Sekmadienis, 16 birželio

Kada vartojimo paskola – gera išeitis keičiant profesiją

paskola
Jeigu ieškote savęs profesijos keliuose, vartojimo paskola gali tapti tarsi stipendija, padedančia geriau save atrasti ir geriau įsitvirtinti. Štai keletas atvejų, kuomet vartojamoji paskola bus tikrai labai naudinga, keičiant profesiją.

Kai ketinate lankyti kokius nors kursus

Geras būdas tiesti karjeros kelius sau – tai vartojimo paskola kažkokiems kursams. Ne paslaptis, kad labai daug žmonių stoja į universitetus, laikydami tai prestižiniu reikalu, o paskui nežino, ką toliau daryti, nes su jų išsilavinimu negali nieko nuveikti, nebent dirbti batų pardavėju… Tad kartais ir nedidelė vartojamoji paskola gali padėti susimokėti nario mokestį kokiuose nors amatų ar naujų įgūdžių kursuose. Nėra gėda pabaigus universitete filosofijos doktorantūrą ir neturint darbo, praeiti dar per pusmetį ir kursus: kirpėjų, kepėjų, šaltkalvių, stalių, masažistų ir kitus. O tuomet jau po pusės metų turėti puikią profesiją ir gerai uždirbti. Tai pagerins jūsų savijautą. Nors ir jausitės tarsi apgautas, jausitės kvailai, kad tiek metų skyrėte tokiai veiklai, kuri nesuteikia pajamų, tačiau vis tiek būsite visa galva pranašesnis už kitus likimo brolius ir seses, kurie skursta taip ir likę tik su savo universiteto žiniomis. Normalioje visuomenėje ši hierarchija turėtų būti piramidės viršumi į viršų, deja, dabar yra atbulai. Tačiau gyventi reikia, tad ir prisitaikyti reikia.

Kai norite turėti pagalvę, prieš išeinant iš seno darbo

Puikus dalykas yra finansinė pagalvė prieš išeinant iš darbo. Ją nuostabiai atstoja vartojimo kreditas, kurį jums suteiks, kadangi turėsite pastovias pajamas. Tuomet trumpalaikes paskolos jums dar nereikės, nes gausite ir paskutinį atlyginimą, ir sukauptus atostoginius, o jeigu viskas vyksta sąžiningai – tai gal net ir išeitines. Tačiau netrukus prasidės tas sausas metas, kai bandysite įsitvirtinti rinkoje, ieškosite geresnio darbo ir bijosite užšokti nuo vilko iš meškos. Tą laiką gyvensite, kaip sakoma, iš lašinių, kad nereikėtų vėliau gyventi iš viso be nieko. Todėl lašinių iš anksto, jeigu tik įmanoma, verta sukaupti net ir pasiskolinant.

Kai tarp seno ir naujo darbo privalote pailsėti, reabilituotis ar gydytis

Taip pat vartojimo paskola maziausios palukanos gali tapti būdu reabilituoti save tarp dviejų darbų. Galbūt jums tik tiek ir reikia – pagaliau atsigauti po daugybės problemų, po daugybė vargo. Tuomet metas reabilituotis ir pasidžiaugti laisve. Net jeigu tam reikalinga šiek tiek pasiskolinti.

Kai tai – investicija verslui

Kas jau kas, bet verslininkai žino, kad investicijos yra labai svarbu. Todėl ir vartojamosios paskolos internetu gali būti tas dalykas, kurio labai reikės, norint gauti vėliau pelną ir grąžą. Tad geriausia paskola yra ta, kuri kaip spiruoklė gali priversti jus susispausti, o vėliau pakilti aukštai aukštai, ir atnešti didžiulę naudą. Tokia investicija verslui gali būti labai naudinga. Aišku, verslas yra rizikingas dalykas. Sakoma – devynis kartus pamatuok, dešimtą pjauk. Taip pat sakoma, kad, kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Ir visgi reikia būtinai tą padaryti – pasistengti investuoti į verslą tik labai labai gerai viską įvertinus ir įsitikinus, kad tai ne aklas pasiūlymas be jokios strategijos, tik su intuicija. Pastaroji irgi yra labai svarbi, bet pirmiausia jūs turite matyti tą planą, kodėl jums pasiseks, ir taip pat tiksliai žinoti, ką darysite, jeigu nepasiseks.

Skolinkitės, jeigu:

  • Neturite daugiau prasiskolinimų;
  • Vis dar dirbate senajame darbe ir gaunate pajamas;
  • Esate tikri, kad vėliau galėsite grąžinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *