Trečiadienis, 22 gegužės

Didelių dydžių rūbai: ką naudinga žinoti kiekvienai moteriai

Kiekvienos iš mūsų kūno linijos yra skirtingos, tačiau tai tikrai nereiškia, jog jei mums gelbsti dideliu dydziu rubai, negalime pasitikėti savimi ar turime jausti diskomfortą. Kiekviena moteris yra graži, nepriklausomai nuo jos kūno formų, todėl privalote mylėti savo kūną ir neapriboti savo pasirinkimo laisvės. Taigi, tam, kad daugiau nebesislėptumėte už nuobodžios suknelės ir nebesijaustumėte nepatogiai, pateikiame jums ne vieną naudingą patarimą, kaip tobulai išryškinti savo apvalumus ir kaskart atrodyti stulbinamai.

 • Raskite tinkamą pusiausvyrą tarp prigludusios ir pernelyg aptemptos suknelės. Yra skirtumas tarp to, kai suknelė spaudžia, ir to, kai suknelė gražiai priglunda prie jūsų kūno. Per suknelę neturėtų matytis jokių apatinių drabužių linijų – jei bus priešingai, tuomet suprasite, kad ji yra per daug aptempta!
 • Kiekviena turėtų turėti formuojančių drabužių arsenalą. Tai universalu! Kiekvienai moteriai kartais reikia šiek tiek „prilaikymo“ ir „išlyginimo“. Paprastai, išlyginusios pilvuką ir klubus, galime atrodyti rafinuotesnės ir puošnesnės vilkėdamos bet kuriuos pasirinktus drabužius.
 • Nenešiokite leginsų kaip kelnių. Turite suprasti, kad leginsai nėra kelnės. Jie skirti dėvėti po drabužiais. Todėl paprastai parduotuvėse jie parduodami kartu su kojinėmis ir aksesuarais. Naudingas patarimas būtų vietoj jų įsigyti siauresnius džinsus!
 • Jei abejojate, rinkitės pieštuko formos sijoną. Sijonas iki kelių yra vienas geriausių pasirinkimų apvalesnių kūno formų moterims. Jis pailgina jūsų kūną ir suteikia jam gerą pusiausvyrą.
 • Jokia apranga neapsieina be tinkamų batų. Atkreipkite dėmesį į batų liniją. Venkite dirželių ties kulkšnimis – dėl jų kojos gali atrodyti trumpesnės. Klasikiniai neutralios spalvos bateliai gali sukurti geriausią rezultatą, dėl kurio jūsų kojos atrodys ilgesnės.
 • Rinkitės gilią iškirptę. Tai tikrai nereiškia, kad turite pernelyg apsinuoginti, tačiau jei norite nukreipti dėmesį nuo pilvuko, turite dėvėti gilią V arba U formos iškirptę, kuri atrodo labai patraukliai.
 • Dėvėkite drabužius, kurie atitinka jūsų svorio pokyčius. Apsipirkite ir investuokite į būtiniausius drabužius, net jei priaugote (ar numetėte) vos kelis kilogramus. Svarbiausia – dėvėti drabužius, kurie tinka, ir visuomet jausti, kad atrodote nepriekaištingai, nepaisant to, kaip būtų pakitęs jūsų svoris.
 • Juodą atspalvį paverskite savo geriausiu draugu. Atsisakykite pastelinių atspalvių ir pamilkite tamsesnius atspalvius, o visų geriausia, jei daugiau dėmesio skirtumėte juodam atspalviui. Juodų atspalvių drabužiai suteiks daugiau žavesio, stiliaus ir, žinoma, pavers jus lieknesnėmis.
 • Pasirinkite tinkamo dydžio rankinę. Turėtumėte turėti rankinę, proporcingą jūsų kūnui. Per maža rankinė tikrai nėra tinkamas pasirinkimas!
 • Dėvėkite ryškius papuošalus. Jei norite pabrėžti savo privalumus ir paslėpti trūkumus, nukreipkite dėmesį nuo trūkumų. Prie savo aprangos derinkite išskirtinius ir gerai matomus juvelyrinius dirbinius, kurie be vargo atitrauktų dėmesį.
 • Pritaikykite savo drabužius. Geras siuvėjas yra slaptas kiekvienos moters ginklas. Todėl šiandien vis daugiau drabužių parduotuvių savo klientams siūlo ir siuvimo paslaugas. Dėvėdamos drabužius, kurie tinkamai priglunda prie jūsų kūno ir tobulai atitinka jūsų kūno linijas, gerokai labiau pasitikėsite savimi, atrodysite nepriekaištingai ir niekuomet nejusite jokio diskomforto.
 • Nepamirškite savo laikysenos. Ištiesinkite nugarą, pakelkite krūtinę ir įtraukite pilvuką ne tik darydamos asmenukes, bet ir tuomet, kai vaikštinėjate mieste. Taip atrodysite pasitikinčios savimi ir nebūsite susikūprinusios.

Tikimės, kad šie patarimai jums pagelbės renkantis didelių dydžių drabužius ir galiausiai jūs galėsite džiaugtis savo suformuotu išskirtiniu ir žavingu įvaizdžiu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *