Vitaelife Pharma Vitamin D3 – kaina, kur pirkti, originalus

Sveiki, mano mieli ekspertai naudinga galia. Aš nusprendė skirti šiandienos straipsnyje “Saulės elementas” yra vitaminas D3. Jos vardas tarptautinėje praktikoje – cholekalciferolis. Šis elementas yra labai svarbus normaliam organizmo funkcionavimui. Be to, ji yra būtina tiek suaugusiems ir vaikams.

, koks jis yra

Mūsų organizmas gamina dauguma šio svarbaus elemento atskirai. Tai daroma keičiant saulės spindulių į cheminių medžiagų. Pagal UV spindulių veiksmų oda gamina cholekalciferolis (gerai, kad jis vitaminas D3). Kitą, jis jungiasi su vitamino D-surišančio baltymo, ir jis siunčiamas į kepenis. Čia jis yra skiriamas “gera” skleisti aplink mūsų organizme. Štai nuotykių istorija

Šis elementas turi įtakos skeleto struktūrą. Be to, prieinamumas priklauso nuo slėgio, imunitetas, nuotaika, smegenų funkcijos ir gebėjimą apsaugoti nuo vėžio (1).

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  kaina, kur pirkti, originalus Vitaminas D dalyvauja įvairių gyvybiškai svarbių procesų:

 • reguliuoja, palaiko imuninės sistemos bei nervų sistemą;
 • sumažina išsėtinės sklerozės vystymosi riziką;
 • palaiko optimalų kūno svorį;
 • sumažina sunkumą ir dažnumą astmos simptomų;
 • sumažina besivystančių reumatoidinio artrito moterų riziką;
 • svarbu kaulų sveikatai;
 • sumažina širdies ligų, diabeto ir kai kurių vėžio formų riziką;
 • yra svarbu, kad absorbcijos ir metabolizmo kalcio ir fosforo;
 • dalyvauja endokrininių liaukų darbą.

Vitamino D3 darinys farmacijos pramonėje yra produktų, gyvulinės arba augalinės kilmės. Gyvūnų forma, tai yra daugiau virškinamas ir naudinga forma. Jis gaminamas švitinant Gyvulinės kilmės aliejus ir cholesterolio kiekį. Jis čiulpti iki 500 kartų greičiau, nei augalų kolega. Ir buvo vertinami 4 kartus efektyviau.

Kiek reikia būti saulės

Iki 95% šio elemento natūraliu būdu mes galime gauti iš saulės spindulių. Jūsų oda gamina vitaminą D, kai jis liečiasi su UV spindulių. Dėl to, kad jis yra vadinamas “Saulės” elementas. Tačiau mūsų laikais dauguma žmonių patiria simptomus trūkumas. Tai palengvino dviejų labiausiai paplitusių priežasčių, yra:

 1. Dažnas buvimas patalpoje. Anksčiau žmonės didžiąją laiko dalį dirbo gryname ore ir vaikščiojo daug. Šiandien kitoks vaizdas yra matomas. Net vaikai praleidžia per daug valandų patalpoje žiūri televizorių ar žaisti vaizdo žaidimus. Suaugusiųjų dauguma dirbti ir praleisti laisvalaikį patalpose. Be to, yra šešėlyje, ir debesuota gali sumažinti Pro-vitamino sintezę 60% (2).
 2. nuo saulės taikymas. Kai mes praleisti laiką saulėje, pritaikė kremas su SPF apsauga. Taip, negali ginčytis su tuo – odos vėžio rizika išaugo per pastaruosius metus. Ir gydytojai primygtinai rekomenduojame jį naudoti su vaikais ir suaugusiais, net žiemos mėnesiais. Bet kai jūs tepkite kremą net su SPF8, mažina organizmo gebėjimą gaminti vitaminą D 90%. Produktas su didesniu SPF 30 d sumažina D3 gamybą iki 99%.

Taigi pabandykite bent 15 minučių per dieną, kad būtų saulėje. Kad būtų geriau ryte. Tada galimos neigiamos pasekmės bus sumažintas iki minimumo. Bet jūs gaunate pakankamai šio svarbaus vitamino nemokamai

>>>>  Biorecin - raukšlės, neigiami komentarai, atsiliepimai, kaina, oficiali svetainė

nepakankamumo simptomų

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  kaina, kur pirkti, originalus Daugelis gydytojų pradeda suprasti, kad vitamino trūkumas yra labai rimta. Nenuostabu, jis yra vienas iš rekomenduojamų papildų, ypač naujagimiams.

Kūdikiams ir kūdikiams trūkumas šio elemento yra labai pavojinga. Tai veda prie rimtų problemų. Pavyzdžiui, gali sukelti apie Rahītisks krūtinės plėtrą. Kitas neigiamas pasireiškimas vaiko protas vystosi kvadratinių formos. Taip pat gali būti Kupra (tai yra “Varlių pilvo”) ir O-formos kojos. Mokiniai turi mažai vitamino D3 pasireiškia regėjimo problemų ir nuovargio.

Vitamino D trūkumas buvimas sunku aptikti. Nes pasitaikantys simptomai yra neaiški, pavyzdžiui, nuovargis, kūno skausmai ar skausmas. Sunkesni simptomai trūkumas yra kaulų skausmas ir Bendras silpnumas. Svarbu prisiminti, kad kartais negali atsirasti šie požymiai. Todėl svarbu imtis kraujo tyrimas, siekiant patikrinti savo lygį šio elemento.

Pagal tyrimų, vitamino D trūkumas gali komplikacijos šių ligų:

 • osteoporozė;
 • širdies liga ir aukšto kraujo spaudimo;
 • vėžys;
 • depresija, nemiga;
 • artrito;
 • cukrinis diabetas;
 • astmos;
 • išsėtinė sklerozė;
 • psoriazė;
 • fibromialgija;
 • lėtai gydo lūžius.

Beje, čia yra video jums įdomių kalbėti apie trūkumą šio elemento pasekmes daug. Būtinai patikrinkite.

Geriausi šaltiniai vitamino D

geriausias šaltinis yra saulės spinduliai. Dauguma ekspertų rekomenduojame, kad būtų bent 10-20 minučių per dieną tiesioginėje saulės šviesoje. Tačiau jie nerekomenduoja taikyti apsaugos nuo saulės. Taigi jūs gaunate iš 1000 IU 10000 TV. Jei Darkie, jums reikia ilgesnio buvimo saulėje, kad gautų pakankamai vitamino. Nuo tamsiai oda turi daugiau apsaugos nuo saulės poveikio.

Geriausias laikas degintis vasarą yra prieš 11 val ir po 16-TI. Ir žiemą dažnai išeiti, ypač kai ji atrodytų saulę.

Taip pat yra maisto produktų, kuriuose yra daug “Saulės” elementas kategorijas. Šiaurės šalių, įskaitant mūsų, turite įtraukti šiuos produktus į savo mitybą. Ar tie, kurie yra daug D3. Žemiau lentelėje jums pasakys, kuris maistas yra labiausiai cholekalciferolis. Procentinė suteiktas su 10 mikrogramų (400 TV) suvartojimo.

D3, mikrogramų 100 gramų turinys. produktas D3 procentinė dalis vertės paros,%

Kepenų трески1001000Палтус27,4274Карп24,7247Скумбрия атлантическая16,1161Яйцо2,222Масло riebus. 72,5% жирн1,313Сыр Российский0,969,6Молоко0,050,5

Kadangi elementas D yra riebaluose tirpių vitaminų, ji idealiu atveju turėtų būti vartojami kartu su riebalų. Tai geriau įsisavinti cholekalciferolis. Pavyzdžiui, galite turėti ją su ghi arba aliejaus, riešutų ar sėklų. Tie, kurie gyvena Šiaurės šalyse (ir tai yra mūsų), papildomai rekomenduojama vartoti papildus.

Kaip jis pagerina kalcio absorbciją, kai be to, gamintojai papildų kartu su šio mineralo. Pavyzdžiui, “Kalcio D3 Nycomed”.

Naudojimo nurodymai

Saulės elemento trūkumas dabar yra auganti problema visame pasaulyje. Ypač sunku pasireiškia Vakarų ir Šiaurės šalyse. Jis neseniai padidino rekomenduojamos paros normos vitamino D. į dvigubo nustatyto kūdikiams, vaikams ir paaugliams sumos padidėjimą.

Mūsų šalyje paros normos šio elemento iki kito:

bked bkery bking3 Vitaelife Pharma Vitamin D3  kaina, kur pirkti, originalus Vaikams

1 года400 МЕ1 – 10 лет600 Matroshka 11-18 лет600 ME

>>>>  Žalia kava - kaina, oficiali svetainė, kur galima nusipirkti, originalūs, nuomonės

Suaugusiems:

Vyrai ir moterys 18 – 50 лет600 iš Memorine ir moterų daugiau nei 50 лет800 Marijos беременности600-2000 MEB programos laikotarpį лактации600-2000 TV

Taip, dozė gali rašyti skirtingų matavimo vienetais – IU arba mkg. Taip žinoti, kad vitaminas D3 1 mkg = 40МЕ.

Pagal kai kurie gydytojai, pirmiau dozė turėtų būti žymiai padidintas. Kaip mes didžiąją laiko patalpose ir retai išeiti. Ir North yra gyvenamoji regionas paveikia didelį poreikį šią prekę nėra. Tai ypač pasireiškia rudenį ir žiemą-pavasarį laikotarpiais. Todėl gydytojai rekomenduoja padidinti suaugusiems (vyrams ir moterims) iki 800-5000 TV per dieną normą.

Tačiau reikia nepamiršti, kad tai yra Bendrosios rekomendacijos. Dabar skaitau knygą Transcend naujojo tyrimų mūsų organizme. Pirma, jie sako, kad padaryti testą dėl vitaminų vertės. Ir dauguma jų norėjo būti išnagrinėta. Oh, aš rašyti Jums mini ataskaitą

Be to, į polivitaminų aš, o vandeninis tirpalas “patogumo naudoti”. Jo pediatras nurodyta mano sūnų. Jis gimė rugsėjo ir tiesiog sugauti paskutinius saulėtų dienų. Vaikams tai lengva gauti. Atskiesti vandens 1 lašas yra 500 TV. Tiesiog kūdikiams norma. Net jei 2 lašai kris, nesijaudinkite, perdozuoti vaikas nebus. Galima nusipirkti vaistinėje, kaina yra apie 180 ….

Kaip pradžios iki ištirti medžiagą apie D3 išsiaiškino, kad mes griežtai nepakankamai. Nusprendė išsiaiškinti, kas yra geriau imtis. Realizuotas, kad naftos tirpalas yra geriau absorbuojamas, nes šis vitaminas yra riebaluose tirpių. Rekomenduokite Papildymas kapsulių. Taigi aš ir vyras turės ką nors nusipirkti, o ne vagia sūrį jos vandens tirpalo

Dabar pirkti multivitaminų ne iherb. Ar pigiau nei vaistinėje net nuolaidas. Tas pats Solgar galite nusipirkti 2 kartus pigiau, plius galite pamatyti nuomones ir pasirinkti geriausią variantą dėl santykis kaina / kokybė. Yra įvairių variantų – esant 5000 arba 10000 TV dozę. Kaip vartoti ir kiek yra parašyta ant pakuotės. Štai keletas pavyzdžių,

Perdozavimas

Tai svarbu žinoti viską apie šio elemento. Kiek ir kaip duoti kūdikiams ir kaip vartoti suaugusiems. Pagrindiniai perdozavimo simptomai yra tokie:

 • vėmimas, pykinimas;
 • negalavimas;
 • alinantis galvos skausmas;
 • miego sutrikimas;
 • apetito praradimas;
 • skausmas kaulų ir raumenų;
 • baltymas šlapime.

Perdozavus vitamino D3 didina kalcio ir fosforo lygį. Tai kelia susirgti inkstų anomalijos, kremzlių ir kraujagysles riziką.

Nors vitamino perdozavimas yra mažai tikėtinas. Jei nesiimsite 600 000 IU kasdien 3 mėnesius. Nuo saulės neturi perdozavimo. Nebent jums bus visą dieną gulėti tylenchina paplūdimyje. Tada tiesiog pykinimas, silpnumas ir kiti simptomai. Nors deginamajai odos fone, jūs pastebėsite,

Top 7 nauda vitamino D

Visi vitaminai yra labai naudinga mūsų sveikatai. Tačiau dėl šio klausimo, jums reikia atkreipti ypatingą dėmesį. Čia yra pats pagrindinis jos teigiamų savybių.

 1. Skatina sveikus kaulus. Vitaminas D vaidina svarbų vaidmenį kalcio absorbciją kaulų. Trūkumas D gali sukelti kaulų suminkštėjimas ar rachitas. Be to, rizika padidėja osteoporozės ir kaulų lūžių. Tyrimai parodė, kad D pagerina raumenų sistemos būklę ir mažina kaulų lūžių vyresnio amžiaus žmonių (3) dažnį.
 2. Padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Diabetas – iš insulino ar nepakankamo insulino sekrecijos trūkumo pasekmė po padidinti jos atsparumą. Remiantis tyrimais, vitamino D gali skatinti (4) sekreciją. Papildomos suvartojamų elemento padidina insulino jautrumą ir padeda sumažinti uždegimą. Daugelis tyrimų patvirtina teigiamą vaidmenį vitamino D profilaktikai ir gydymui abiejų diabeto (5) tipų.
 3. Apsaugo nuo vėžio. Simptomai trūkumas D yra susijęs su padidėjusia rizika susirgti vėžiu. Tai ypač pasakytina apie krūties vėžį, gaubtinės žarnos ir montavimo (6). Poveikis vitamino apie riziką susirgti vėžiu atsiranda dėl jo vaidmens ląstelių gyvavimo ciklą. Ir jos gebėjimas blokuoti perteklių estrogenų vaidina svarbų vaidmenį (7).
 4. Padeda kovoti su širdies liga. Daugėja tyrimų rezultatai rodo, kad D trūkumas kelia širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Jis dalyvauja kraujo spaudimas, cholesterolio ir uždegimas reglamentą. Nebuvo visiškai ištirtas, apsaugo vitamino D širdies liga. Tačiau vienas dalykas yra žinoma. Žmonės, turintys trūkumas šio elemento yra didesnė tikimybė mirti nuo koronarinės širdies ligos
 5. Gerina imuninę sistemą. Vitaminas vaidina svarbų vaidmenį apsauga nuo peršalimo, gripo ir plėtoti autoimuninių sąlygas. Imuninių ląstelių receptorius yra vitamino D, kuris neleidžia ilgo ir pernelyg uždegiminį atsaką. Nes uždegimas dažnai yra daugelio lėtinių ir autoimuninių ligų (8) priežastis.
 6. Pagerina nuotaiką. Elementas D veikia kaip vidaus mūsų kūno hormono, daryti įtaką smegenų funkciją. Jo trūkumas yra tiesiogiai susijęs su nerimo, nuotaikos sutrikimas, depresija, nemiga, nuotaikos PMS (9). Žemas lygis D apsaugo tinkamą gamybą testosterono ir estrogenų. Ir tai veda į pusiausvyros, kuri atrodo daug nepageidaujamų simptomų. Merginos, kurie turi skausmingus PMS, yra papildų su D3 savo mitybą.
 7. Padeda koncentracijos ir atminties. Keletas tyrimų parodė, kad elementas D veikia gebėjimą priimti sprendimus, susikaupti ir išlaikyti informaciją. Žmonės su žemu vitamino nereikia išbandyti gerai, turi sunkumų su užduočių, kurios reikalauja dėmesio (10). Tai tikriausiai, kodėl taip sunku išmokti išlaikyti egzaminus žiemą ir ankstyvą pavasarį
>>>>  Varius Plus - originalūs produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Sąveika su kitais vaistais

Dėl suvartojimo barbitūratų padidina vitamino D3 poreikį. Todėl gydymo metu turi būti vartojamas papildomai papildų cholekalciferolis. Panašus poveikis nuo naftos turi vitamino kolestipolį ir cholestiraminą.

vienu metu priimtų D3 su diuretikais padidina riziką hiperkalcemijos. Bet jei nustatytos glikozidai ir D3, gali būti pažeidimų širdį.

Cholekalciferolio veiksmingumą gali sumažinti nuo epilepsijos priemones ir kortikosteroidais. Tuo atveju, gydymo su antacidiniais preparatais, kurių sudėtyje yra magnio arba aliuminio, ir atsižvelgiant D3 padidina pirmasis toksiškumą.

Dabar, mano draugai, jūs žinote, kas yra naudinga yra stebuklas medžiaga. Ir gali, jei reikia, papildyti savo atsargas organizme valgant. Kad nepraleisti nieko, ką aš ruošiuosi papasakoti kitą postą, užsiprenumeruoti naujienas. Tai viskas, šiandien: kol mes vėl susitikti

.

& nbsp;

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 196 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.