Trečiadienis, 22 gegužės

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) apie dantų balinimo priemones

Klausimas: Kokie yra Crest 3D White balinimo juostelių privalumai?

Atsakymas: Pagrindinis privalumas yra tai, kad visos Crest 3D White balinimo juostelės garantutotai pašalina ant dantų paviršiaus ir giliau emalyje esančias dėmes.

K: Ar Crest 3D White balinimo juostelės kenkia dantims ir kitaip gadina emalį?

A: Ne, šis produktas yra visiškai saugus ir veikia efektyviai, jei tik naudojamas tinkamai. Taip pat šios juostelės nekenkia emaliui. Juostelių sudėtyje yra kai kurie komponentai, kuriuos profesionalai dantistai naudoja dantų balinimui.

K: Koks yra Crest 3D White balinimo juostelių veikimo principas?

A: Crest 3D White balinimo juostelės yra plonos ir lanksčios juostelės padengtos specialiu dantis balinančiu gelio sluoksniu, kuriame yra peroksido. Juostelės sukurtos taip, kad prisitaikytų prie individualių dantų formos ir išlaikytų gelį prie danties. Tokiu būdu dantys apsaugomi nuo dėmių susidarymo dantų išorėje ir paviršutiniame sluoksnyje.

K:Kada pasirodys pirmieji Crest 3D White balinimo juostelių naudojimo rezultatai?

A: Pasikeitimai pastebimi skirtingai ir priklauso nuo individualių žmogaus dantų savybių. Pasikeitimus pastebėsite įpusėję vartojimo kursą, aišku, rezultatai pasirodys jį pabaigus visiškai. Jei norite greitai matyti pasikeitimus, rekomenduojame vartoti Crest 3D Whitestrips Advanced Vivid arba Professional Effects produktus, tada pirmuosius rezultatus pamatysite jau per pirmąsias 3 vartojimo dienas.

K: Kada pasirodys pirmieji Crest 3D White Whitestrips Advanced Vivid ir Professional Effects produktų naudojimo rezultatai?

A: Vartodami Crest 3D White balinimo juostelių profesionalius plombavimo produktus, rezultatus galėsite stebėti jau po pirmųjų 3 vartojimo dienų.

K: Kiek laiko dantų balinimas išlieka?

Balinti dantys balti išlieka priklausomai nuo kai kurių faktorių, tokių kaip kaip dažnai geriate kavą, arbatą, kolos gėrimus, raudonąjį vyną arba rūkote. Advanced Vivid ir Professional Effects produktai užtikrina dantų baltumą 12 mėnesių. Jei rūpinatės, kad dėmelės neatsirastų kas dieną, o jūsų dantys blizgėtų, naudokite 3D White Stain Shield produktą kasdien. Tai už truks ne daugiau nei 5 minutes kiekvieną dieną.

K: Ar galiu balinimo juosteles naudoti ilgiau, nei nurodyta tam, kad balinimo rezultatai būtų dar geresni?

A: Rekomenduojame laikytis nurodymų kiekvienam mūsų produktui. Ilgiau naudojant juosteles, dantys gali tapti jautresni, taip pat per ilgas balinimo juostelių vartojimas gali dirginti ir dantenas.

dantų balinimas

K: Kaip išlaikyti baltesnius dantis?

A: Baigę Crest 3D White balinimo juostelių vartojimo kursą, toliau savo baltus dantis prižiūrėti galite su  Crest 3D White Whitestrips Stain Shield produktu, kuris padeda išlaikyti jūsų dantis baltus ir apsaugo nuo kasdieninių dėmelių susidarymo. Šis produktas neleidžia dantims pageltonuoti.

K: Kartais pastebiu baltus taškelius ant dantų, kai nuimu balinimo juostelę. Ar jie pranyks?

A: Taip, baltos dėmelės yra laikinos. Jos dantims nekenkia ir pranyksta per kelias valandas.

K: Ar Crest 3D White balinimo juostelės kaip nors paveiks dantų taisymus ir plombas?

A: CREST 3D WHITE BALINIMO JUOSTELĖS BALINS TIK NATŪRALIUS DANTIS. Juostelės neveikia ir nebalins karūnėlių, laikinųjų plombų, plombų ar dantų protezų. Nenaudokite balinimo juostelių, jei turite dantų kabes. Jei šiuo metu taisote dantis, arba žinote, kad dėmės atsirado nuo vaistų vartojimo, pasikonsultuokite su savo dantistu, ar šiuo metu balinimas jums leidžiamas iš viso. Crest 3D White balinimo juostelės Advanced Vivid ir Professional Effects produktai yra skirti sveikiems dantims, o ne klibantiems ir šiuo metu gydomiems dantims.

K: Koks skirtumas tarp Crest 3D White balinimo juostelių Advanced Vivid & Professional Effects ir kitų Crest 3D White balinimo juostelių?

A: Crest 3D White balinimo juostelės Advanced Vivid & Professional Effects turi pažangiausias Crest kompanijos balinimo technologijas. Juose yra specialių polimerų, kurie užtikrina dar tvirtesnį juostelės sukibimą su danties paviršiumi, taip pat ir švarų juostelės nuėmimą.

Kaip veikia Crest 3D White balinimo juostelės Advanced Vivid & Professional Effects?

A: Panašiai kaip ir senesnės balinimo juostelės 3D White balinimo juostelės Advanced Vivid ir Professional Effects yra plonos ir lanksčios juostelės su specialiu dantų balinimo geliu, į kurio sudėtį įeina peroksidas.Juostelės sukurtos taip, kad prisitaikytų prie individualių dantų formos ir išlaikytų gelį prie danties. Tokiu būdu dantys apsaugomi nuo dėmių susidarymo dantų išorėje ir paviršutiniame sluoksnyje. Specialūs polimerai daro Crest 3D White balinimo juosteles Advanced Vivid ir Professional Effects lengviau naudojamas, taip pat jos tvirčiau prilimpa prie dantų ir nuimamos švariau.

K: Koks yra Crest 3D White balinimo juostelių veikimo principas?

A: Crest 3D White balinimo juostelės yra plonos ir lanksčios juostelės padengtos specialiu dantis balinančiu gelio sluoksniu, kuriame yra peroksido. Juostelės sukurtos taip, kad prisitaikytų prie individualių dantų formos ir išlaikytų gelį prie danties. Tokiu būdu dantys apsaugomi nuo dėmių susidarymo dantų išorėje ir paviršutiniame sluoksnyje.

K: Kaip naudoti 3D White balinimo juosteles?

Rekomenduojama prieš naudojant juosteles neplauti dantų. Atidarykite pakuot ir ištraukite juostelę. Juostelę pridėkite lygiagrečiai su dantenomis ir švelniai prispauskite. Užvyniokite likusią juostelės dalį už danties, kad tvirčiau laikytųsi. Juosteles laikykite instrukcijoje nurodytą laiką, ir tik tada švelniai jas nuimkite nuo dantų.

K: Ar galima naudoti dvi 3D White balinimo juosteles viena po kitos?

A: Taip. 3D White balinimo juosteles galima naudoti vieną po kitos (užvyniotas už dantų nugarėlių). Juosteles naudokite instrukcijoje nurodytą laiką, tada nuimkite. Praskalavę burną arba, jei reikia, nuvalę dantį, uždėkite antrąją juostelę.

K: Ar galima naudoti 3D White Balinimo juostelių reikmenis vienas po kito? O gal naudoti intensyvias balinimo priemones, o po to iš karto Stain Shield juosteles?

A: Taip. 3D White balinimo juosteles galima naudoti vieną po kitos (užvyniotas už dantų nugarėlių). Juosteles naudokite instrukcijoje nurodytą laiką, tada nuimkite. Praskalavę burną arba, jei reikia, nuvalę dantį, uždėkite antrąją juostelę. Norėdami palaikyti savo dantų baltumą, galite vartoti iki dviejų  To Crest 3D White balinimo juostelių produktų per metus. Taip pat galite išbandyti Crest 3D White balinimo juosteles Stain Shield. Kas dieną 5 minutėms užsidėkite šias juosteles, kurios padės išlaikyti jūsų dantis be dėmelės. Jei norėsite taip dažnai balinti savo dantis, rekomenduojame pasitarti su savo profesionaliu dantistu apie Crest Whitestrips Supreme produktą skirtą profesionaliam dantų balinimui.

K: Kas nutiks, jei kartais pamiršiu užsiklijuoti balinimo juosteles?

A: Nieko baisaus, jei ir kelietą kartų juostelių nepanaudosite. Tai neturėtų atsiliepti visam balinimo procesui ir jo rezultatams.

K: Ar galiu sukeisti viršutinę juostelę vietomis su apatine?

A: Ne, primygtinai rekomenduojame juostelių vietomis nesukeitinėti. Tiesa, jos veiks, bet ne taip, kaip turėtų, nes viršutinė juostelė yra specialiai sukurta, kad prisitaikytų prie viršutinių dantų, o apatinė – prie apatinių. Juostelės formos yra skirtingos, todėl, jei sukeisite jas vietomis, bus padengiamas mažesnis dantų plotas tiek viršutinėje, tiek apatinėje eilėje.

K: Ką daryti, jei iškyla sunkumų nuimti Crest 3D White balinimo juosteles Advanced Vivid ar Professional Effects?

A: Crest 3D White balinimo juostelės Advanced Vivid ir Professional Effects yra sukurtos tam, kad saugiai ir ilgai laikytų balinantį gelį ant dantų paviršiaus. Jei turite sunkumų nuimdami juostelę, pabandykite surasti juostelės pradžią ir truputį atlaisvinti galą. Tada galėsite nuplėšti likusią juostelės dalį.

 

Su juostele elkitės atsargia, kad gelis nesiliestų su rūbais, oda ar kokiu kitu audeklu. Nuolatos lankykitės pas dantistą. Crest 3D White balinimo juostelės nepakeičia kasdieninės dantų priežiūros produktų.

K: Ar galiu laikyti Gentle Routine ar Stain Shield balinimo juosteles ilgiau nei 5 minutes, kad pasiekčiau geresnių balinimo rezultatų?

A: Geriau laikykite iki 5 minučių per dieną. Ilgesnis laikymas gali sukelti dantų jautrumą. Jei norite greitesnio balinimo priemonių, pabandykite Crest 3D White balinimo juosteles Vivid, kurį laikyt ant dantų reikia po 30 minučių kasdien tik 10 dienų laikotarpį.

K: Ar galiu naudoti balinimo juostelę antrą kartą?

A: Ne, pakartotinis juostelės naudojimas nebebalins dantų. Net jei dar ir bus likę specialaus balinamojo gelio, ant juostelės esantis vandenilio peroksidas jau bus išeikvotas.

K: Vos tik ištraukęs iš pakuotės juostelę netyčia įmečiau į kriauklę. Ar dar galiu tokią juostelę naudoti?

A: Ne, nerekomenduojame. Teks naudoti naują juostelę.

K: Ar galima naudoti Crest 3D White balinimo juosteles ant galinių dantų?

Ne, nerekomenduojama. Viršutinių ir apatinių dantų juostelės yra sukurtos tik naudojimui ant priekyje esančių dantų. Uždėdami juosteles ant galinių dantų rizikuojate, kad juostelės gali atsiklijuoti ir nukristi iki pasibaigiant nurodytam naudojimo laikui.

K: Kas nutinka, jei panaudojus balinimo juosteles ant dantų atsiranda balti taškai?

Balti taškai būna tik kurį laiką. Jie nesukelia jokios žalos dantims ir po kurio laiko pranyksta. Šiuos taškus gali sukelti emalyje atsiradusio vandens trūkumas. Toks vandens praradimas irgi yra laikinas ir turi praeiti.

K: Ką daryti, kai burnoje dėl balinimo juostelių atsiranda daug seilių ar net putų?

A: Užsidėjus balinimo juosteles yra natūralu, kad jūsų seilės reaguoja su balinimo gelyje esančiu vandenilio peroksidu. Tokia reakcija yra natūrali, nes bet ką įsidėjus į burną, iš karto išsiskiria daugiau seilių. Padaugėjus seilių ir joms reaguojant su peroksidu ir susidaro šiek tiek putų.

K: Ką daryti, jei balinimo juostelės nuolat nukrenta?

A: Užsidėdami juosteles žiūrėkite į veidrodį, kad juostelės gerai priliptų prie dantų. Jei juostelės pradeda slysti, užsičiaupkite ir pabandykite iščiulpti orą, kad juostelės geriau prisitvirtintų prie dantų. Per daug nelieskite juostelių su liežuviu. Pabandykite švelniai nagu paspaudinėti juostelę, kad ji priglustų prie dantų tarpų, taip pat užlenkite juostelių galus už dantų. Išbandykite Crest 3D White balinimo juosteles Advanced Vivid ar Professional Effects kurios turi Advanced Seal technologiją, specialiai sukurtą tam, kad juostelė stipriau prikibtų prie dantų.

K: Kaip pašalinti likusį gelį nuėmus juostelę nuo dantų?

A: Šiaip likęs gelis nėra kažkuo pavojingas ar žalingas, bet galite štai ką padaryti:

  • Paskalaukite burną vandeniu
  • Nuvalykite gelį nuo dantų servetėle
  • Nuvalykite šepetėliu
  • arba palikite taip, kaip yra – pamažu jis pats išnyks nieko dedarant

K: Ar po balinimo juostelių naudojimo ant mano dantų atsiras daugiau dėmių nei paprastai?

A: Ne. Balinimo juostelės nedaro dantų dėmėtų, po balinimo procedūros dėmės dažniau neatsiranda.

K: Ar galiu valgyti su balinimo juostelėmis?

A: Kol turite užsidėję balinimo juosteles, vartoti maistą nerekomenduojama. Valgymas gali atsiliepti balinimo rezultatams.

K: Ar galiu gerti vandenį naudodamas balinimo juosteles?

A: Vandenį gerti galite, jei naudojate stipriu sukibimu pasižyminčias Crest 3D White balinimo juosteles Advance Vivid ir Professional Effects. Naudojantis kitomis juostelėmis vandens gerti nerekomenduojama, nes tai gali įtakoti balinimo rezultatus.

K: Ar galiu su balinimo juostelėmis eiti miegoti?

A: Ne, miegoti naudodami balinimo juosteles negalėsite.

K: Ar galiu išsiplauti dantis prieš naudojimąsi balinimo juostelėmis?

A: NEPLAUKITE dantų PRIEŠ pat naudojimąsi juostelėmis. Norėdami nesudirginti dantenų, palaukite kurį laiką po dantų plovimo ir tik tada naudokite balinimo juosteles.

K: Ar galiu išsiplauti dantis iš karto po naudojimosi juostelėmis?

A: Taip, vos tik nuėmę juosteles, galite išsiplauti dantis, tik darykite tai švelniai.

K: Ar galiu naudoti balinimo juosteles po profesionalaus dantų valymo pasdantistą ar higienistą?

A: Turėtumėte palaukti keletą dienų po dantų valymo operacijos, nes burna yra jautri, ir tik tada naudoti Crest 3D White balinimo juosteles. Priešingu atveju galite jausti diskomfortą burnoje, todėl primygtinai prašome apie tai pasitarti su savo dantistu.

K: Ar galiu naudoti balinamąja dantų pastą kol naudoju juosteles?

A: Taip. Rekomenduojame Crest 3D White Vivid dantų pastą, kol balinate savo dantis, kad jie dar būtų dar baltesni ilgesnį laiką.

K: Ar galiu naudotis skalavimo skysčiu po naudojimosi balinimo juostelėmis?

A: Galite burną skalauti skalavimo skysčiu po naudojimosi Crest 3D White balinimo juostelėmis. rekomenduojame Crest 3D White Multi-Care Whitening skalavimo skystį, kuris labai tinka jūsų baltiems dantims.

K: Mano Crest 3D White balinimo juostelių galiojimo laiaks baigėsi. ar dar galiu jas naudoti?

A: Nors pasibaigusio laiko Crest 3D White balinimo juostelės ir nėra pavojingos ar kaip kitaip kenkia dantims, nerekomenduojame jų naudoti, nes juose esančios balinimo medžiagos gali būti susilpnėjusios ir nebe tokios efektyvios.

K: K1 daryti, jei pasinaudojęs balinimo juostelėmis nematau balinimo rezultato?

A: Būtinai viską darykite pagal pateiktas instrukcijas, kurios pateikiamos su kiekviena pakuote, kad rezultatai būtų matomis. Jei jūsų dantys yra labai pageltę, jums gali prireikti ne vienos o 2 Crest 3D White balinimo juostelių pakuočių. Taip pat rekomenduojama kas dieną dėmes nuo dantų šalinti dantis valantis Crest 3D White Vivid dantų pasta. Taip pat galite naudoti Crest 3D White balinimo juosteles Stain Shield, kurios sukurtos kasdieniniam naudojimui. Naudodami šias priemones teisingai, turėtumėte matyti balinimo rezultatus.

K: Ar galiu dantis valyti siūlu kai naudoju balinimo juosteles?

A: Ne, siūlas gramdo jūsų dantų paviršių, todėl gali nuvalyti ir juosteles arba jas pajudinti iš vietos, o tai gali neduoti norimų rezultatų.

K: Ar galiu rūkyti naudodamas balinimo juosteles?

A: Ne, naudodami balinimo juosteles geriau nerūkykite. Rūkant juostelės gali atplyšti nuo dantų, o tai irgi neduos norimo rezultato.

K: Ar balinimo juostelės pašalina dėmes, atsiradusias nuo rūkymo?

A: Taip, nors rūkymo dėmeles pašalinti yra sunkiau, dėl to gali reikėti ilgiau naudoti juosteles. Jei po balinimo vėl rūkysite, dantys pasidengs dėmelėmis greičiau. Rekomenduojame kas dieną naudoti Crest 3D White balinimo juosteles Stain Shield kad neleistumėte tabako dėmėms padengti jūsų balintų dantų..

K: Ar galiu naudoti balinimo juosteles, kai būnu lauke saulėje?

A: Taip, tačiau venkite juostelių pakuotę laikyti saulės šviesoje ar karštyje.

K: Ar galiu naudoti  balinimo juosteles balinti veido plaukus, amžiaus pigmentines dėmes, dėmeles nuo nagų ir kitas dėmes?

A: Crest 3D White balinimo juostelės yra tinkamos tik natūraliems dantims balinti, bet ne kitiems organams.

K: Ar galima vaikams naudoti balinimo juosteles?

A: Nėra tyrimų, atliktų su jaunesniais nei 12 metų vaikais, todėl nerekomenduojame Crest 3D White balinimo juostelių ir kitų produktų duoti naudoti vaikams iki 12 metų. Beje Crest balinimo juostelių Supreme negalima naudoti jaunesniems nei 18 metų.

K: Ar galiu sukrapyti juosteles į smulkesnes dalis ir klijuoti tik ant atskirų dantų?

A: Ne. Jei sukarpysite juostelę į kelias smulkesnias dalis ir priklijuosite prie dantų, jos paprasčiausiai gali atšokti nuo dantų ir jas net galite nepastebėdami praryti.

K: Ar galiu papildomai užpilti peroksido ant juostelės ir tada jomis naudotis?

A: Ne, to daryti nerekomenduojame. Neturime duomenų, kad papildomas peroksido naudojimas pagerintų balinimo procesą ir rezultatus. Bet ką pridėdami prie Crest 3D White balinimo juostelių rizikuojate neigiamai paveikti balinimo proceso rezultatus, nes juostelės gali tinkamai neprisiklijuoti prie dantų paviršiaus.

K: Ar turite kokią spalvos keitimosi juostelę pagal vartojimo laiką, kad galėčiau palyginti savo dantis ir stebėti balinimo procesą?

A: Deja, tokios juostelės su spalvomis neturime. Dauguma vartojančiųjų Crest 3D White balinimo juosteles jau po kelių dienų plika akimi gali matyti pasikeitimus ir baltesnius dantis. Geriausiai rezultatą stebėti ant galinių dantų.

K: Ką daryti, jei gelis dirgina odą?

A: Per ilgai laikant gelį ant odos, gali atsirasti maži balti taškeliai. Šie taškeliai yra nekenksmingi ir po kurio laiko išnyksta, tačiau patartina iš karto po kontakto, odą švariai nuplauti.

K: Ar balinimo juostelės nekenkia dantų emaliui?

A: Ne. Crest 3D White balinimo juostelės savo sudėtyje turi vandenilio peroksido, kurį dantistai naudoja dantų balinimui kaip visiškai emaliui nekenkiančią medžiagą. Ilgalaikiai tyrimai parodė, kad balinimo juostelės nekenkia emaliui, jei tik naudojamos tinkamai.

K: Ar galiu naudoti po 2 juosteles per dieną?

A: Tyrimai parodė, kad Crest 3D White balinimo juostelės dantims nekenkia, jei ir naudojamos daugiau nei reikia, tačiau nerekomenduojame naudoti 2 juostelių tiek viršutiniams, tiek apatiniams dantims per dieną.

K: Kokie ingredientai sudaro Crest 3D White balinimo juosteles?

 

Vanduo Neleidžia karbomerui išdžiovinti dantų.
Glicerinas Drėkintuvas, padedantis geliui būti lipniu ir nenukristi nuo dantų.
Vandenilio Peroksidas Pagrindinis balinimo ingredientas
Karbomeras Gelio sudedamoji dalis, daranti jį lipniu
Polyvinylpyrrlidonas (PVP) Tvirtinimo polimeras
PEG Drėkintuvas, padedantis geliui būti lipniu ir nenukristi nuo dantų.
Akrilato Kopolimeras Storinimo polimeras, stiprinantis juostelės elastingumo savybes, kad ji nesutrūktų.
Sodos Hidroksidas* Neutralizuoja pH iki neutralios
Sodos Sacharinas* Suteikia geresnį skonį
Pyrofosafatas* Apsaugo nuo dantų apnašų (naudojamas tik Crest 3D White balinimo juostelių Stain Shield sudėtyje)
* Šių ingredientų pagrindas yra soda
Juostelės sudedamosios dalys
Juostelė Polietilenas
Juostelės viršus Polipropilenas

 

K: Kas nutinka, kai praryju juostelę?

A: Nieko. Juostelė pereis visą virškinimo traktą nesukeldama jokios žalos.

K: Kas nutinka, jei praryju šiek tiek gelio nuo juostelės?

A: Jokių neigiamų pasekmių peroksidinio gelio prarijimas nesukels. Jei bus praryta dideli kiekiai gelio, gali būti sudirgintas skrandis, taip pat gali sukelti vėmimą.

K: Ar dantų pastos su peroksidu ir balinimo juostelių naudojimas kartu kenkia?

A: Kartu vartojama dantų pasta su peroksidu ir Crest 3D White balinimo juostelės (tiek plataus vartojimo, tiek profesionalios) yra nekenksmingos.

K: Ar vandenilio peroksidas, esantis balinimo juostelių gelyje sukelia vėžį?

A: Nėra įrodymų, kad vandenilio peroksidas žmonėms sukeltų vėžį.

Ne viena sveikatos apsaugos organizacija, įskaitant ir Pasaulio sveikatos organizaciją peržiūrėjo vandenilio peroxido mokslinius tyrimus ir priėjo išvados, kad tai nėra kancerogenas. Vandenilio peroksidas yra nekenksminga medžiaga jau daugelį metų naudojama pirmosios pagalbos ir veido bei galvos priežiūros produktams.

K: Ant pakuotės rašoma, kad balinimo juosteles reikia laikyti vėsioje vietoje. Ar garai ir karštas oras vonioje nesukels kokių problemų?

A: Garai ir karštas oras vonios kambaryje niekaip produkto nepaveiks.

K: Ar galiu laikyti balinimo juosteles šaldytuve ar šaldiklyje?

A: Crest 3D White balinimo juosteles galite laikyti šaldytuve, bet tikrai negalite laikyti šio produkto šaldiklyje, kur vyrauja didelė minusinė temperatūra.

K: Ką daryti, jei netyčia užšaldžiau balinimo juosteles? Ar jos vis dar suveiks?

A: Palaikykite Crest 3D White balinimo juosteles kambario temperatūroje kurį laiką ir tik tada jas naudokite. Jos turėtų būti nepažeistos šalčio ir veiktų.

K: Ką daryti jei balinimo juostelės dirgina dantenas ir sukelia dantų jautrumą?

A: Naudojant bet kuriuos balinimo produktus, taip pat ir Crest 3D White balinimo juosteles, kuriuose yra peroksido dantenos ir dantys gali laikinai tapti jautresni. Kai kurie žmonės dantų ir dantenų jautrumą gali jausti nuo bet kurių balinimo produktų, naudojamų ilgesnį laiką, todėl rekomenduojame naudoti kas antrą dieną. Jei ir toliau dantys išlieka jautrūs, turėtumėte nustoti naudoję ir kreipkitės į savo dantistą konsultacijos.

Jei jūsų dantys jautrūs, rekomenduojame naudoti Crest 3D White balinimo juosteles Gentle Routine, kurios yra sukurtos specialiai balinimui jautriems dantims.

Prie jautrumo padidėjimo gali prisidėti ir kiti faktoriai: dantų plovimas per stipriai, taip pat vidutinio arba kieto šepetėlio naudojimas po balinimo. Rekomenduojame naudoti švelnų dantų šepetuką (minkštą) kartu su švelnia dantų pasta. Tai gali sumažinti dantų ir dantenų jautrumą.

K: Ar galima naudoti juosteles kartu su kitų gydytojų išrašytais vaistais?

A: Jei turite klausimų, kaip vartoti kitų gydytojų išrašytus vaistus, kreipkitės į savo gydytoją ar vaistininką arba dantistą, kurie gali pasakyti ar abiejų preparatų vartojimas vienu metu nesukels jokių problemų.

K: Ar galiu naudoti balinimo juosteles, jei dantis pažeistas ėduonies?

A: Jei dantyje yra skylutė, kurią išgraužė ėduonis, nerekomenduojame naudoti Crest 3D White balinimo juostelių. Pasikonsultuokite su dantistu ir jei reikia, užtaisykite kiaurą dantį prieš naudodami juosteles, kurios yra sukurtos sveikiems dantims balinti.

K: Ar galiu naudoti juosteles jei naudoju dantų kabes?

A: Crest 3D White balinimo juostelės neturėtų būti vartojamos esant kabėms, kadangi balinama tik tada, kai juostelė užklijuojama ant dantų paviršiaus. Tai sudėtinga padaryti esant kabėms, nes kai kurių vietų juostelė nepasieks. Be to kabės pagamintos iš metalo, ir kontaktuodamos su juostelėmis gali oksiduotis ir taip keisti dantų spalvą.

K: Ar galiu naudoti balinimo juosteles, jei sergu periodantoze??

A: Naudoti Crest 3D White balinimo juostelių, jei sergate periodantoze, negalite. Pasikonsultuokite su savo dantistu apie periodantozės gydymą, o tik tada galvokite apie dantų balinimą.

K: Ar gali balinimo juosteles naudoti nėščios moterys ar krūtimi maitinančios mamos?

A: Nors ir nėra jokių įrodymų, kad Crest 3D White balinimo juostelės yra kenksmingos neščioms ar žindančioms moterims, rekomenduojame pasikonsultuoti su asmeniniu gydytoju prieš naudojant Crest 3D White balinimo juosteles.

K: Ar balinimo juostelės gali pašalinti fluorozės dėmeles?

A: Neturime duomenų apie Crest 3D White balinimo juostelių poveikį fluoroze sergantiems žmonėms ir bandantiems balinti fluorozės dėmes. Rekomenduojame pasitarti su savo dantistu prieš naudojant Crest 3D White balinimo juosteles.

K: Ar balinimo juostelės gali panaikinti tetraciklino dėmes?

A: Dauguma dantų su tokiomis dėmėmis nebus nubalinti, kaip tai galima padaryti su paprastomis geltonomis dėmėmis. Tai yra todėl, kad tokios pilkos dėmės atsiranda po medikamentų vartojimo. Tokio tipo dėmės yra giliai danties paviršutiniame sluoksnyje – emalyje. Rekoenduojame apie tokių dėmių šalinimą pasikalbėti su savo dantistu..

K: Ar galiu naudoti balinimo juosteles, jei turiu karūnėles, plombas, įvairius dantų užpildus, taip pat ir auksinius, priklijuotus dantis ir kitokias dantų taisymo priemones?

A: Crest 3D White Balinimo juostelės yra visiškai nekenksmingos ir balins visas paminėtas dantų taisymo priemones. Juostelės balina tik natūralius dantis, todėl balinant galite pastebėti spalvos skirtumą tarp natūralaus danties ir implanto, ypač jei toks įra priekiniuose dantyse, matomuose tik kai šypsotės. Jei sutaisyti buvo tik galiniai dantys, spalvų skirtumas gali būti ir visiškai nepastebimas.

K: Kas yra užpildai?

A: Dantų užpildai yra specialūs porcelianiniai užpildai, dedami ant priekinės dantų pusės siekiant kosmetiškai pakoreguoti dantų formą. Tokie užpildai naudojami nuskeltiems, sugedusiems ar nelygiai išaugusiems dantims.

K: Kas yra karūnėlės?

A: Karūnėlės yra specialios danties formos plokštelės dedamos ant dantų šaknų, kad dantis atrodytų kaip natūralus. Karūnėlės išliejamos pagal kiekvieną dantį individualiai ir užmaunamos ant natūralaus danties likučių ar specialių implantų, kad tvirčiau laikytųsi.

K: Ar galiu naudoti balinimo juosteles, jei naudoju dantų plokštelę?

A: Rekomenduojame prieš naudojant Crest 3D White balinimo juosteles pasikonsultuoti su savo ortodontu, kuris pasakys, ar galima balinti dantis naudojant plokštelę.

K: Kas yra dantų plokštelė?

A: Dantų laikiklis yra plastiko arba metalo gabaliukas, kuris yra padarytas specialiai kiekvienam pacientui pagal jo iškritusių dantų kiekį, formą ir vietą. Dantų plokštelės gali būti naudojamos ne tik netekus dantų, bet ir norint pakoreguoti dantų augimo kryptį, pavyzdžiui siekiant sumažinti tarpus tarp dantų. Dantų plokšteles nešioja nemažai vaikų ir suaugusiųjų.

K: Ar galiu naudoti balinimo juosteles, jei atviras dantų kanalas?

A: Tai labai priklauso nuo danties ir ligos, todėl prieš naudodami Crest 3D White balinimo juosteles pasitarkite su savo dantistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *