Pirmadienis, 26 vasario

Kaip greičiau atsiauginti plaukus?

Nusikirpote plaukus, tačiau gailitės? Nepergyvenkite. Su tinkamomis priemonėmis bei metodais atgaivinti galima net ir labai pavargusius, taip pat, labai trumpus plaukus. Svarbiausia – kuo daugiau priemonių vienu metu, žinoma, taip pat ir jų kokybė.

Rinkoje siūloma kosmetika plaukams yra labai įvairi, tad ją renkantis reikia kuo detaliau skaityti etiketes ir galima remtis kitų žmonių nuomonėmis, kurios pagreitins bei supaprastins paieškas.

Žemiau pateiksime metodus, kurie daugeliui pasiteisino labiausiai.

Specialios priemonės

Kokybiškos plaukų augimą skatinančios priemonės yra labai įvairios, tad esame tikri, kad atsakingai ieškant tikrai rasite variantą, kuris jums labiausiai tinka. Daugelis specialių priemonių ne tik padeda auginti plaukus, tačiau taip pat ir turi kitų gerų savybių, kurios padeda plaukui atrodyti kur kas gražiau. Tik reikia domėtis – kokios tos papildomos savybės ir kokiam plaukui gaminys labiausiai tinka. Juk vieni dažniausiai siūlomi dažytiems plaukams, o kiti – tiems, kurie yra garbanoti.

Galvos masažas

Taip pat gera pagalba tiems, kurie skundžiasi, kad jų plaukai yra labai pavargę – galvos masažas. Tikrai nereikia eiti pas specialistus, kadangi gana pigiai galima įsigyti įvairias priemones, įrankius, kurie leis masažą atlikti namuose, pačiam prieš veidrodį. Tik svarbiausia yra reguliarumas. Tai yra, ne tik įsigyti priemones, tačiau ir jomis reguliariai naudotis.

Daugiau drėkinimo

Jūsų galvos odai ir plaukams reikia kuo daugiau drėkinimo. Tai yra būtina sąlyga, kuri garantuoja, kad plaukas ne tik geriau augs, tačiau taip pat ir bus kokybiškesnis. Drėkinimui siūlome naudoti ne tik pirktines kaukes, tačiau taip pat ir namines, kurios gali padėti pigiai, tačiau maksimaliai gerai įdrėkinti plaukus. Svarbiausia, žinoma, kad drėkinimas būtų atliekamas reguliariai. Tik tokiu atveju poveikis bus.

Plaukai pirmiausia turi būti sveiki

Galiausiai, plaukų augimui svarbu yra tai, kad jie būtų kuo sveikesni. Dėl to siūlome neauginti labai ilgų tokiu atveju, kai jie yra pažeisti. Vizualiai tikrai neatrodys gražiai. Ilgis dar yra ne viskas. O ir ilgi bus gražūs tik tuomet, kai tikrai bus tinkamai prižiūrimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *