Trečiadienis, 22 gegužės

„Luminor“ finansavo naujo šeimos pramogų parko „Adventica“ įkūrimą

adventica planas

Palengva švelninant karantino sąlygas, jau birželį savo veiklą Vilniuje palaipsniui pradės unikalus šeimos pramogų parkas „Adventica“, kurio įrengimui bankas „Luminor“ suteikė 350 tūkst. eurų paskolą. Tai pirmasis tokio pobūdžio pramogų parkas Lietuvoje, skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

„Parko „Adventica“ įkūrimą finansavome jau prasidėjus karantinui. Mums svarbu, kad verslai kurtųsi ir veiktų ir sudėtingais laikotarpiais, džiaugiamės, kad radome abipusiai naudingus sprendimus. Siekiant užtikrinti sklandžius pirkėjų atsiskaitymus, pramogų parke įdiegėme savo elektroninės komercijos įrankį „E-Commerce Gateway“. Šiuo įrankiu siūlome iki rugsėjo nemokamai naudotis visoms smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms”, – sako „Luminor“ banko Verslo klientų skyriaus vadovas Lietuvoje Vytis Žegužauskas.

Nors dėl karantino parkas dar negali įsileisti pramogautojų, tačiau žaidimų ir pramogų erdvės jau įrengtos. Laikantis visų saugumo ir sveikatos reikalavimų tikimasi veiklą pradėti birželį. Parko įkūrėjų teigimu, šiuo sudėtingu laikotarpiu buvo svarbu, kad bankas nenusigręžė nuo verslo ir padėjo įgyvendinti projektą.

„Luminor“ pagalba mums buvo svarbi, kadangi be skolinto kapitalo nebūtumėme įgyvendinę šio projekto. Reikšmingi buvo ir žmogiškieji veiksniai – banko darbuotojai atsižvelgė ir į mūsų situaciją, ir į verslo specifiką. Be to, beveik visas paslaugas bankas suteikė nuotoliniu būdu – tai leido mums visą dėmesį skirti projektui. Karantinas apsunkino pramogų parko startą, tačiau sieksime, kad tai taptų viena mėgstamiausių šeimų laisvalaikio praleidimo vietų Lietuvoje“, – sako parko „Adventica“ direktorius Vytenis Benetis.

Šeimos pramogų parkas „Adventica“ įsikūręs prekybos centre „Ozas“. Jame įrengtos devynios pramogų ir laisvalaikio erdvės, kuriose sau veiklos atras visi šeimos nariai – nuo mažų vaikų iki aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių suaugusiųjų. Specifinė parko detalė ta, kad norintiems neatitrūkti nuo darbų tėvams čia yra įrengtos ir darbo vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *