Trečiadienis, 22 gegužės

Ką svarbiausia žinoti apie prezervatyvus?

Tikriausiai kiekvienas asmuo nori užsiimti saugiais lytiniais santykiais. Kai kuriems tai siejasi tik su tokiu būdu plintančiomis ligomis, kiti taip pat nori apsisaugoti ir nuo neplanuoto nėštumo. Be abejo, dabartinėje rinkoje egzistuoja ganėtinai daug skirtingų metodų, leidžiančių tai įgyvendinti. Tačiau, kai kurie iš jų yra labiau patikimi nei kiti. Tad, jeigu ieškote būdų, kaip lytinio akto metu jaustis gerokai saugiau – Jums išties reikalingi kokybiški prezervatyvai. Kaina, kita vertus, neturėtų tapti pagrindiniu prioritetu, renkantis tinkamą variantą. Tačiau neneikime prezervatyvai kaina – ir aktualu, ir ekonomija piniginei. Taip pat svarbu atsižvelgti į produkto kokybę ir individualiai geriausią dydį. Tačiau, egzistuoja ir kur kas daugiau dalykų, kuriuos svarbu žinoti. Tad, ką kiekvienam reikėtų įsiminti apie prezervatyvus?

Prezervatyvai gali suplyšti

Kai kurie žmonės pernelyg to neapgalvoja, tačiau prezervatyvai tikrai gali suplyšti. Tokiu atveju, padidėja neplanuoto nėštumo rizika, taip pat, produktas nebeapsaugos nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Kokios to priežastys? Iš esmės, dažniausiai suplyšta nekokybiški variantai. Būtent dėl to pirmiausiai svarbu atsižvelgti į prezervatyvų kokybę, o tik vėliau į kitus aspektus. Taipogi, visai gali būti, jog naudojate nepakankamai lubrikanto. Be abejo, kiek didesnį šansą suplyšti turi ir plonesni prezervatyvai, tačiau taip nutinka toli gražu ne visiems. Kita vertus, jeigu turite savų dvejonių ar baimių, verčiau įsigykite kiek storesnę produkciją.

Prezervatyvai gali padėti

Tinkamai ir apgalvotai parinkti prezervatyvai gali stipriai prisidėti prie geresnių lytinių santykių. Pavyzdžiui, egzistuoja specialūs variantai žmonėms, ieškantiems naujų pojūčių. Kasdienybei paįvairinti tiks skirtingų spalvų, skonių bei formų prezervatyvai. Taipogi, ši produkcija gali prisidėti prie prailginto lytinio akto. Tad, kartais sprendimų nereikia ieškoti pernelyg toli – su kai kuriomis problemomis gali pagelbėti naujai parinkti prezervatyvai.

Prezervatyvai gali dirginti

Kita vertus, svarbu atsiminti, jog kartais prezervatyvai gali sudirginti odą ar net sukelti alerginę reakciją. Dalis žmonių netoleruoja latekso, tačiau, šiais laikais, tai nebėra problema – rinkoje gausu savo sudėtyje tokios medžiagos neturinčių produktų. Taipogi, gali būti, jog paprasčiausiai naudojate per mažai lubrikanto. Kita vertus, kai kurie žmonės paprasčiausiai turi kiek jautresnę odą. Tokiu atveju, greičiausiai teks ieškoti individualiai sau tinkamų prezervatyvų.

Prezervatyvai.net parduotuvę Vilniuje rasite adresu: P. Lukšio g. 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *