Handy Heater – nuomonės ir kaina, tai verta, kur pirkti?

Rovus Patogus šildytuvas padės šildyti būstą greitai ir lengvai, nes tai šildytuvas naudoja sieniniai diegimą ir prijungtas prie įprasto elektros lizdo. Aiškus ir lengvai skaitmeniniai valdikliai, laikmatis padės programa – išjungti šildytuvą už 12 valandas. Tuo atveju, kai įrenginio ar gedimus tinklo jungtuvo gedimo atveju bus išgelbėti jus nuo nemalonių pasekmių. Šildytuvas galios šildytuvas Patogus Rovus 350 vatų ir leidžia pasiekti komfortišką temperatūrą be degimo deguonies ir išdžiūvimo gleivinių į žmogaus kūną.

Tai yra labai svarbu, tinka šeimoms su vaikais ir gyvūnais. Ergonomiškas dizainas sukurtas specialiose laboratorijose, galima įvairios paskirties. Biure, prie kotedžo, vaikų darželio, vonios kambarys, garderoba sauna, parduotuvės tose srityse, kuriose yra svarbu išlaikyti stabilią ir patogią įrangą, ji bus derinimasis bet kurioje patalpoje. Šildymo elementas šildytuvas šildytuvas Handy Rovus pagamintas iš saugių keramikos. Plastikiniai atvejis nėra linkę šildymą. Visi šie veiksniai gali tapti svarbiausia šiluma ir komfortas namuose!

 • Automatika, apsaugoti nuo perkaitimo ir įtampos lašai į tinklą.
 • Ekonomiškas el -. 350 W., bus ne griauna šeimos biudžetą, bet duos patogią pokalbiai šiltoje patalpoje
 • paprastumas ir patikimumas šildymo elemento, kuris gali patikti kolegas patogus biure nustatyti daugelį metų.

šildytuvas “patogu Heather Novus” gali tapti draugas ir pagalbininkas, apsauga ir globėjas nuo žiaurių šalčių ir šaltu oru!

 1. Kompaktiškas, galingas, mažai triukšmo, aukštas apsaugos lygis.
 2. Auto ginti.
 3. režimo greičių pasirinkimas.
 4. montavimo ir prijungimo paprastumas.
 5. Gebėjimas reguliuoti intervale nuo 15 iki 32 laipsnių Celsijaus temperatūros.
 6. 12 valandų laikmatis su galimybe užprogramuoti posūkis -. Užsakomosioms išjungtas
 7. Kompaktiškas dydis leidžia jums lengvai nešioti prietaiso iš kambario į kitus kambarius, jei reikia.
 8. Ekranas (skaitmeninis vadovaujama modelis) padės šildytuvo valdymą.
 9. Sienų Mount taupo erdvę kambaryje.

Kur nusipirkti Handy krosnelė ir jos technines charakteristikas

Mes rekomenduojame jums įsigyti šildytuvas Handy Rovus tik oficialiame gamintojo, iš šildytuvo “patogu Heather” kaina yra tik …

Norėdami užsisakyti, jums reikia eiti į gamintojo svetainę ir ten rasite užsakymo formą, kurioje reikia įvesti vardą ir telefono numerį tarptautiniu formatu. Po to jūs kreipkitės į operatorių, gauti pristatymo ir konsultavimo adresą. Jis atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius kainas, galiojusias akcijas ir nuolaidas, patariame apie naujų įmonių.

 • Laikmatis: elektroninis;
 • Kategorija: šilumos ventiliacijos šildytuvai;
 • Elektros galia 350 W;.
 • apsaugą nuo perkaitimo: automatinis;
 • Įtampos tinklas: 220 V;
 • Valdymo sistema: elektroninė sistema;
 • Gebėjimas reguliuoti šilumą: belaiptis (tolygus) koregavimą, temperatūros intervale nuo 15 iki 35 laipsnių Celsijaus;
 • Termostato buvimas: Elektromechaninis termostatas;
 • Galimybė perjungti režimus. Du režimus

Šildytuvas Patogus Rovus palankiai modelių šio tipo rinkai. Pavyzdžiai savo viltis su šiuo šildytuvu, jums neturėtų nerimauti dėl artėjančios šaltam orui. Taupyti pinigus teiks prieinamą kainą, patikimesnis projektavimas ir ekonomiškas elektros energijos suvartojimą.

Elektrinių šildytuvų tipai Patogus šildytuvas

Dažnai sodybos susiduria su sunkumais šildyti namus, savininkai, nes į daugelį iš jų nėra prijungtas prie bet Centrinis šildymas ar net dujomis. Tada alternatyva tampa elektros ir, kaip pasekmė, yra šildyti naudojant elektrinius šildytuvus galimybė. Daugelis iš jų gali tarnauti kaip priedas prie centrinio šildymo, pavyzdžiui, šildytuvo Handy šildytuvas Rovus baterija!

Konvekcinės krosnelės

Vienas iš labiausiai paplitusių būdų, prieinamų elektrinio šildymo. Jo veikimo principas yra paprastas. Šaltas oras iš kambario laisvai arba prievarta patenka į šildymo prietaisu, jeigu ji yra, įkaitintą iki tam tikros temperatūros ir grįžta į kambario. Tokie šildytuvai yra įrengta su uždaromuoju sistemos, kuri aktyvina, jei oras yra pašildomas iki nustatytos temperatūros. Bet jie turi trūkumą – dėl to, kad sukurtų temperatūros skirtumų prie lubų ir virš grindų, didinant dulkių cirkuliaciją į orą. Tokie šildytuvai dažnai įdiegta namų ir biurų pastatai.

 • Argumentai “už”: santykinis nebrangiai, efektyvumas, saugumas, greitas šildymas patalpose;
 • Suvart:. Deguonies absorbcijos, dulkėms cirkuliacija patalpoje

Šildytuvai

Šios kompaktiškos šildytuvai dirbti judėjimo oro masės principo ventiliatoriumi. O jų oro yra šildomas karšto ritė arba keramikos elemento. Pirmasis yra pigesni, tačiau kaitinimo elementas jie dega deguonies ir sausą orą. Antrasis neturi tokių savybių, tačiau yra brangesni. Ypač galingi šildytuvai vadinami šilumos ginklus. Dažnai ši šildytuvai natūra yra vienintelis būdas šildyti privačius namus.

 • Argumentai “už”: maža kaina, kompaktiškumas, greitas šildymas ore;
 • Trūkumai:. Mažas gaisras, triukšmas iš ventiliatoriaus

Šilumos akumuliatoriai h4>

Tai gana nauja rūšis, šildymo įtaisų, kurie tapo populiarūs tarp skirtingų tarifų įvedimo šildymui dienos ir nakties metu. Šis prietaisas parduotuvių šildyti laikotarpiais mažo aktyvumo ir apkrovos ant grotelių ir tada atjungtas nuo elektros tinklo ir suteikia šilumą. Ši parinktis yra naudinga įdiegtų kur patalpų šildymui yra kieto kuro šildytuvai. Bakas suteikia šilumą kuro pakrovimo laiką ir iš karto po jo degimo ir sugeria tuo metu, kai yra šilumos perteklius. Šis metodas sumažina žmogaus dalyvavimą autonominės šildymo sistemos.

 • Argumentai “už”: efektyvumas, gebėjimas išlaikyti vieną temperatūrą, sumažinti kuro sąnaudas
 • .

 • Trūkumai:. Didelis dydis ir už prieinamą kainą

Elektra

Ši šildytuvai natūra yra elektrinis šildytuvas su ventiliatoriumi simbiozė. Viduje toks įtaisas arba spiralės, ar metalo siūlai. Dažnai elektriniai šildytuvai surinktas vėdinimo ir oro kondicionavimo. Tokie įrenginiai dažnai šildyti didelius gamybines patalpas, o taip pat įrengti privačiuose namuose, jie taip pat tinka. Siekiant subalansuoti temperatūrų skirtumas tarp lubų ir grindų, dažnai kambariuose yra įrengti su ventiliatoriai, kurie padeda be sutaupyti pinigų už šildymą.

 • Argumentai “už”: santykinis kompaktiškumas, paprastas montavimas, gebėjimas šildyti didelius plotus;
 • Trūkumai:. Triukšmą, didelis temperatūrų skirtumas tarp virš grindų ir lubų, iš oro sausumo ore

pirmenybės vieną ar kitą elektriniai šildytuvai formą, sutelkti dėmesį į sritį, kurią norite šildyti ir kaip dažnai kambarys bus žmonės. Rovus Patogus šildytuvas yra idealus šildymo butų, biurų ir garažuose!

About Dora Stankevičiūtė 196 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.