Trečiadienis, 22 gegužės

Užuolaidų karnizai – į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Jei jau namuose įsirengsite užuolaidas, tai teks ir pagalvoti, kaip jas gražiai pakabinsite. Vieni tam visai neskiria dėmesio, o kiti kruopščiai renkasi ir derina kiekvieną detalę. Taigi šįkart norime supažindinti, kaip galite namuose stilingai pasikabinti užuolaidas. Galbūt sužinosite net apie tokius metodus, apie kuriuos dar niekada nesate girdėję ar matę.

Vieni užuolaidų karnizai gali papildyti interjerą, o kiti niekaip nepritapti Jūsų namuose. Dažniausiai jei jau planuojate kabinti naujas užuolaidas, tai prie jų reikės ir derinti užuolaidų karnizus. Užuolaidų salone arba internetinėje jų parduotuvėje visada gausite konsultaciją, tad nebijokite kreiptis pagalbos. Galbūt net ir patys puikiai žinote, kokie užuolaidų karnizai turi atsidurti Jūsų namų interjere. O tiems, kurie gali būti pasimetę ir net nežino, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis užuolaidų karnizus – mielai pagelbėsime.

Visų pirma turite žinoti, kad užuolaidų karnizai būna skirstomi pagal montavimo metodą. Vieni jų būna tvirtinami prie sienos virš lango, kiti – įleidžiami į lubas, o treti prie šoninių sienų. Kai kurie klientai nori išskirtinumo ir stengiasi nusipirkti tokius užuolaidų karnizus, kurie galėtų sukurti išskirtinę kambario aplinką, tad jiems verta apgalvoti apie skirtingų stilių, medžiagų bei spalvų galimus užuolaidų karnizus.

Užuolaidų salonų konsultantai pataria atkreipti dėmesį į keletą esminių dalykų renkantis bei taip pat montuojant užuolaidų karnizus.

  • Tikriausiai vienas pagrindinių ir esminių pasirinkimų – stilistinė aplinkos darna. Tad rinkdamiesi naujus užuolaidoms kabinti skirtus karnizus atsižvelkite į patalpos interjerą. Visada turite galimybę pasirinkti visai nepastebimus minimalaus dizaino, galbūt – klasikinius arba stilingus modernius, kurie iškart prikaustys dėmesį
  • Kadangi užuolaidų karnizai būna pagaminti iš skirtingų medžiagų, tai galite rinktis juos pagamintus įvairių, vis skirtingų tekstūrų. Pirkdami iš patikimos el. parduotuvės visada būsite tikri, kad prekė bus kokybiška, tvirta ir ilgaamžė.
  • Beje, labai svarbu tinkamai parinktas ilgis bei tvirtinimo aukštis. Turite įvertinti viso kambario matmenis, kuriame atsidurs naujieji užuolaidų karnizai. Tokiu būdu galėsite sukurti dar didesnės patalpos iliuziją.

Taigi tinkamai parinkti bei priderinti užuolaidų karnizai suteiks kiekvienai patalpai išskirtinį įvaizdį bei garantuos sukuriamą namų jaukumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *