Trečiadienis, 22 gegužės

Maišytuvai voniai: kaip išsirinkti geriausią?

Maišytuvai voniai gali skirtis ne tik savo dizainu ar kaina, bet ir funkcionalumu, montavimo sprendimais, naudojimo patogumu. Deja, paprastai maišytuvams neskiriama daug dėmesio ir apie juos pradedama galvoti tik vonios kambario įrengimo pabaigoje, kuomet ir paaiškėja, kad išsirinkti kokybišką ir jūsų vonios kambariui tinkantį maišytuvą nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

Maišytuvų tipai

Vienas dažniausių klausimų – koks vandens maišymo būdas jums atrodo patogiausias? Šiuo atveju išskiriamos kelios maišytuvų kategorijos. Seniausias tipas – tai maišytuvai su dviem rankenėlėmis, leidžiančiomis atskirai valdyti karšto ir šalto vandens sroves. Antroji kategorija – tai maišytuvai su svirtele, kuri leidžia pasirinkti pageidaujamos temperatūros vandens srovę. Tai vienas populiariausių sprendimų rinkoje, užtikrinantis patogų naudojimą ir ekonomiškumą.

Pastaruoju metu dušuose vis dažniau montuojami termostatiniai maišytuvai. Svarbiausias jų privalumas – galimybė užtikrinti pastovią vandens temperatūrą. Kitaip sakant, nereik bijoti, kad netikėtai pajusite pernelyg karšto ar šalto vandens srovę, kas gana dažnai nutinka senesnės statybos daugiabučiuose. Pats naujausias sprendimas – potinkiniai maišytuvai, kurie ne tik atrodo dailiai, bet ir užtikrina patogų valdymą. Turėdami šį maišytuvą, mygtukais (arba mygtukais ir rankenėlėmis) galėsite reguliuoti vandens temperatūrą ir srovės intensyvumą. Tai pats moderniausias maišytuvų variantas, galintis pasiūlyti net ir masažo funkciją.

 

Maišytuvai pagal dizainą

Vonios kambarys turi būti ne tik patogus naudoti, bet ir estetiškas. Iš tiesų, kiekviena smulkmena čia atlieka svarbų vaidmenį. Itin plati maišytuvų dizaino pasiūla leis be vargo išsirinkti jūsų interjerui tinkamiausius sprendimus. Klasikinis sprendimas – blizgūs, chromuoti maišytuvai, kurie tinka prie įvairaus interjero. Vis dėlto, pastaruoju metu ieškoma kiek unikalesnių sprendimų ir vis dažniau pasirenkami matiniai, ypač juodos spalvos, maišytuvai. Jei ieškote išskirtinio akcento, šiandien galima įsigyti net ir itin prabangaus dizaino maišytuvus, kurie taps skiriamuoju jūsų vonios kambario akcentu. Iš kitos pusės, išskirtinio dizaino sprendimai visuomet reikalaus gerokai didesnių investicijų.

 

Montavimo darbai

Kad maišytuvai džiugintų savo ilgaamžiškumu ir kokybe, svarbu rinktis ne tik profesionalių gamintojų įrangą, kuriai suteikiama ilgametė kokybės garantija, bet ir nepamiršti, kodėl svarbu tinkamai atlikti montavimo darbai. Taisyklė čia paprasta, – kad būtų užtikrintas sklandus ir patikimas maišytuvo darbas, jo įrengimas turėtų būti patikėtas profesionalams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *