Sekmadienis, 21 balandžio

Arbata, kava ir saldumynai – kultūros dalis

pasaulisdelneArbata ar kava jau seniai nėra tik gėrimas. Tai puikiai iliustruoja šie pavyzdžiai:

  • Sutinkate seniai matytą bičiulį, būtų įdomu ne tik pasisveikinti, bet ir pasišnekučiuoti. Ir čia greičiausiai bus ištariama kas nors panašaus: „Gal kavos? Netoli yra gera kavinukė.“
  • Su antrąja puse vaikštote vasarą kurorte. Pasiūlote: „O gal nueikim arbatos su pyragu?“
  • Jums parašo senokai matytas studijų draugas: „Labas, seniai matėmės, gal kavos kada?“

Bendravimas dažnai įvardijamas arbatos ar kavos vardu.

Šokoladukai, žolelių arbata…

Skanios arbatos, kavos ir saldumynų rasite Pasaulisdelne.lt. Tai yra ne tik skonio reikalas, bet ir kultūros dalis. Arbata skiriasi ne tik pavadinimais, bet ir sudėtimi. O sudėtis – ne tik skoniu, bet ir savybėmis. Arbatos mėgėjai, apsilankę Pasaulisdelne.lt, atrastų tokių produktų kaip GERA NUOTAIKA, LAIMINGAS, IŠKILMIŲ ARBATA.

Nesvarbu, ar ruduo, ar pavasaris, kvapnus puodelis gali būti puikiu sprendimu norint atsipūsti, atsipalaiduoti. O jei užsuka bičiulis, arbata mėgautis dar maloniau.

O kur dar batonėliai „Snickers“ ar „Corny“! Tai skanumynai, patinkantys kiekvienam smaližiui. O jei pasiūlytume šokoladą su riešutais ir razinomis?.. Jei esate išalkę, skaityti tolesnes eilutes gali būti išbandymas… Keletas saldumynų iš Pasaulisdelne.lt:

  • Batonėlis su bananais ir pieniško šokolado glaistu
  • Vaisiniai guminukai
  • Pieniškas šokoladas su lazdynų riešutais
  • Javainių batonėlis su šokolado glaistu

Užkandžiai, tirpstantys burnoje ir puikiai tinkantys prie arbatos… Ir tai tikrai ne viskas. Apsilankę rasite gerokai daugiau gardumynų.

Gal kavos?

Pasaulyje kasmet išgeriama apie 500 milijardų (!!!) kavos puodelių. Statistika iškalbinga.

Kavos pupelės „Lavazza“, malta kava be kofeino MARKUS ir kiti dėmesį traukiantys variantai gali tapti aromatingu pasirinkimu prie pietų stalo.

Labai geras ÖKO-TEST įvertinimas ar tiesiog patinkantis skonis? Patraukli kaina ar kokybiškumo noras? Atsakymas yra štai toks: viskas viename. Tad gal kavos?..

Galima daug kalbėti arba paragauti. Bet pokalbiai paprastai yra arbatos ar kavos dalis. O malonu ir kviečiančiam puodelio kavos / arbatos, ir tam, kuris kviečiamas. O ir šiaip tarp darbų gera truputį atsipūsti su puodeliu rankose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *