Trečiadienis, 22 gegužės

Ar dviračių laikikliai – geras pasirinkimas?

automobilio stogas

Planuojantiems keliones su dviračiais turite nepamiršti, kad pirmiausia reikia pasirūpinti kokybiškas laikikliais, kurie padėtų dviratę transporto priemonę atvežti iki konkretaus taško. Dviračių laikikliai ant stogo – populiariausias pasirinkimas, tačiau šiuo metu gana mėgstami ir tie, kurie montuojami ant bagažinės.

 

Kai kurie tokio tipo laikiklius nuomoja, kadangi taip atrodo pigiau. Žinoma, pigiau tik tokiu atveju, jeigu naudojami labai retai. Jeigu naudojami dažnai – tuomet geriausia pirkimas. Juolab, šiuo metu dviračių laikikliai yra labai tvirti, tačiau kainos prasme tai tikrai geras pasirinkimas. Svarbiausia pirkti sertifikuotus, kurie turi CE garantiją. Tuomet galite būti ramus dėl kokybės, kuri Jums tarnaus.

 

Nors laikikliai ant stogo yra populiariausias pasirinkimas, tačiau galima rasti ir tokius, kurie montuojami ant bagažinės. Jie labiausiai pasiteisina tokiu atveju, kai transportuojamas dviratis yra labai sunkus, taip pat, tokiu atveju, kai transporto priemonė yra labai aukšta. Tuomet prikabinti prie bagažinės – kur kas paprasčiau tai reikalauja mažiau pastangų, galiausiai, tai apskritai yra įmanoma.

 

Tačiau štai laikikliai ant stogo dažniausiai pasiteisina tokiu atveju, kai reikalingas kelių transporto priemonių derinimas. Paprasčiausiai kuo platesnis stogas – tuo platesni laikikliai gali būti pasirenkami. Tuomet net keli dviračiai galės būti prirakinami, tad kelionės su šeima arba draugų kompanija bus labai patogi.

 

Laikikliai naudojami tada, kai norisi sutaupyti transporto priemonėje vietos ir keliauti patogiai. Gana gajus mitas, kad taip pritvirtintas dviračius – negalimas važiavimas labai dideliu greičiu. Tai tikrai nėra tiesa ir tikrai galimas, kadangi laikikliai yra specialiai sukurti tai, kad pasipriešinimas būtų ne per didelis ir net važiavimas labai didelius greičiu būtų įveikimas be jokio vargo.

 

Galiausiai, tai yra visiškai saugus pasirinkimas, tad pamirškite mitus, kad greitai važiuojant sudėtingais keliais kyla grėsmė, kad laikiklis gali nukristi. Tikrai ne. Pasikartosime, kad svarbiausia pirkti laikiklius iš patikimų gamintojų, kurie tvirti ir sertifikuoti. Štai todėl jokiu būdu nesusiviliokite pigiais gaminiais, kurie kartais pozicionuojami kaip geras pasirinkimas. Dažniausiai jie gaminami iš prasto metalo ir net plastiko, kuris gana greitai nustoja tarnauti. O blogiausia, kad kelia pavojų kelyje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *