Trečiadienis, 22 gegužės

Sandėliavimas ir jo tipai

Sandėliavimas yra labai geras sprendimas, kuomet krovinys dar nėra visiškai paruoštas gabenti. Sandėliavimas gali palengvinti kelionės eigą ir pagreitinti bendrą darbo ritmą, jei yra daugiau krovinių, kurie gali būti gabenami pirmiau. Sandėliavimas gali būti ilgalaikis arba trumpalaikis, priklausomai nuo poreikio. Jei yra laukiama kol bus sutvarkyti dokumentai, užtenka ir trumpalaikio sandėliavimo. Jei su kroviniu iškilo problemų ar yra paprasčiausiai reikalinga vieta jam laikyti, ilgalaikis sandėliavimas gali būti išeitis. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į pačio sandėlio įrangą. Kai kurie kroviniai reikalauja specifinio sandėliavimo, iškrovimo, pakrovimo ar laikymo sąlygų. Saugus sandėliavimas yra siekis šioje sferoje, todėl prieš užsisakant tokią paslaugą, reikia pasidomėti ar sandėliavimui bus sudarytos visos reikalingos sąlygos. 

Sandėliavimas: kaip pasirinkti vietą?

Sandėliavimo vieta priklauso nuo krovinio iškrovimo reikalautinos vietos bei kur jis bus gabenamas toliau. Strategiškose lokacijose įrengti sandėliai užtikrina krovinio saugumą, jo gabenimo trukmės mažinimą bei patogumą. Jeigu reikia krovinio išskirstyti į kelis miestus, sandėliavimas gali būti atliekamas patogiausioje vietoje geografiškai. Turi būti sudarytas patogus privažiavimas prie sandėlio ir atitinkamai patogus maršrutas kroviniui išvežioti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į darbo grafiką. Tai leidžia lanksčiau valdyti savo krovinį ir jo sandėliavimo trukmę. Sandėliavimas turi būti patogus, todėl vietos parinkimas yra labai svarbus aspektas. Prastas sandėliavimo vietos pasirinkimas gali sukelti daug problemų, todėl tokias detales reikia apsvarstyti iš anksto.

Kokios yra papildomos paslaugos prie sandėliavimo?

Jeigu krovinys yra atvežamas sandėliuoti, priklausomai nuo įmonės teikiamų paslaugų, jie gali pasiūlyti ir papildomų pagalbos priemonių. Pavyzdžiui iškrovimas ir pakrovimas specialia įranga, krovinio rūšiavimas, skirstymas ir komplektavimas, reikalingų etikečių klijavimas. Sandėliavimo paslaugas teikiančios įmonės gali padėti ir su logistiniais sprendimais. Tai gelbsti, kai krovinys turi būti paskirstytas keliose lokacijose.  Sandėliavimas taip pat gali būti atliekamas ir surinktoms krovinio dalims iš kelių lokacijų, kurios vėliau kartu bus pervežamos į reikiamą vietą. Dėl surinkimo paslaugos reikia teirautis sandėliavimą suteikiančios įmonės. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *