Trečiadienis, 22 gegužės

Kokios gali būti krikštynų dovanos mažyliui bei krikšto tėveliams?

Vasarą visuomet suaktyvėja švenčių sezonas. Vienos jų – krikštynos. Tai – svarbus žingsnis kiekvieno tikinčiojo gyvenime. Kol vaikai maži, dažniausiai šį veiksmą už juos nusprendžia tėvai.

Šiltasis metų laikas mūsų šalyje nėra toks ilgas, tad visi nori jį išnaudoti maksimaliai. Taigi būtina jame įterpti ir svarbiausias gyvenimo šventes. Nors juk tiek vestuvių, tiek krikštynų datas galime pasirinkti laisvai, bet vasarą dažniausiai yra geresnis oras, dėl to galima išgauti smagesnes nuotraukas, dienos yra ilgesnės, reikia plonesnių drabužių, o jeigu dar ir šviečia saulė, tai ji suteikia dar daugiau geros nuotaikos bei energijos.

Tad šį kartą norisi labiau pakalbėti apie krikštynas ir joms skirtas dovanas. Ar teko girdėti, kokios yra originalios dovanų idėjos šiai progai, kai vaikui yra suteikiamas Krikšto sakramentas? Juk kaip ir kiekviena šventė, taip ir krikštynos, turi savas tradicijas, akcentus bei tam skirtas dovanas. Krikštynų dovanos tikrai nėra apie prabangą ar didžiules išlaidas. Svarbiausia yra vaikutis ir jis turi būti šventėje pats svarbiausia. Vis dėlto tėveliai bei naujieji krikšto tėvai nori mažajam krikščioniui padovanoti šį tą įsimintina.

Jeigu yra krikštijamas mažas kūdikėlis, tai dažnai dovanai pasirenkama dėžutė pirmam dantukui, graviruota statulėlė su vaiko metrikomis. Taip pat populiaru yra dovanoti sidabrinį krikštynų šaukštelį, graviruotą veidrodį ar pakabuką. Tokios dovanos yra universalios ir gali būti įteikiamos tiek mergaitei, tiek ir berniukui.

Beveik visos krikštynų dovanos yra simbolinės ir turinčios tam tikrą reikšmė. Tad jeigu tikite simboliais ir norite įsimintinos dovanos – suteikite jai išskirtinumo ir pasinaudokite graviravimo paslauga. Šis veiksmas bet kuriam daiktui suteikia unikalumo. Išgraviruoti gali būti ne tik vardas bei pavardė, bet ir data ar net krikštynų vieta. Tam gali puikiai tikti graviruota dovanų dėžutė, stiklinė statulėlė, krikštynų torto dekoracija ar net specialus medalis.

Renkant dovanas Krikšto sakramentą gaunančiam vaikui nereikia pamiršti ir būsimų krikštatėvių. Jiems irgi yra svarbu suteikti prisiminimą ir padovanoti bent vieną aukščiau minėtą daiktą išgraviruojant ne tik tekstą, bet ir ant tam tikrų daiktų galima graviruota vaiko nuotrauką!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *