Sekmadienis, 16 birželio

Paveikslai ant drobės – puiki dovana ar jautrus prisiminimas

Jeigu niekaip  nesugalvojate, kokia dovana bus tinkama artimam žmogui, galite išbandyti nuotraukas ant drobės – jos yra sentimentali ir be galo jautri žinutė, kuri pradžiugins kiekvieną ir primins apie pačias žaviausias gyvenimo akimirkas. Tai gali būti ir nuostabi idėja papuošti savo namus originaliais paveikslais. Taigi, ką mums gali pasiūlyti  paveikslai ant drobės dar kitaip vadinamos  fotodrobės.

Pirmiausia apie tai, kokiais privalumais gali pasigirti fotodrobės. Tai:

  • Šimtaprocentinė kokybė, nes naudojama ECO- solventinė spauda.
  • Fotodrobės yra draugiškos gamtai, nes jų porėmiai pagaminti iš natūralaus medžio.
  • Paprastai naudojama ekonomiška sintetinė poliesterio drobė, todėl užtikrinamas optimalus kainos ir kokybės santykis.
  • Paveikslai parduodami jau paruošti kabinimui ant  sienos.

Kur dažniausiai naudojami foto atvaizdai ant drobės? Kaip taisyklė, fotodrobės tampa labai mėgstamais paveikslais ant sienų ne vienuose namuose. Priklausomai nuo to, koks namuose interjeras, koks savininko skonis ir meninis išsilavinimas, pasirenkamos labai skirtingos drobės. Vieni nori matyti savo artimų žmonių ar augintinių veidus, kiti labiau pamėgsta pažįstamus peizažus, na o tretiems prie širdies įvairiausių garsių paveikslų reprodukcijos.

Vienas patraukliausių fotodrobių bruožų yra tai, jog visas paveikslo įsigijimo procesas yra labai paprastas. Klientui tereikia išsirinkti jam patinkantį atvaizdą. Viskuo kitu pasirūpins specialistai. Jums tereikės surasti tikrai profesionaliai dirbančius meistrus, nusiųsti jiems patikusią nuotrauką ir užsakyti norimą paveikslo dydį bei formatą.

Meistrai pasakoja, jog dažnas klientas klausia: ką galima perkelti ant drobės? Jie atsako: bene viską. Sakykim, kuriant jaukų miegamojo interjerą,  galima pasikalbinti paveikslą su vestuvių nuotrauka ant drobės arba įamžinti kokią nors matytą ir pamiltą  pasaulio vietą medaus mėnesio metu. Puikiai tiks ir drobės su visų šeimos narių atvaizdais.

Taigi, tokios drobės yra ne tik labai mielos ir jaukios, bet ir nebrangios, o gamintojai suteikia galimybę pasirinkti iš įvairių dydžių, be to, jos puikiai panaudojamos kiekviename interjere, todėl tikrai nerinks dulkių spintoje, o verčiau puikiai papuoš jūsų artimųjų namus ar biurą. Fotodrobių užsakymo procesas yra išties lengvas – viską galima užsakyti internetu net neišėjus iš namų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *