Sekmadienis, 21 balandžio

Tinklelių nuo uodų priežiūra

Vasara yra puikus sezonas skatinantis daugiau laiko praleisti lauke, gerai jaustis, galiausiai, mėgautis šiltu oru. Tačiau kartu su šiltu oru taip pat tenka taikstytis ir su uodais, kurie tikrai nelengvina gyvenimo kokybės. Ypač, naktimis, kai kurie je tik įkyriai zyzia, tačiau taip pat ir kanda.

UAB “Solemlux” visada turi išeitį. Jų siūlomi tinkleliai nuo uodų šiuo metu bene pats geriausias pasirinkimas namams, terasoms bei kitiems objektams. Gera, kad galima būti atvėrus langą, justi vėją, tačiau taip pat išvengti uodų, kurie tikrai labai blogina gyvenimą.

Svarbiausia, kad tinklelis nuo uodų nėra lepus. Reikia atminti tik kelias paprastas jo priežiūros taisykles.

Valymas su vandeniu

Bene geriausias būdas palaikyti švarą bei būti ramiu, kad valymo metu tinkleliai tikrai nebus sugadinti – valymas vandeniu. Tam puikiai tinka paprastas vanduo iš krano, valymo metu yra naudojama kempinė. Svarbiausia – švelni, tad visada siūlome vengti tokių, kurios yra su labai kietu paviršiumi, kadangi jos gali kiek sugadinti tinklelius.

Dulkių šalinimas

Dulkių šalinimui vanduo gali būti papildomai muiluojasi. Kai kurie perka valiklius nuo riebalų, tačiau juos naudoti galima tik tokiu atveju, jeigu jie nėra agresyvūs. Geriausia pirkti chemikalus, kurie yra ekologiški. Tuomet juose tikrai neturėtų būti komponentų, kurie galėtų sugadinti tokių tinklelių audinius,

Vabzdžių nuvalymas

Natūralu, kad dažniausiai su laiku paviršius pasidengia vabzdžiais, kurie tiesiog atsitrenkia ant tinklelio paviršiaus. Štai jų valymui galimai geriausiai ir tinka specialūs valikliai, kurie turi nuriebalinimo funkciją. Jos ne visada reikia, kadangi labai dažnai tinkleliai nusivalo su vandeniu. Tačiau kai vabzdžių labai daug arba jie tinklelis yra valomas retai – tokiu atveju papildoma chemija gali bent jau kiek pagreitinti darbus.


Gyventi kur kas patogiau yra paprasta ir tai gali garantuoti tinkamos priemonės, kurios prieinamos kiekvienam. Lygiai taip pat ir tinkleliai nuo uodų dažniausiai atrodo labai elementarus dalykas, tačiau kažkodėl retas juos perka. O gaila, nes jie vasaras gali padaryti tikrai kur kas geresnes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *