Sekmadienis, 16 birželio

Kartoninės dėžės siuntoms laimi prieš kitus pakavimo būdus

dėžės

Beveik kiekvienas verslas po skaudaus karantino laikotarpio perėjo prie elektroninės prekybos. Žinoma, tikrai didžioji jų dalis jau seniai buvo įvaldę elektroninius pardavimus. Bet vis tiek stengiamasi labiau orientuotis į pardavimų skatinimą elektroninėje erdvėje. Tikrai didelis privalumas turėti elektroninę parduotuvę ir kasdien vis labiau didinti pardavimus.

Malonu parduoti, bet dar smagiau yra pakuoti. Didelis džiaugsmas yra įdėti parduotą gaminį ar prekę į dėžutę ir laukti kurjerio, kad paimtų siuntą arba ją nešti iki paštomato ar pašto skyriaus. Šiais laikais yra labai daug siuntų pristatymo būdų. Netgi yra sukurtos ir pagamintos specialios kartoninės dėžės siuntoms. Dalis jų gali būti idealiai pritaikytos ir paštomatams pagal jų dėžučių dydžius.

Jeigu kyla klausimų, kur yra parduodamos kartoninės dėžės siuntoms, tai kaip ir daugelį prekių, taip ir šias dėžes geriausiomis kainomis patogiausia pirkti yra internetu. Atliekant užsakymą galėsite lengvai pasirinkti, kiek ir kokių kartoninių dėžių reikės. Kuo didesnį kiekį užsisakysite, tuo prekių kaina bus palankesnė. Nors ir yra nemažai kartoninių dėžių siuntoms pardavėjų, bet vienas geriausių kainų yra suteikiamos el. parduotuvėje https://vokucentras.lt/. Čia įsigijus prekes jos bus pristatytos Jums nurodytu adresu ar paštomatu – pagal Jūsų pageidavimą. Kilus klausimams visuomet galite kreiptis parduotuvės kontaktais.

Rinktis kartonines dėžes siuntoms yra patogiau bei patvariau nei vokus ar kurjerinius maišus. Dėžės visuomet pasižymi tvirtumu bei ilgaamžiškumu. Net ir klientui, gavusiam siuntą, supakuotą dėžėje, visada yra smagiau ją išpakuoti iš dėžės. Tokioje pakuotėje gali prisidėti daug papildomų dedamųjų. Tai gali būti tiek šilkinis popierius, tiek kaspinėliai, popierinės drožlės, netgi siuntą galima iškvėpinti, įdėti papildomą dovanėlę ar padėkos atviruką.

Tikrai labai mažai šansų, kad siunta, supakuota kartoninėje dėžėje, būtų sugadinta. Šie tvirti kartoniniai gaminiai užtikrins, jog prekės klientą pasiektų tokios, kokios buvo supakuotos pardavėjo. Klientai irgi dažnai džiaugiasi prekę gavę dėžėje, nes ją visuomet smagiau išpakuoti. O šiais žaliųjų idėjų laikais dar daugelis įvertina ir tai, kad galės dėžutę pernaudoti. Tad laimi tiek pardavėjas, tiek ir prekės gavėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *