Sekmadienis, 16 birželio

Odontologija: kaip pripratinti vaiką vizitui pas dantų gydytoją?

Vaikų dantų priežiūra apima reguliarius apsilankymus odontologijos klinikoje. Tačiau dauguma vaikų jaučiasi priblokšti dėl konsultacijos su odontologu. Galite padėti savo vaikui įveikti savo baimes ir nerimą, kad jis jaustųsi patogiau. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte keletą mūsų ekspertų patarimų, kaip palengvinti jūsų vaikų apsilankymą pas odontologą.

vingioklinika.lt specialistai dalinasi vertingais patarimais, kurie tikrai pravers:

Naudokite paveikslėlius

Svarbu, kad vaikas žinotų, kaip odontologas gali padėti išlaikyti sveikus dantis ir dantenas. Galite naudoti brėžinius ir paveikslėlius, kad jie suprastų, kas nutiks odontologijos kabinete. Tai padės sumažinti jų nerimą.

Žiūrėkite vaizdo įrašus

Kartu su nuotraukomis galite paruošti savo vaiką apsilankymui pas odontologą, rodydami mokomuosius vaizdo įrašus apie odontologus. Tai padės jiems geriau suprasti, ką odontologas veiks kaip dantų priežiūros rutinos dalį. Įsitikinkite, kad vaizdo įrašai nėra atviri ar bauginantys.

Vaidmenų žaidimas

Tai padeda žinoti, kad praktiniai užsiėmimai yra puikus būdas paruošti vaiką apsilankymui pas odontologą. Galite pradėti vaidmenų žaidimą, apsimesdami odontologu, o jie yra pacientai. Tai puiki galimybė įtraukti juos į burnos priežiūros rutiną ir parodyti teisingus valymo ir dantų siūlų valymo būdus.

Paruoškite vaiką apsilankymui namuose

Prieš apsilankant pas odontologą, naudinga pasikalbėti su juo apie tai, ko jis turėtų tikėtis klinikoje. Priminkite jiems apie nuotraukas ir vaidmenų žaidimus, kuriuos su jais anksčiau žaidėte. Paaiškinkite jiems, kad odontologas apžiūrės jų dantis ir padės gražiai šypsotis.

Pasirinkite laiką

Vaikai linkę turėti niūrų ir gerą elgesį ar nuotaiką skirtingu dienos metu. Tai padeda suplanuoti odontologo susitikimus tokiu metu, kai jūsų vaikas bus atsipalaidavęs ir jaustųsi patogiai. Venkite jų vesti pas odontologą, kai jie pavargę ar alkani. Taip pat prieš apsilankymą neduokite jiems cukraus ar kofeino. Tai padeda anksti atvykti, kad jie galėtų priprasti prie aplinkos.

Išlikite pozityvūs

Tai padeda išlaikyti linksmą ir linksmą požiūrį kalbant apie odontologą. Būtinai vertinkite vizitą kaip kažką teigiamo, paprasto ir įprastinio. Tai padės jiems geriau žiūrėti į odontologą. Taip pat į mūsų kliniką galite atsinešti jų mėgstamą žaislą ar antklodę, kad paguostumėte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *