas, kaip jis veikia? Įperkamos kaina – raumenų stimuliatorius Ems treneris yra pigiau nei standartiniai elektrinių, sudėtingo ir brangaus imitatoriai ir kitų mašinų, naudojamų sporto salėse ir sporto klubų

.

Saugus veikimas. Jei negabaritinių įranga traumuoja ir pavojingas, o dirbti su treneriu Ems treneris procese yra perkrovos ir gedimo pavojus. Pasirinktas programa yra aktyvi tam tikrą laiką. Prietaisas yra atjungtas tada automatiškai.

Sporto rinkinys gali būti naudojamas atskirai arba papildyti pagrindinio mokymo, reguliariai naudojasi 15 minučių per dieną diržo pakeisti 2 valandas fitneso klases ir leidžia jums įrašyti daugiau nei 5000 kalorijų per mėnesį. Gelio žiedlapių tiekiami su simuliatoriumi, universalus, jie gąsdinti ginklus, sėdmenų, nugaros ir kitus kūno dalių.

Kaip tai veikia EMS treneris

AB “treneris EMS palaiko 15 režimų galios, kad būtų užtikrintas impulsų pasiūlą su iš anksto jėga ir dažnį pagal savo įtaką raumenys sutartį, apyvartos ir audinių mitybą. Nekilnojamasis atsiliepimai profesionalių trenerių padės užtikrinti, kad Ems treneris yra lengva susidoroti su jai pavestų užduočių:

 • stiprina raumenis;
 • pašalina riebalų ląsteles;
 • skatina sodrumą kraujo deguonies;
 • gerina kraujotaką.
 • padeda numesti svorį;
 • suteikia odai elastingumo.

EMS treneris efektas pasiekiamas per tinkamai pasirinktos impulsų dažnis (idealus būdas 20 Hz) ir formos, gali pakartoti bet žmogaus kūno konfigūracijos kontūrus, exerciser yra lengva paslėpti po drabužiais, ir reguliariai naudoti tarp žmonių.

dut dventure weoene1 Ems Trainer  nuomonės, komentarai, kaina, forumas, kaip jis veikia? Prietaisas rekomenduojamas naudoti, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams. Dėl plataus funkcionalumo, EMS Trainer pozicijos kaip profesionalia įranga palaikyti Fizinio parengimo reguliariai vartotojus ir sportininkai, reabilitacija pacientams.

Pulsas stimuliatorius prieš parduodant išbandytas laboratorinėmis sąlygomis ir konfigūracijos specialistas.

Kas neturėtų naudoti prietaiso Ems-treneris

Kaip ir daugelis novatoriškų sprendimų medicinos srityje, elektrinis raumenų stimuliatorius turi kontraindikacijų skaičių, jis yra nerekomenduojama vartoti laikotarpiu:

 • alkoholis arba priklausomybė nuo narkotikų;
 • Nėštumas;
 • psichikos sutrikimai;
 • Vėžys
 • kraujotakos sutrikimai;
 • tuberkuliozė;
 • virusinių ligų.

Apskritai, zona treneris yra saugūs naudoti, tačiau gamintojas nerekomenduoja ją eksploatuoti ligų širdies. Jei sudirginimas nepraeina ant odos reikėtų sustabdyti treniruotę ir kreipkitės į gydytoją.

Kas yra įtrauktas į Ems-treneris

Trumpa treniruoklio leidžia daryti išvadą, kad širdies prietaisas yra hipoalergicznych silikonas, pakartoja raumenų masės palengvėjimą viduje iš “žiedlapiais” įrašytų su specialiais elektrodų, kad perduoda impulsus į gelis dangos narkotikų. Hipoalergicznych lakštai turi aukštą patvarumą ir gebėjimą tolygiai paskirsto energiją tam tikroje kūno vietoje.

Pagal “išmaniųjų technologijų” įtaką EMS treneris svorio reguliuoja apkrovą tam tikrą kūno dalį, ir specialios programos teikia įvairias pasyvius intensyvumo treniruotes, jų trukmę. Kūrėjas rekomenduoja įtraukti naudojimo su EMC zonoje ir specialiu geliu, teikiant antgalį iš “žiedlapių” į odą. Atminkite, kad neatitinkančių priemonių naudojimas gali sukelti alergiją. Pasitarkite su specialistu prieš pasirenkant gelį į odą.

Kaip naudotis EMS-treneris – žingsnis po žingsnio instrukcijas

Visas procesas naudojant vaistą svorio vyksta keliais etapais:

 • Jums reikia nustatyti studijavo sklypo plotą.
 • Atsargiai nuriebalinti esantį diržo srityje odą.
 • Norėdami išspręsti šią Massager ir patikrinti savo standžiai priglundantis prie odos.
 • Įjunkite įrenginį ir nustatyti apkrovos intensyvumą. Tai svarbu ne tik jaustis, bet ir pamatyti, kaip intensyviai raumenys sumažėja pagal impulsų veiksmų.
>>>>  PapiStop - nuomonės ir kaina, todėl verta pirkti? Patikrinti

Optimalus gydymo trukmė yra vidutiniškai 15 – 25 min. Pasibaigus mokymo pabaigoje jūs turite pašalinti diržą ir gydyti odą antiseptiškai.

Dėl gamintojo svetainėje pateikiama išsami vadovą su nuotrauka ir vaizdo, kaip naudotis vibruojantį Massager skirtingų kūno dalių:

 • Jei problemiškas sritis, yra skirtos mokymo EMS-treneris rankos yra ant vidinės ar išorinės pusės galūnės apie bicepsus ar tricepsas.
 • Už didžiausią poveikį skrandžio, ekspertai rekomenduoja įdėti į viršutinės ir apatinės pilvo pakaitomis įrenginį.
 • raumenų stimuliatorius taip pat naudojamas deginti riebalus ir stiprinti kojų raumenis. Už tai jums reikės įdiegti įrenginį ant nugaros ar priekio šlaunies, dirbti, sėdmenis.

dut ethetic beutifu1 1 Ems Trainer  nuomonės, komentarai, kaina, forumas, kaip jis veikia? Juosmens diržas EMS treneris rekomenduojama naudoti kasdien už specialią mokymo programą, ji susideda iš 4 etapų:

 1. Apšilimas raumenų masę, pasirengimą intensyvaus riebalų deginimas.
 2. pradiniame etape mokymo -. Aktyviam veiksmų riebalų ląstelėse
 3. Intensyvus pulsuoja – pakartotinis susitraukimo raumenų, todėl palaipsniui didinti raumenų masę
 4. .

 5. Poilsis – atsipalaiduoti baigti pamokas, kad būtų išvengta skausmo

.

Taikymo sritis Ems-treniruoklis

Ems treneris – naujas 2017, kuris yra gerai žinomas įvairių programų:

 • medicinos tikslams.
 • Jei norite pagerinti attractiveness.To išlaikyti geros formos kūną.
 • dėl svorio.
 • Po traumos.

Kas nusipirkau bevielį stimuliatorius taisyti, sako paprastumą ir patogumą tai ispolzovaniya kaip namie ir atostogauja, savo pareigas, ligoninės ir kurorto.

Kiek Ems-treniruoklis

Kaina EMS treneris fiksuoto, gyventojams Europoje ji yra. Į komplektą įeina EMC zonoje ir dviejų plokštelių tvirtinimui ant rankų ar kojų, nurodymą EUROPEN kalba.

Svarbu: užsakant oficialioje svetainėje EMS-treneris, vartotojai automatiškai apsidrausti nuo padirbinėjimo, gauti garantiją ir išmokėti išankstinį mokėjimą, kaip bevielis įrangos naujos kartos patentuota, turi kokybės sertifikatus, praėjo klinikinius tyrimus ir įrodė savo efektyvumą.

Ems treneris – & nbsp;? Tiesa ar ne

Ems treneris – tiesa ar ne? Geriausias įrodymas, kad raumenų stimuliatorius Ems treneris yra ne oszukiwanie yra nuomonės Real klientams, paskelbtas forumų ir svetainių, skirtų svorio ir sporto mokymą. Patentuota įrenginio korekcijos negalėjo likti be dėmesio ekspertų iš įvairių sričių. Gyrė fitneso treneriams, sportininkams, terapeutų ir mitybos įrangos poveikį.

Kaip apsaugoti save nuo klastotės?

Tie, kurie yra suinteresuoti pirkti unikalus treneris avarijos atveju treneris, jūs turėtumėte žinoti, kad naujas diržas pirkti parduotuvėse bus neveikia, prietaisas nėra įrašytas į masinę rinką, ir yra prieinama tik oficialiame gamintojo , Atskirti originalą nuo klastotės padės iš Europos mėginio, aukštos kokybės medžiagos ir kokybės užtikrinimo sertifikatą, patvirtinantį, deklaruotus savybes.

Nepriklausomi tyrimai Ems-treniruoklis

2017 m atliko mokslinį eksperimentą Vokietijoje, kuri buvo grindžiama stiprumo mokymas ir AVS dėl parametrų skaičių palyginimui:. Pokytį kūno sudėties ir raumenų stiprinimo

49 subjektų grupė buvo suskirstyti į 2 pogrupių:

 • Vienas iš žmonių veikiamų priversti krovinį kas 3 dienas.
 • Kiti dalyviai vyko EMS 3 sesijas kas 14 dienų.

Nepriklausomos tyrimo, kuris truko 4 mėnesius rezultatai, Vokietijos mokslininkai nustatė, kad Ems treneris – ne skyrybos, padidinti raumenų aukštis buvo stebimas abiejose grupėse: 1,26% saugumo pajėgų ir 0,94% grupėje EMS. Ekspertai taip pat pažymėjo, kad padidėjęs raumenų stiprumą raumuo tibiae. 12,6% sporto pasekėjų ir 7,4% vartotojų EMS

Taigi, pažymėjo, kad AVS gali būti laikoma veiksminga ir nebrangi pakaitalas standartinio stiprumo mokymas žmonėms, norintiems pagerinti kūno sudėjimą ir jėgą.

Tarp elitinių sportininkų Ems-treneris eksperimentai

Visa tiesa apie Ems treneris poveikio stiprumo parametrų profesionaliems sportininkams paaiškėjo, atsižvelgiant į 89 tyrimų Andre Filipovič, kurie po 2 mėnesių taikant EMS būdą pažymėti, kad, žinoma:

 • vertikalių šuolių padidėjo iki 25% aukščio.
 • “Sprint buvo sumažintas metu 4,8%.

Mokslininkai rodo, kad AVS gali būti perspektyvi alternatyva tradiciniam stiprumo mokymas. Atsižvelgiant į laiko taupymo, ekspertai prognozuoja, kad būtų plačiai naudoti metodų EMS sporte, kurios reikalauja aukšto lygio mokymo sportininkų.

Tuo pačiu metu Prancūzijos mokslininkas J. Godin mano, kad EMS efektas, susijęs šuoliai ir sprinto dviprasmiškas ir pastebima tik elektros stimuliacijos plyometrics ar eilines su svoriais derinys. Metu elektros stimuliacija po hopping mokymo, buvo pastebėta žymaus patobulinimai.

>>>>  Inflamaya gel - nuomonės ir kaina, pirkti dabar, želė

EMS naudojimas sunkiai sergantiems žmonėms

Aparatai Ems treneris domisi ir Šveicarijos specialistai, kurie matė jį kaip priemonę mažinti nuostolius raumenų jėgą ir raumenų atrofija sunkiai sergantiems pacientams. Eksperimento kokybės buvo vidutiniškai ir aukšto lygio. Kaip 5 tyrimų atvedė į augimo ar stiprumo išsaugojimo rezultatas 2 eksperimentas leido sustiprinti raumenų palengvėjimą. Vienas analizė buvo negalutiniai.

Kaip rezultatas, 8 tyrimų, kuriuose dalyvavo 172 sunkiai sirgo pacientas, jis įrodė, kad Ems treneris naudojant vaistą kartu su sveikatos priežiūros, be neigiamų nuomonių patvirtinimo apsaugo nuo raumenų jėgų netekimą. Kaip išlaikyti raumenų audinio kiekį pagal AVS veiksmų, įrodymų nėra atrasta.

nuomonės fitneso treneriai

Karina Ostapenko, fitneso treneris, 25 metų, Maskvos

Ar įmanoma padidinti raumenų palengvėjimą atliekant pratimus namuose 15 minučių per dieną? Treniruotės namuose turėti teigiamą poveikį sveikatai, tačiau šis skaičius nebus pagerinti, bet jei prijungti bevielės įrangos EMS Autobusų, rezultatas pastebimas po 5 dienų vartojimo.

Tai, kad raumenų masė yra daugiau susijęs sluoksnius sukelia šio tyrimo sudėtingumą. Klasikiniai Sportas yra taikoma apkrova, dideli raumenys, o giliai nesikeičia. AVS mokymo aktyvuoja visus raumenis sluoksnius, didinant jų ištvermę ir suteikia jai papildomų jėgų. Dėl šios priežasties daugelis ekspertų ir fitneso treneriai rekomenduoju pradedantiesiems ir profesionaliems sportininkams produktą!

Jelena Shepel, instruktorius grupės klasių, 31 metai, Novosibirskas

laisvos odos ir celiulito – problemos daugeliui žmonių. Jie kyla su fizinio aktyvumo trūkumas ir sėdimas gyvenimo būdas. Siekiant išlaikyti kūną geros formos turi specialią treniruotės ir dieta. Ir tiems, kurie neturi pakankamai laiko apsilankyti sporto salėje, galite saugiai naudoti mytreasures EMS. Jo veikimo principas remiasi raumenų audinio mažinimą dėl krypties srauto impulsų. Diržas yra veiksmingas kovos su nutukimu ir atsipalaidavimo raumenis. prietaiso naudojimo metu gali sukelti normalų gyvenimo būdą (pasyvus ar aktyvus) ir sutaupyti laiko kitiems dalykams.

Irina Kalatur, treniruoklių salė instruktorius, 28, Saint-Petersburg

Tarp inovacinį sprendimą dėl svorio pasirinkti Ems treneris belaidžio treneris nauja karta kartoti raumenų reljefus. Jos paslaptis slypi poveikio nepriklausomai nuo pradinių parametrų kūno, sveikatos būklės ir gyvenimo būdo vartotojui. nuomonės teigti, kad Ems treneris yra tikras Gelbėtojas praktikantams ir žmonėms, kurie negali sportuoti. Keliaujant, prie kotedžo ar namie, aš taip pat praktikuoja pasyvus tinkamumą siekiant pagerinti raumenų palengvėjimą. Ji nereikalauja valios, veikia tuo pačiu principu kaip ir tradiciniai sporto. Išbandyta!

Olga Melnychenko, lektorius, mokykla sporto klubas, 30 metai, Krasnojarskas

Kai jis ateina į produktų, numatytų ištaisyti kūną, daugelis vartotojų yra įdomu: skyrybas, ar ne? Aš jau ne kartą matė, kaip nesąžiningi gamintojai naudoja pirkėjų, kurie nori greitai ir lengvai numesti svorio ir auginti raumenis patiklumas.

Taivano mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, kaip nervų ir raumenų elektros stimuliacija turi įtakos energijos suvartojimą. Jie atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 45 žmonių su sėslaus gyvenimo būdo. Elektrodai yra veikiami ant pilvo raumenys, sėdmenų ir šlaunų. Jiems buvo atliktas 20 min stimuliacijos ne 3 skirtingų intensyvumo (7 min.), Kurių kiekvienas. Kaip rezultatas, 2. ir 3. apkrovos lygis buvo nustatytas intensyvūs energijos suvartojimą nuo 69 iki 77 kcal per valandą. Apibendrinant, mokslininkai nuolankiai paskelbė, kad vaistas gali būti puikus įrankis palaikyti fizinę sportininkų ir žmonėms, kenčiantiems nuo nutukimo, taip pat sėdimas piliečių reabilitacijai.

Ana Smirnova asmeninis fitneso treneris, 27 metų Žemutinis Naugardas

Mano praktikoje, aš jau ne kartą susidūrė su narkotikų, EMS treneris, ir buvo liudininkas, kaip jis pašalina riebalų sankaupos ant probleminių sričių, net jei fitneso neduoda norimo rezultato. Prietaisas suteikia impulsų į raumenis reguliariai teikti kokybišką tyrimą švietimo ir prevencijos katabolizmo procesus. Žinoma, treneris atkreipia dėmesį į poreikį intensyvių fizinių pastangų stokos, bet didinti poveikį, aš rekomenduoju derinti treniruotės kasdieninį su pratimų pulso simuliatorius.

Klientų nuomonės

Irina Golubtsova, 34 metai, Voronežas

Diržas Ems treneris įsigijo dėl laiko stokos. Dėvėti vietoj nuolatinės treniruotės sporto salėje bet kuriuo metu. Per pirmąją savaitę nėra aptikta, o tada pokyčių palaipsniui pradėjo mažėti skrandį. Iki antrojo mėnesio pabaigoje pradėjo protektoriaus spaudoje. Oda įgijo sveiką išvaizdą. Aš jaučiuosi puikiai. Lyginant su naryste su Sporto klubas elektroninis raumenų stimuliatorius kainuoja man nė cento. Mokymai nereikia fizinius pratimus ir specialių dietų. Už 2 mėnesius juosmens sumažėjo liemens apimtis yra 10 cm ilgalaikio tyrimo rankų ir šlaunų.

>>>>  Luray Bustier - originalūs produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Anna Vereschagina, 45, Volgogradas

Aš tiesiog pasuko 45 metai. Prietaisas Ems treneris patyręs. Diržas padėjo atsikratyti Žuvo ir Žuvo į pilvą, o plokštelės ant rankų duoti odos elastingumą. Svorio aš praradau šiek tiek svorio – tik 5 kg. Dėl rezultato jis paėmė mane šiek tiek daugiau nei mėnesį. Vartojo šį narkotiką 15 minučių per dieną, su palaipsniui didinti režimus. Kalbant apie įrangą, galiu pasakyti, kad patogi forma, atsižvelgiant į raumenų ir minkštųjų veiksmų vietą dėl silikono. Patogiai, ant lipnių trinkelės lapų. Ar gerai apibrėžtas ant odos, o ne juda, aiškiai perteikti impulsus. Norėčiau paminėti prieinamą kainą, be to, man pasisekė nusipirkti raumenų stimuliatorius su nuolaida.

Jelena Dubrova, 38 metai Samara

Po pėdos traumos negalėjo judėti aktyviai, ryžtingai priaugti svorio. Gydytojas patarė stimuliatorius Ems treneris. Vartojo šį narkotiką ant savo kojų ir pilvo. Jau 3-iojo dieną aš pradėjau pastebėti, kad ji sumažina patinimą. Diegliai dingo, kai jūs žingsnis kojų mėšlungis netrikdytų naktį. Jauskitės kaip pamažu grįžta į senas forma be fizinio krūvio ant kūno. Jūs galite dėvėti problemų tiek namie, tiek pasivaikščiojimams metu, atsižvelgiant jį į ligoninę ir ilgas keliones. Su mytreasures esame neatsiejami. 1 mėnesio Kontraindikacijos nerastas.

Diana Cherepova, 39 metai, Čeliabinskas

Mažiau laiko buvo suteiktas jų išvaizda ir apaugę Zhirkov. Pasirinkite diržas avarijos atveju treneris, nes jūs neturite praleisti laiką ir pinigus salėje, išmetimo sau mitybą. Patogus naudoti automobilyje, o vyksta į darbą ar namo. naudojamas kartais 2 kartus. Didžiulis skirtumas – riebalų sluoksnis yra ištempti, sumažėjo svoris, pastebimas palengvėjimą. 1,5 mėnesių – 6 kg. Kiti pakeitimai Be to, naudojant treniruoklį, aš ne pridėti. Lengva naudoti dalykas, galite naudoti visą šeimą be konkrečių apribojimų. Aš patars visiems, kurie yra per daug tingus, kad eiti į sporto salę ar negali sau to leisti. Patogiai, maitinimo išsaugoti kitų dalykų.

randų šalinimas, Inna, 25 metų, Orenburgo

Diržas Ems treneris galite įsigyti už geriausią kainą skirtingose ​​internetinių parduotuvių, bet aš iš esmės pateikti užsakymą oficialioje svetainėje. Paskutinį kartą rasti trečiosios šalies šaltinis puse pigiau, bet tai buvo kinų klastotė, ir greitai sugedo. Pažymėtina, kad gamintojas nereikalauja išankstinio apmokėjimo užsakyti jis paėmė mane tik 5 minutes atvyko per 3 dienas. Nėra labai greitas, bet su kokybės užtikrinimo. Pamažu pradeda prarasti svorio. Yra daug darbo į priekį, tikiuosi ant elipsės formos. Mano kambarioku paėmė treneris prieš mėnesį. Per šį laiką ji prarado ne tik svorio, bet atrodo jaunesnis bent 5 metus.

Aliona Shpilev, 32, Penza

Visiškai ant širdies stimuliatoriaus, kad viltis yra didelė rizika. Nusipirkau EMC treneris kaip priedas prie tradicinės stiprumo mokymas. Naudota tarp darbo mažiausia galia. Rezultatas yra raumenų hipertonija, papildoma tempimas ir masažas sumažinimas. Idealiai tinka traumų prevencijos. Dėvėti daugiau nei pusvalandį, kartais valandą. Nemalonių pasekmių nepastebėta. Nuo juosmens tai neįprastas jausmas. Į įtampos impulsų nesant raumenys vibruoti. Remiantis gamintojo svetainėje sakė, kad tai yra normalu, bet tai geriau daryti pertraukas kas 30-60 dienų.

Valentinas Krasnovas, 24 metai, Kaliningrado

Aš esu iš tų, kurie rado puikų būdą “žiūrėti televizorių ir prarasti svorio” kategorijoje. Aptikti pagalvėlės ant kojų, ir sėdėti ant kėdės ir žiūri šou. Efektas pasiekiamas per kelias dienas. Kai celiulitas dingo, jokių venų patinimas ir patinimas. Patogiai, galite reguliuoti galią. Po 10 minučių po atpalaiduojantį masažą, pridėti papildomą apkrovą. Prietaisas yra nepriprantama, raumenys yra nuolat įsitempę, oda išlyginama. Bet iškilimų ir nelygumus. Galiu rekomenduoti avarijos atveju treneris, kaip geriausia priemonė kovoti su viršsvorio po gimdymo. Išbandyta!

& nbsp;

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 196 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.