Sekmadienis, 16 birželio

Brangiausiai apmokami NBA krepšininkai

nba


Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjai išsiskiria savo įspūdingais atlyginimais. Dauguma jų ten uždirba milijonus dolerių, o papildomas lėšas gauna iš įspūdingų reklamos sutarčių. Šiame straipsnyje aptarsime penkis brangiausiai apmokamus 2019-2020-ųjų NBA sezono žaidėjus. Tiesa, kalbėsime tik apie pajamas, gaunamas iš tiesioginio kontrakto, todėl už penketuko ribos liks pats LeBronas Jamesas.

Ketvirtoji ir penktoji vieta – Jamesas Hardenas ir Johnas Wallas

Šie du gynėjai uždirba tiek, kiek turbūt nesvajotumėt net laimėti kazino – daugiau nei 38 milijonus dolerių per sezoną ir žaidžia pagal identiškus kontraktus, tiesa jų komandos šias investicijas veikiausiai vertina skirtingai.

Jamesas Hardenas yra tikras Hiustono „Rockets“ ekipos lyderis ir viena ryškiausių lygos žvaigždių. Gynėjas yra laimėjęs lygos naudingiausio žaidėjo prizą, jo komanda nuolat varžosi atkrintamosiose varžybose, todėl šių pinigų jis veikiausiai yra vertas.

Su Johnu Wallu padėtis visai kitokia. Įžaidėjas suraitė parašą ant maksimalios sutarties su Vašingtono „Wizards“ klubu, tačiau nuo to laiko jį nuolatos kamavo traumos. Krepšininkas retai pasirodo ant parketo ir toli gražu nebeprimena tokios žvaigždės kaip anksčiau. Jis net nėra pagrindinis savo ekipos žaidėjas, tačiau kontraktas yra kontraktas ir visus pinigus klubas jam vienaip ar kitaip privalės išmokėti.

Antroji ir trečioji vieta – Russellas Westbrookas ir Chrisas Paulas

Russellas Westbrookas ir Chrisas Paulas – du įžaidėjai kuriuos sieja įdomi istorija. Abu krepšininkai uždirba po kiek daugiau nei 38,5 milijono dolerių per sezoną ir praėjusią vasarą tarpusavyje apsikeitė komandomis.

Žaidėjus buvo išties nesudėtinga mainyti, kadangi vienodi kontraktai leido išvengti algų kepurės skaičiavimų. Jų indėliai yra kiek skirtingi, tačiau abu krepšininkai išlaiko lygos žvaigždžių statusą.

R. Westbrookas debiutavo „Rockets“ klube, kuriam turėjo suteikti viltį dar kartą pakovoti dėl galimybės laimėti NBA, tuo tarpu Ch. Paulas persikėlė į Oklahomos „Thunder“ kur yra tikras komandos lyderis.

Tiesa, kalbant apie Ch. Paulą reikia pripažinti, kad tai lygos veteranas ir „Thunder“ su juo ateities tikrai nesieja, tokį kontraktą jis turi pagrinde dėl fantastiško žaidimo prieš keletą metų.

Pirmoje vietoje – Stephenas Curry

Brangiausiai apmokamas lygos krepšininkas šiuo metu yra „Golden State Warriors“ klubo gynėjas Stephenas Curry. Trissyk NBA čempionas, dukart naudingiausios lygos krepšininkas yra vienintelis NBA žaidėjas kurio metinis atlyginimas vien iš kontrakto viršija 40 milijonų dolerių. Turbūt standartiniam žmogui tokią sumą atneštų tik neįtikėtina sėkmė ar lošimų automatai, o S. Curry tiek uždirba tiesiog per metus.

Šį sezoną S. Curry kamavo traumos, jo klubas užėmė paskutinę vietą Vakarų konferencijoje, tačiau sutartis veikiausiai yra savotiška kompensacija už tai, kiek klubo lyderis gavo šlovingiausiais „Warriors“ metais. Tuomet S. Curry per sezoną vidutiniškai uždirbdavo santykinai mažai – apie 10-11 milijonų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *