Smartwatch A1 – laikrodis, neigiami komentarai, atsiliepimai, kaina, oficiali svetainė

Smartwatch A1 - laikrodis, neigiami komentarai, atsiliepimai, kaina, oficiali svetainė

Mieli skaitytojai, gera diena. Šiandien mūsų peržiūra apima biudžeto

modelio Kinijos išmaniųjų laikrodžių – SmartwatchA1. Tai dar vienas iš “Apple” kopija žiūrėti su panašiu dizainu, bet prastų rezultatų. Šiandien iš maksimaliai analogas panašus į originalą iš Cupertino, kaip liudija ne tik ciferblato dizainas. SmartwatchA1 priėmė Net diržas su spalvų gausa dizainą, taip pat meniu sąsaja. Na,

užvirinti arbata, gauti sausainiai, mes pradėsime su šio sumanaus įtaisą įvedimo.

Kaip ir Kinijos kompanijos kopijuoti produktus žinomų prekinių ženklų. Ir iš tiesų pasmerkti ir nenoriu. Ne kiekvienas vartotojas turi galimybę prisijungti prie laimingų savininkų išmaniųjų gadgets grupę. Čia ateina į Kinijos gamintojų pagalbos, siūlanti juokinga suma įdomių prietaisų. Šiandienos tendencija – smart laikrodžiai. Išleido savo modelio tiesiog tingus.

Atsižvelgiant į kairę ir bevardis bendrovė, kuri užsiima gamybos modelio išmaniųjų laikrodžių su paprasta pavadinimas SmartwatchA1 pusėje. Su Kinijos amatininkų dizainas yra nerūpi išvis kopijuojant visi su AppleWatch. Operacinė sistema? Žinoma, ne iš Amerikos prekės ženklo, ir kodėl, kai yra “Android”. Mesti į maža kaina ir paruoštas modelis, kuris yra tiksliai pirkėjo interesas.

Ne Rungtynės AppleWatch

Peržiūrėti visas 7 nuotraukos

Kad ir kokie atsiliepimai apie SmartWatchA1, jie negali konkuruoti su laikrodžiu iš Apple, išskyrus kainą. Taigi, kad jūs suprantate skirtumą ir nuspręsti, ar klonuoti, čia yra pagrindiniai skirtumai.

 • Dizainas. Gali būti net kalbėti – užtikrintai apeiti AppleWatch SmartwatchA1. Ir kaip kitaip, atsižvelgiant į dideles pirmas. Ar “Apple” bylą ir patikimiau, ir dar daugiau dirželiai ir atrodo daugiau išvaizdi.
 • charakteristikas. Vėlgi, pliuso ženklas eina į Amerikos produkto. Apple Žiūrėti tiesiog negalėjo eiti į rinką su silpnu įrangos ar prastos ekrane. Su brangumo, jie visi ant viršaus.
 • Paramos platformos. Štai ką kinų pranašesnis protingas laikrodis AppleWatch, nes ji yra labai daug prietaisų. Aš nusipirkau “Apple” “įtaisą, prašome ir” iPhone “jį pirkti. SmartwatchA1 jokio skirtumo, į kurį prietaisas pasirinkti.
 • Pagalba SIM. Labai dažnai Kinijos gamintojai erzina, kad prisikimšti į įrenginį iš funkcijų, kad nereikia daug. Tačiau parama SIM kortelė protingas laikrodis pasirodė esąs labai naudinga funkcija. “Apple Žiūrėti negali.
 • Pritaikymas neįgaliesiems. Smart laikrodžiai iš Apple puikus įtaisą. Tačiau naudinga, ji bus toli gražu ne kiekvienam vartotojui. Mokėti rimtų pinigų, galite per savaitę

  atsiųsti įrenginį rinkti dulkes ant lentynos. Tad kodėl gi ne pradėti su išmaniųjų laikrodžių iš biudžeto klasėje.

Pagrindinės funkcijos h4>

Taigi, dabar jūs žinote apie pagrindinių skirtumų tarp mūsų straipsnyje iš AppleWatch kaltininkas. Ant apžvalgos SmartwatchA1 ir pradėkime su efektyvumą.

 1. Korpusas: metalo ir plastiko
 2. Spalva: sidabrinė
 3. Silikono dirželis (reguliuojamas)
 4. Band spalva: balta, juoda, žalia, raudona, mėlyna
 5. Apsauga nuo poveikio ir drėgmės
 6. Ekranas: 1.54 colių 240×240 taškų
 7. “Bluetooth” 3.0
 8. Procesorius: MTK6260A
 9. RAM: 128 MB
 10. ROM: 64 MB
 11. lizdas pagal atminties kortelę ir SIM kortelės
 12. Kamera: 0.3 MP
 13. Baterija: 380 mAh,
 14. Pasirinktinai: miego

  stebėjimo ir kalorijų

great kainos: “Smart laikrodis telefonas SmartwatchA1 ★★★★ ☆

Įranga H5> Nepraleiskite:

Nepaisant nedidelės kainos, SmartwatchA1 parduodamas tikrai mielas langelį. Jis yra pagamintas iš kvadratinio kartono, stilizuota po medžiu. Atrodo labai prestižinė. Pati laikrodis, supakuotas maišelyje, gulėti ant specialios pamušalas, kuris saugo ją nuo pažeidimų transportavimo metu. Pakuotės turinys SmartwatchA1 yra ties lango apačioje. Ji apima:

 • MikroUSB kabelis įkrovimo;
 • vadovas SmartwatchA1 (nors ir ne rusų);
 • Protector ekrano;

Paketas panašios į tas, kurias siūlo kiti gamintojai. Tik nelinksma trūksta instrukcija rusų kalba, todėl suprasti visi SmartwatchA1 gudrybės turėti savo.

Išvaizda ir dizainas

laikrodžio dizainas iš karto patraukia akį. Jie atrodo labai panašus į išmaniųjų laikrodžių kitos markės. SmartwatchA1 yra pagamintas iš metalo (priekinė dalis), ir plastiko (galinio viršelio). Surinkti jokių nusiskundimų – visi byudzhetnenko, tačiau gana patikimas. Keista, net metalo galai nesukelia jausmų, kad per porą mėnesių bus padengtas įbrėžimų.

Rasta priekyje, šiek tiek projektoriaus, ekraną. Beje, jau apėmė gana geras filmas. Fotoaparatas skylė yra apačioje, beveik

nematomas, jei jūs neturite tikrinti. Dešinėje pusėje SmartwatchA1 yra mechaninis mygtukas, stilizuotas ratas ir įkrovimo uosto, kuris yra padengtas dangteliu. Čia yra tas pats, bet tiesiog žemiau yra mikrofonas skylė. Kairėje pusėje dėl SmartwatchA1 nieko.

galinis dangtelis yra plastiko, pagamintas diržo spalvos. Arčiau kairiojo pabaigoje yra išorinis garsiakalbis grilis. Viršelio atsiklijuoja, ką galima padaryti su specialiu grioveliu. Pagal jį, pirmas dalykas, kurį mes matome, ličio-jonų baterija, kuri rodo kilmės šalį. Čia klijuoti etiketę su prietaiso IMEI. Akumuliatorius ištrauktas. Pagal jį yra du lizdai prie MICROSIM ir microSD

great kainos:. “Smart laikrodis telefonas SmartwatchA1 ★★★★ ☆ Apsauga nuo poveikio ir drėgmės

Taip, net Kinijos gamintojai nepateikė jokių apsaugos natūra Pažangaus laikrodžiai SmartwatchA1. Žinoma, tai ne iki to naudojami firminiai modelių, bet gali išgelbėti jūsų įrenginį iš “mirties”. Drėgmės reiškia, kad laikrodis netaptų lietus, o indai plauti juos galite.

Nuo ketina duše ar vonioje su SmartwatchA1 geriau susilaikyti – į vartotojų atsiliepimus skliautais į netoleravimas laikrodis pora (kalbėtojas nėra apsaugotas). Išgyventi įtaisą ir švelniai pučia arba kristi nuo stalo. Atsižvelgiant į dizainas, ji gali būti prielaida, kad nelengvą dulkių ir purvo valandas.

dirželis

Gamintojas SmartwatchA1, matyt, iš pradžių kreipėsi į plėtros valandas, kad gautų pabaigoje tikslią kopiją AppleWatch. Todėl buvo nukopijuotas net

diržo dizainą. Jis yra pagamintas tikrai fiksuota, tačiau yra keletas spalvų.

Medžiaga buvo silikono. Dirželis SmartwatchA1 yra fiksuotas ant rankos su neįprasta sagtimi, kuris laikui bėgant gali rimtai susidėvi, praranda savo kokybę. Elastinis dirželis tvirtai jungiasi laikrodį į rankas.

Ekrano

Peržiūrėti visus 7 nuotraukas

Rodo Kinijos išmaniųjų laikrodžių paprastai nėra žinomos kokybės. Ne išimtis ekranas ir SmartwatchA1, kuris patvirtina vartotojų atsiliepimus. Įdiegta pigius 1.54 colio matrica su įvairiais 240×240 pikselių. Visame ekrane yra gana plačiose ribose, tačiau nuotraukos SmartwatchA1 internetinėje parduotuvėse paslėpti šį trūkumą.

Ryškumas yra gana gera, pakankamai kontrasto. Bet žiūrėjimo kampai išmaniųjų laikrodžių SmartwatchA1 yra nusiminusi – net nedidelis nuokrypis ekrane bet kuria kryptimi sukelia vaizdas iškraipyti. Jutiklis neturi reikalavimą, jis atitinka vertę.

Kas viduje h4>

kvaila tikėtis iš Kinijos kopiją išmaniųjų val atlikimo, kaip ir originalas. SmartwatchA1 gavo biudžetas procesoriaus MTK6260A, 128 MB RAM ir tik 64 MB vidinės atminties. Jei situacija, kad mikroschema ir RAM yra ne teisingas, talpa gali būti iš esmės padidėjo įdiegti atminties kortelę (reikalautas remti microSD iki 32 GB). Iš esmės, problemos su SmartwatchA1 nepasitaiko, todėl aparatinės įrangos trūkumai apima nebus, net jei jis yra labai silpnas.

Kas yra protingas laikrodžiai iš Kinijos padaryti be fotoaparato. Gamintojas buvo apdovanotas SmartwatchA1 Module 0.3 MP (kažkur juokiasi “Nokia”, išleista prieš 10 metų). Tačiau, kita vertus, tai, ką jūs galite tikėtis iš mini kompiuterio už $ 15. Fotoaparatas yra tik vieną kartą – per pirmuosius egzaminų valandas. Tada noras naudoti dingsta. Daug naudingos funkcijos transliacijų vaizdus iš savo išmaniojo telefono kamera dėl išmaniųjų laikrodžių SmartwatchA1 ekrano, bet daugiau apie tai vėliau.

autonomija H5>

Darbas protingas laikrodis built-in baterija 380 mAh. Vienas mokestis trunka dvi dienas vidurkį. Naudoti SmartwatchA1 kaip pagrindinio laikrodžio (be SIM kortelės ir suporuotas su išmaniuoju telefonu), galima tikėtis savaitę be įkrauti. Autonomija SmartwatchA1 gali būti laikoma vidutiniškai kaip nurodyta nuomones. Pilnai įkrauta laikrodį apie dvi valandas.

Operacinė sistema, prisijungti prie smartfon H5>

Aboutyour mažai žinoma. Darbas SmartwatchA1 pagal kitos “Android” klonas, kuris gavo gerą funkcionalumą kontrolės. Rimtas trūkumas buvo vertimas į rusų kalbą. Ši problema susijusi ne tik šie išmaniųjų laikrodžių.

Su “Android” įrenginių SmartwatchA1 prijungtas be problemų, dirbti su beveik visomis versijomis. Tačiau vartotojai įrenginius iOS nėra visa funkcionalumą, priežastis yra gamintojas išleido programą tik “žalia robotas”. Programa galima atsisiųsti naudojant QR kodą, kurį galima rasti atsižvelgiant į SmartWatch meniu. Su juo sukonfigūruotas SmartwatchA1 pagal asmens prašymus. Norėdami prisijungti laikrodį smartfon pakankamai abiejuose prietaisuose aktyvinti “Bluetooth”. Atkreipkite dėmesį, kad mobilusis telefonas turi Bluetooth 3.0 arba naujesnė

Great kainos:. “Smart Žiūrėti Telefonas SmartwatchA1 ★★★★ ☆ Savybės

Apskritai, SmartwatchA1 nėra labai skiriasi nuo artimiausių konkurentų kalbant apie savybes. Daug standartinių funkcijų dėl skaičiuotuvo ar kalendoriaus tipą. Nereikalaujama, bet naudinga daugeliui vartotojų. Yra keletas įdomių bruožai SmartwatchA1, kuris dabar kalbėti.

Norėdami pradėti verta pažymėti, kad sąsajos stilių. Dauguma Kinijos išmaniųjų laikrodžių, nes daugelis žmonių žino, gausite įprastą meniu funkcijų sąrašą. “Smart Watch SmartwatchA1 nuėjo toliau kopijuojant iš Apple laikrodį sąsaja. Tai yra programų piktogramos, kurie yra išdėstyti ratu. Dirbti gana gražiai, o svarbiausia -. Jaukus

Pagrindinis bruožas SmartwatchA1 yra SIM kortelę, kuri leidžia jums skambinti tiesiai iš programėlės pagalba. Už tai yra mikrofonas, ir išorinis garsiakalbis. Be to, iš SIM kortelės buvimas suteikia jums galimybę siųsti ir gauti SMS, ir prisijungti prie tinklo, tačiau su labai lėtai pakrovimo puslapių. Darbas SmartwatchA1 dažniuose 850/900/1800/1900 MHz.

naudinga funkcija buvo žingsnis, atsižvelgiant į nuvažiuotą atstumą. Ne visada veikia teisingai, visa informacija įrašus istorijoje. Yra miego stebėjimo, kuris gali išgelbėti išleidimo ir naudojimo laiką. Ventiliatoriai aktyvų gyvenimo būdą bus patenkintas fitneso tracker, kuri stebi sveikatos, kalorijas ir pan funkcijos. Ir SmartwatchA1 padės rasti savo išmanųjį telefoną pametus.

Pagrindinės funkcijos ir programos h4>

Taigi, įdomių funkcijų mūsų “klientus” Mes turime apsvarstyti, dabar mes kreipiamės į standartinių funkcijų. Aš tikiu, kad jūs esate susipažinę su jų paskirtį, todėl trumpai.

 • Prisijungti skambutį. Leidžia jums peržiūrėti informaciją apie skambučius ar valandų iš savo išmaniojo telefono.
 • Diktofonas. Nedidelė programa, kuri fiksuoja garsą.
 • grotuvą. Atkuria garso failus, saugomus atminties kortelę. Yra galimybė klausytis muzikos nuotoliniu būdu iš savo išmaniojo telefono.
 • Pranešimai. Suderinus A1 Smart Watch “Bluetooth” ryšiu su smartfon, vartotojas gaus į savo laikrodį pranešimus ir kitus pranešimus.
 • nuotolinio valdymo smartfon kamera. Įdomi funkcija, kuri yra prieinama įdiegus programą.
 • Kalendorius. Paprasta ir naudinga.
 • Skaičiuoklė. Padės jums greitai suskaičiuoti iki nieko, pagrindinis dalykas -. Prisitaikyti prie mažo klaviatūra
 • laikmatis ir žadintuvas. Manau, kad tai yra suprantama šių funkcijų.
 • A Ramybė priminimą. Rūpintis savo sveikata, SmartwatchA1 ataskaitą, kad jums reikia keltis ir ruožas.
 • naršykle. Paprasta ir lėtai. Leidžia jums peržiūrėti puslapius, bet tik per SIM kortelę.
Kur nusipirkti, kaina H5>

Pagrindinė teikimo vieta pardavimui SmartwatchA1 yra, žinoma, kinų internete prekyviečių, pavyzdžiui, AliExpress ar GearBest. Žiūrėti šiose vietose kaina yra apie 1000-1500 rublių, kurie yra gana gera tvarka.

Kai elektronikos parduotuvių Rusijoje, taip pat siūlome įsigyti SmartwatchA1, bet kaina gali siekti iki 3000 rublių. Todėl geriau užsisakyti įrenginį tiesiogiai iš tėvynės, pasirinkdami pardavėjas su aukščiausiu įvertinimas.

Kaip sudarymo

Na, draugai, peržiūrėti išmaniųjų laikrodžių SmartwatchA1 prie finišo. Pavyzdžiui, mūsų dabartinė “svečias”, tai galima daryti išvadą, kad kinų valandų kokybė nuolat auga. Kopijuoti dizainas nuo prekės ženklo modelių bus naudingas tik gamintojas, kuris yra patvirtinamas didelio pardavimų.

SmartwatchA1 – ne geriausias išmaniųjų laikrodžių šiandien, tačiau maža kaina atneša juos į viršų. Geras prietaisas funkcionalumas, nors žaidimo, gana ilgo darbo be įkrauti. Daugiau ir nenori iš biudžeto išmaniųjų laikrodžių

great kainos:. “Smart laikrodis telefonas SmartwatchA1 ★★★★ ☆

analogai

Kaip minėta anksčiau, tik pats tingiausias Kinijos gamintojas išleido bent vieną modelis yra pigūs išmaniųjų laikrodžių. Tarp šios gausos, galite pasirinkti nuolatinį įrenginį.

 • DZ09 “Smart Žiūrėti. Modelis su panašiu funkcionalumu toje pačioje kainų segmente kaip A1. Tik DZ09 -. Nukopijuokite “Samsung Gear S2
 • Q50. Smart laikrodžiai, kurie yra pagaminti specialiai vaikams. Pačias funkcijas, tačiau tvirtesnis korpusas.
 • GT08. Modelį, kuris yra tuo pačiu metu panašūs ir su “Apple” laikrodį, o SmartwatchA1. Šiek tiek skiriasi dizainas ir dirželiu dizaino.
 • “Smart Žiūrėti U8. Pigiausias protingas laikrodis idealiai tinka keliautojams su išmaniųjų dalykėlių.
 • GD19. Ir vėl klonas “Apple žiūrėti. Skiriasi tik dirželį.

Atsiliepimai naudotis h4>

nuomonė Nr 1

Oksana, Maskva EM>

nuomonė Nr 2

Sergejus VPB EM>

nuomonė Nr 3

Artem, Kijevas EM>

nuomonė Nr 4

Tatjana, Kazanė EM>

Grigalius, Novosibirskas

great kainos: “Smart laikrodis telefonas SmartwatchA1 ★★★★ ☆

About Dora Stankevičiūtė 196 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.