Trečiadienis, 22 gegužės

Patarimai visoms, kurios nežino, kuo apsirengti

rūbai

Kiek kartų per savaitę jūs sau pasakote, kad neturite ką apsirengti? Kiek kartų per savaitę jūs laužote sau galvą bandydamos suprasti, kas jums galėtų tikti ir kas puikiausiai derėtų tarpusavyje? Sutikite, tai daugumos iš mūsų gyvenime vyksta nuolatos ir tai jau yra spėję tapti neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Tačiau ar tikrai manote, kad toks stresas ir tokia įtampa turėtų būti nuolatinė mūsų stiliaus formavimo palydovė? Ar tikrai manote, kad stiliaus kūrimas visuomet privalo būti toks sudėtingas procesas?

Iš tikrųjų mūsų stiliaus formavimas turi būti labai malonus, smagus ir daug teigiamų emocijų suteikiantis procesas, kurio galutinis rezultatas patenkina visus mūsų lūkesčius ir tobulai atitinka mūsų individualų skonį. Todėl jei jums iki šiol pakankamai sunkiai sekdavosi pasiekti norimą rezultatą, pasinaudokite keliais patarimais.

Išmokite derinti spalvas

Tai iš pirmo žvilgsnio atrodo labai elementarus patarimas, tačiau akivaizdu, kad didžioji dalis moterų apie tai pamiršta ar tiesiog sąmoningai tai ignoruoja. Derinti spalvas yra tiesiog būtina, jei jūs norite, kad jūsų įvaizdis būtų ne tik šiuolaikiškas, tačiau ir harmoningas. Jei jūs rinksitės drabužius, kurie yra madingi ir tinkami jūsų figūros tipui, tačiau jie bus tokių spalvų, kurios tarpusavyje yra visiškai nesuderinamos, kaip manote, kokį rezultatą jūs pasieksite? Taigi, pasidomėkite, kas yra spalvų ratas, o tuomet atsižvelgdamos į jį pasirinkite ir drabužių spalvas, kurios galėtų veiksmingai derėti tarpusavyje.

Dvejojate? Imkite sluoksniuoti

Kartais mes imame dvejoti, kurie drabužiai galėtų atrodyti tinkamai ir kurių drabužių pagalba mes neprašautume pro šalį, tačiau neretai mus spaudžia laikas, todėl sprendimus mes turime priimti kaip įmanoma skubiau. Dėl šios priežasties bene kiekvienas stilistas gali patarti tą patį – jei dvejojate, tuomet imkite sluoksniuoti. Tai leis jums būti pasiruošusioms bet kuriam gyvenimo atvejui, nes prireikus dalį drabužių galėsite tiesiog nusiimti.

Drabužių spintą sutvarkysite kas tris mėnesius

Tvarkyti drabužių spintos nemėgsta niekas. Tai yra labai daug laiko ir fizinių jėgų reikalaujantis procesas. Be to, labai dažnai mums būna sunku atsisveikinti su drabužiais, kurių mes jau seniai nedėvėjome, todėl nenorėdamos susidurti su tokiais vidiniais ginčais mes savo drabužių spintos tvarkymą stengiamės kaip įmanoma labiau atitolinti. Tačiau jei norite, kad jums būtų lengviau suformuoti savo kasdienį stilių, turėtumėte kas tris mėnesius peržiūrėti tai, ką turite, ir pasistengti visus savo drabužius tinkamai „sustyguoti“. Tokia visuomet jūsų drabužių spintoje vyraujanti tvarka užtikrins, kad jums nekils sunkumų formuojant savo stilių ir jūs visuomet žinosite, ką turite ir ko jums galėtų trūkti.

Pamirškite apie impulsyvų apsipirkimo procesą

Sutikite, jūs puikiai žinote, kas yra impulsyvus apsipirkimas. Kiekviena iš mūsų esame tai patyrusios. Ir nors galite manyti, kad nuo to nėra jokių „vaistų“, vis dėlto kontroliuoti savo apsipirkimo įpročius ne tik įmanoma, tačiau ir būtina. Pavyzdžiui, galbūt jums yra aktualūs nauji moteriški sijonai ir jūs keliaujate į drabužių parduotuvę ieškoti tobulai jūsų stilių atitinkančio sijono? Jei taip, užsibrėžkite tikslą įsigyti tik vieną ar kelis (jei norite įvairovės) moteriškus sijonus ir pamirškite apie kitų drabužių pirkimą. Tai reiškia, kad jūs iš anksto turėtumėte nustatyti savo tikslą ir turėti aiškų planą, kuriuo vadovautumėtės. Tik tokiu būdu jūs galėsite valdyti savo įpročius ir neleisti sau pasiduoti impulsyviems sprendimams. Tai turėtų reikšmingai palengvinti jūsų stiliaus formavimą ir kartu sutaupyti daugiau lėšų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *