Silane Guard – skysto stiklo, nuomonės ir kaina, tai verta, kur pirkti, kaip jis veikia?

Silano apsaugos vienas iš geriausių būdų, kaip apsaugoti organizmą. Stikline skysčio, kuris gali būti taikomas keliais sluoksniais, tokiu būdu tik pagerinti apsauginį sluoksnį rūšies. Apsvarstykite taikymo principą, pilną Willson silano Guard ir jo vertės
Straipsnio turinys:.
silano apsaugos yra revoliucinis produktas japonų gamintojo Willson, geriau žinomas kaip vieno komponento , skystas stiklas. Apsaugos priemonių silano apsaugos naudojimas padės apsaugoti dažų ir pašalinti mikro įbrėžimų.

Pasak gamintojo, šio vaisto pagrindas slypi komponento silicio. Dar visai neseniai, silano apsaugos buvo prieinama tik Japonijoje, tačiau dabar gamintojas plečia savo pardavimų rinką ant NVS šalių teritorijoje. Anksčiau ant auto rinkose ir parduotuvėse jums gali rasti panašią skystojo stiklo įmonę Willson, tačiau, pasak gamintojo silano apsaugos yra naujas žingsnis dažų apsaugą.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Kaip apsaugoti automobilių organizmą nuo silano Guard

Kaip apsaugoti savo automobilio kėbulą – Tokį klausimą sau užduoda kiekvieną automobilio savininkas. Galų gale, iš automobilio Kūno apsauga visada vienas iš svarbiausių klausimų kiekvienos priimančiosios. Pirma, nes ji išsaugojo automobilio išvaizdą, ir, antra, apsaugoti automobilį nuo dažų žalą ir koroziją.

Dažnai į lenkų kėbulo naudojant brangias priemones ir mokėti daug pinigų už automobilių poliravimas. Kaip jūs ne bandė, bet po kurio laiko, net nauju automobiliu bus mikro įbrėžimai. Daugelis ekspertai pataria po kiekvieno plovimo padengti apsaugine medžiagas automobilio kūną, bet vis tiek tokių lapų kokybės tikėtis geriausią.

Bendrovė Willson gavo teigiamą reputaciją dėl to, kad pirmą skystojo stiklo Willson Kūno Stiklo apsaugos apsaugoti organizmą. Pasibaigus įrankių pasirodymo rinkoje laiką lygus jo nebuvo, priimtina kaina, ir teigiamų nuomonių daug padarė triuką ant bendrovės reputacijai. Dabar, tai gamintojas pristatė visiškai naują priemonę apsaugai kūno silano apsaugos. Pasak bendrovės atstovai skystojo stiklo silano apsaugos yra jų naujas žingsnis, proveržis ir naujos kartos produktų Body Glass Guard tarp automobilių chemikalų siekiant apsaugoti dažus.

japonų kompanija Willson yra žinoma daugiau nei 50 metų, gaminant įvairių rūšių automobilių priežiūros produktų. Garsiausios gamykla įsikūrusi Tokijo priemiesčių. Tarp produktų Willson taip pat galite rasti šampūnų, aksesuarai, kūno priežiūros, kvepalų ir aksesuarų plovimo įvairovė.

Kas yra silano apsaugos

silano apsaugos yra vieno komponento skystas stiklas, gali ne tik duoti dažų ir lako dangą iš automobilio blizgesį, bet ir apsaugoti organizmą nuo corymbosum. Pasak gamintojo Willson, vaistas yra vieno komponento. Tai reiškia, kad nėra tolesnes manipuliacijas jo taikymo nereikia (nereikia maišyti keletą skirtingų butelių, eilės taikymo skirtingų junginių).

skysčio stiklo silano apsaugos kompozicija apima silicį poliravimo elementus ir vaško medžiaga. Dažnai poliravimo kėbulo galioja iki pirmojo lietaus ar plovimo, skystasis stiklas silano apsaugos suteikia spinduliavimo spindesį į automobilio kėbulas ilgą laiką (iki vienerių metų). Šiuo atveju, silano apsaugos turi Vandenį atstumiančios poveikį, kuris duoda savo privalumų ant kūno bus mažiau purvo ir ypač mažiau vandens, todėl džiovinant savo automobilį toje pačioje garaže bus daug greičiau.

skysto silano iš stiklo apsaugos rinkinys, Willson apima:

  • buteliukas su skystojo stiklo;
  • aplikatorius (kempinė taikymas);
  • vinilo pirštinės;
  • mikropluošto šluostė;
  • rankinis reikalaujamus Europos naudojimui.

Taikant vieno komponento silano skystas stiklas Guard nėra sudėtingas procesas ir užima daug laiko minimumą, net lyginant su jo didžiojo brolio Kūno Stiklo apsaugos. Vidutiniškai 30 minučių užbaigti kūno poliravimą. Naudojant silano Guard sugrąžinti pirminę blizgesį dažų ir toliau jį apsaugoti.

atsiliepimus apie pirkėjus be gamintojo konkrečių savybių, skystas stiklas silano apsaugos turi puikią antistatinį poveikį. Dauguma pirkėjų nerekomenduojama plauti automobilį po paraiškos 2-3 dienas, ir geresnių 7 dienas, tai reiškia, kad geriau griebtis ant paviršiaus.

Kaip taikyti silano Guard automobilio kėbulo

Paprastai organizmas Lenkų trunka bent laiko valandą, o pinigai ne visada duoti laukiamą efektą. Po taikant blizginimo jums reikia greitai nuvalykite paviršių, temperatūrą ir daug kitų niuansų, o apdaila poliravimo gali reikalauti daug pastangų.

Kaip skystojo stiklo silano apsaugos, galimybė taikyti procesas yra labai paprastas. Pirmasis ir pagrindinis reikalavimas gamintojui yra tai, kad prieš taikant kūną iš automobilio reikia išplauti ir išdžiovinti iš vandens. Dar didesnis efektas gali būti pasiektas pašalinant mechaninę apnašas ir smėlis per dirbtinio molio nuo Willson. Dėl atsiliepimų pirkėjų silano Guard, taikyti skystas stiklas yra geriau temperatūra 25-30 C, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Taikyti vieno komponento silano skystas stiklas Guard ant kūno yra geriau keliais etapais konkrečioms dalys (sparnai, dangtis, durys, stogas). Tokiu būdu išvengsite nepatogumų per finišo poliravimo. Ir taip, kas yra tvarka poliravimo kūno silano Guard. Pirmasis žingsnis yra nuvalykite sausu audiniu paviršių, tegul kaip pavyzdys, tai bus priekinis sparnas automobilį, tokiu būdu pašalinti dulkes ir mažas daleles.

Nešioti rankų apsauginis vinilo pirštinės, imtis aplikatorių ir taikyti liberaliai į skystą silano stiklo Guard. Neverta taupyti transporto priemonę, ir geriau taikyti skersai applicator.Please pastabą, kad aplikatorius turi dvi puses, viena balta ir antrą tamsiai pilka su minkštu skudurėliu, tiesiog ant tamsiai pilkos paviršiaus paviršiaus būtina taikyti silano apsauga.
Dabar RUB kūno skystojo stiklo paviršius, neturėtų stumti sunku pakankamai sudrėkinti aplikatorių, bet užpildyti visą paviršių, negalima praleisti vietų. Pritaikius palaukti apie 5-10 minučių, kad išdžiūtų skystą silano stiklo apsauga. Paviršius turi būti baltos spalvos, matinis atspalvis – tai yra rodiklis, kad ji yra laikas pereiti į kitą etapą.

Kad automobiliui užimtas ir puikus atspalvis, nuvalykite apdorotą paviršių silano Guard su audiniu (pridedama). Neverta daug stumti, gana lengvas, sukamaisiais judesiais į paviršių. Vienas butelis silano apsaugos užtenka patrinti kūno 3-4 vidutinio dydžio sedanas arba į kelis sluoksnius vienam automobiliui.

Gamintojas Willson rekomenduoja ne vairuoti bekontaktis kriaukle 7 dienas, per šį laikotarpį , skystas stiklas silano apsaugos turės tvirtą savybes, atsižvelgiant į apsauginiu plonu plėvelės pavidalo ir fiksuoto ant paviršiaus. Ištverti visas sąlygas ir reikalavimus skystojo stiklo silano apsaugos išlaiko savo savybės saugo organizmą per metus arba iki 22 kartų varikliu.

Dar vienas didelis skirtumas ir privalumas skysto silano iš stiklo apsaugos Body Guard stiklas yra laikoma daugiasluoksnė danga. Dažnai daugelis gamintojų tokių cheminių medžiagų, rekomenduojama taikyti vieną sluoksnį, kitaip antras sluoksnis negali duoti geriausią rezultatą arba, priešingai sugadinti esamą sluoksnį. Be silano Guard, galite kreiptis kelis sluoksnius ir kiekviena paskesnė tik pagerinti ankstesnį, todėl kūno apsauga bus kelis kartus geriau.

Rinkinys kaina silano apsaugos nuo Willson

silano apsaugos – skystasis stiklas suteikti ryškų atspalvį originalios dažų automobilio. Kaip naujas ir tik pradeda atsirasti automobilių rinkoje, kainos gali būti labai nenuspėjamas. Pasak gamintojo Willson, Europa rinka geriausia kaina skystis stiklo silano Guard kad 1990 m …, nors kai kuriose parduotuvėse gali parduoti už 4000 ….

Lyginant su kitomis priemonėmis rūpintis automobilio kūną, nauja silano apsaugos laimi, todėl taikymo ir laiką susilaikymas organizme metodas. Rinkinys yra gana paprasta naudoti namuose. Jeigu jūs einate į plovyklą ar šimtai lenkų kūną, toks vienkartinis procedūra kainuos apie …. Norėdami pirkti ar ne nustatyti silano Guard sprendimas kiekvienam automobilio savininkui, bet sutaupyti su tai reiškia, apsaugoti kūnas yra reikšmingas.

About Dora Stankevičiūtė 196 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.