Pirmadienis, 22 liepos

Kokie šiomis dienomis populiariausi nauji butai Vilniuje?

butai

Kiekvienas renkasi pagal asmeninius kriterijus, todėl jie gali būti labai individualūs. Tuo labiau, kad dažnu atveju pasirinkimui daug įtakos turi ir finansinė situacija bei galimybės. Tačiau tam tikras tendencijas tikrai galima pastebėti. Daugelis renkasi būtent vidutinio dydžio būstus. Kurie nebūtų pernelyg maži, tačiau tuo pačiu metu ir nebūtų pernelyg brangūs. Tokie naujos statybos butai ir yra populiariausi. Aišku, jaunesni žmonės liberaliau žiūri ir į pakankamai kompaktiškus bei mažus namus. Kadangi tai nebūtinai turi būti visam gyvenimui skirtas būstas. Taip pat netrūksta susidomėjimo ir išskirtiniais variantais.

Kas svarbiausia naujakuriams?

Visi nori apsigyventi savo svajonių namuose. Todėl daugelis tam skiria tikrai nemažai dėmesio. Tuo labiau, kad neretai naujos statybos butai suteikia galimybę praktiškai nuo nulio įsirengti savuosius namus. O kai kuriais atvejais galima nuspręsti net ir dėl jų išplanavimo. Taip pat svarbu yra ne tik pats būstas, bet ir jo aplinka bei kita infrastruktūra. Dėl šios priežasties nauji butai Vilniuje sulaukia taip pat didesnio dėmesio. Kadangi žmonėms pakankamai svarbu tiek kaimynystė, tiek ir laisvalaikiui ar vaikams skirtos erdvės bei papildomi privalumai. Prie tokių galima priskirti tiek terasas, tiek ir požemines parkavimo erdves bei kitą infrastruktūrą. Todėl žmonėms šiomis dienomis tikrai galima pasirinkti tai, kas būtų patogu gyvenimui.

Kiek kainuoja būtent naujos statybos butai?

Įprasta manyti, jog toks nekilnojamas turtas sostinėje kainuoja pakankamai nemažai ir bus įperkamas tikrai ne kiekvienam. Tačiau nauji butai Vilniuje sulaukia žymiai didesnio dėmesio lyginant su tais, kurie skaičiuoja jau ne viena dešimtmetį. Ir tikrai ne atsitiktinai. Aišku, prie to prisideda ir visi jų privalumai. Tačiau net ir žvelgiant vien iš finansinės perspektyvos toks variantas dažnu atveju nebus ženkliai brangesnis, negu kiti analogiški variantai. Aišku, praktiškai visuomet teks išleisti šimtą tūkstančių Eurų ir daugiau. Bet konkreti suma labiausiai priklausys jau nuo pasirinkto būsto. Kadangi priklausomai nuo jų dydžio, kitų ypatybių bei vietos kainos gali labai skirtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *