Smartwatch V8 – laikrodis, neigiami komentarai, atsiliepimai, kaina, oficiali svetainė

Smartwatch V8 - laikrodis, neigiami komentarai, atsiliepimai, kaina, oficiali svetainė

Smartwatch V8 – naudinga, funkcionalus aksesuaras, kuris negali likti

nepastebėti. Modernus įrenginio telefono, sporto trackeris ir protingas laikrodis – tai įmanoma? Žinoma, jei tai laikrodis Smartwatch V8. Unikalus įrenginys turi daug naudingų funkcijų, stilinga išvaizda, nurodant tikslų laiką ant jo rankos ir gali skambinti. Sportiškas dar klasikinis aksesuaras šiandien Mega populiarus, į pareikalavimą ir taip nebrangios,

jei užsisakote už akcijas į oficiali svetainė tiekėjo. Mūsų peržiūros mes jums pasakys apie jį daugiau informacijos, ir tiems, kurie jau įvertino Smartwatch V8, apžvalgos galima palikti čia į komentarus.

Funkcija Smartwatch V8

Šiandien protingų laikrodžiai yra modernus plėtra, kuri visada praneša reikalingą informaciją, kur reikia ir kada reikia. Jūs galite naudoti juos per trumpą laiką atlikti visus suplanuotus darbus, taip pat greitai suteikia greitą ryšį. Išskirtinis įrenginys padės sužinoti tikslų laiką, kaip šis laikrodis, bet yra ir kitų. Smartwatch V8 – tai kompaktiškas mini naujos kartos, kuris atlieka kelias funkcijas ir yra skirtos tiek vyrams, tiek moterims. Stilingas aksesuaras padaryta klasikinis, universalus akiniai nuo saulės – juoda ir balta. Ant rankos atrodo įspūdingai, puikiai tinka bet kokio aprangos stiliaus ir yra aukštos kokybės.

Įranga laikas:

 • Įrenginys.
 • Reikalingi dokumentai
 • įkroviklis (baterija)
 • USB kabelis
 • Pakuotė

V8 SmartWatch Savybės:

 • korpusas yra pagamintas iš patvaraus stiklo ir specialaus lydinio.
 • Diržas pagamintas iš patogios gumos.
 • Ekranas liesti.
 • Akumuliatorius 380 mAh (iki keturių dienų).
 • Kalba yra skirtinga, įskaitant rusų kalba.
 • Suderinamas su “Android 4.0”, iOS0.
 • Palaiko micro SD kortelę.
 • dual-core procesorius.

Veikimo principas Smartwatch V8

8 protingas laikrodis yra tikrai super prietaisas su daug galimybių. Jo dėka, gyvenimas tampa lengvesnis, uždaviniai efektyviau ir produktyviau. Šie Smart laikrodžiai, be abejo, nustebins Jus savo apgalvotų, galingų funkcijų:

 1. Visas sinchronizacija su telefonu – priimti skambučius ir SMS be mobiliojo prietaiso
 2. .

 3. Siuntimo pranešimus iš įvairių programų, į išmanųjį telefoną.
 4. Gebėjimas valdyti telefono fotoaparatą.
 5. Padaryti puikias nuotraukas su išmaniojo telefono kamera ir išsaugoti juos.
 6. Funkcija fitneso tracker- manau toli, sudegintas kalorijas per žingsnį.

  Li>

 7. iš praleistą išmanųjį telefoną priminimas funkcija.
 8. Groti muziką iš jūsų telefono.
 9. stebėjimas miego etapus per Smartwatch V8
 10. Keletas surenka, ONE TOUCH jungiklis.
 11. Integruota vaizdo kamera.

Orumas Smartwatch V8

Smartwatch V8 yra pirmas – klasė, universalus ir stilingas aksesuaras. Jis bus dėkingi visiems, kurie bus patirti tai veikia orumą. Įspūdingas įrenginys yra ne tik puikus dizainas, bet ir galingų funkcijų, kurios prisideda prie savo didesnio populiarumo. Smartwatch V8 – šiuolaikinės technologijos įsikūnijimas inovatyvių valandų, kuri yra skirta tiems, kurie visada nori būti prijungtas. Su šiuo priedu jums nereikės laikytis laiką, ir jis jums. Tegul vadina tai pagrindiniai privalumai išskirtinių įrenginių:

 1. Sukurta SmartSmartwatch Smartwatch V8 vyrams ir moterims.

  Li>

 2. Paprasta ir lengva naudoti -. One Touch jungiklį
 3. Originalus dizainas.
 4. “Smart funkcionalumą.
 5. Aukštos kokybės.
 6. už prieinamą kainą.
 7. Patogus ir patogi naudoti.
 8. Visada tiksliai laiką.
 9. Ilgas tarnavimo laikas.
 10. patvarus atveju.

& nbsp;

About Dora Stankevičiūtė 196 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.