Pirmadienis, 26 vasario

Išsamiai apie miškininkystės paslaugas

UAB „Harvesta“ – 2010 m. įkurta miškininkystės bendrovė, kuri teikia miško ruošos, apvalios medienos prekybos bei medienos transportavimo paslaugas, o taip pat specializuojasi miško su žeme ir stataus miško pirkimais išsikirtimui be žemės. Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės paslaugos, dažnais atvejais pranokstančios kliento lūkesčius, todėl savo darbe vadovaujamės ne tik visais miškininkystės reikalavimais, bet ir kokybės standartais, kurie mums leidžia save vadinti profesionalia ir savo darbo specifiką išmanančia bendrove.

Mūsų komanda – patyrę profesionalai, kurie jau ne vienerius metus atlieka įvairius miškininkystės darbus, todėl gali užtikrinti, kad UAB „Harvesta“ teikiamos paslaugos ir atliekami darbai yra aukščiausios kokybės. itin daug dėmesio skiriame savo klientams, todėl siekdami suteikti jums dar daugiau patogumu galime pasiūlyti optimaliausią miškininkystės sprendimą ar atlikti visus darbus tiesiog nuo A iki Z: mūsų kvalifikuoti darbuotojai įsigytą mišką kirtimui ne tik iškirs, bet ir ištrauks medžius bei pristatys juos tiesiai jūsų klientui.  Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Kodėl verta rinktis UAB „Harvesta“?

 • Mūsų darbas pagrįstas griežta kokybės kontrole bei miškininkystės reikalavimais, todėl galime garantuoti geriausius rezultatus.
 • Profesionalios darbuotojų komandos ir modernios įrangos dėka darbus atliekame operatyviai ir itin kokybiškai;
 • Esame patikima ir socialiai atsakinga bendrovė, kuri gerbia kiekvieną savo klientą, todėl stengiasi ne tik išpildyti, bet ir pranokti jo lūkesčius;

Paslaugos

Lietuvos miškai yra vieni našiausių visame pasaulyje, kiekvienais metais mūsų miškuose priauga nuo kelių iki keliolikos kubinių metrų medienos viename žemės hektare. Visgi, miškų našumą lemia daugybė veiksnių, vienas jų – kokybiškas miškininkų darbas bei profesionali miško priežiūra. Siekdami užtikrinti visapusišką jūsų miško priežiūrą, siūlome itin platų paslaugų asortimentą, kuris užtikrina, kad jūsų miškas bus tinkamai prižiūrėtas, neš norimą ekonominę naudą ir klestės.

 • Miško kirtimas. Mūsų profesionalų komanda iškirs bei išvalys jūsų mišką. Bendrovės komandos ilgametės patirties bei pažangios technikos dėka galime garantuoti, kad darbus atliksime operatyviai ir itin kokybiškai.
 • Stataus miško, miško su žeme ir apvalios medienos pirkimas. Jei neturte laiko prižiūrėti savo miško ar tiesiog nežinote kaip tai daryti, kreipkitės į mus, mūsų darbuotojai įvertinę jūsų parduodamą mišką, pasiūlysi patrauklią kainą už jį. Be to, Iš bendrovių bei privačių miškų savininkų superkame apvalią medieną už konkurencingą kainą.
 • Medienos transportavimas. Medieną transportuojame ir pervežame 6×6 miškovežiu, be to, bendrovė naudoja modernias bei šiuolaikiškas medienos transportavimo technologijas, kurios yra „draugiškos“ miškui bei jį prižiūrintiems žmonėms.
 • Ugdomieji kirtimai ir kadastriniai matavimai. Ugdomųjų kirtimų dėka galima suformuoti brandų bei sveiką mišką, tačiau šį darbą vertėtų patikėti profesionalams. „Harvesta“ bendrovės profesionalų komanda, laikantis visų miškininkystės reikalavimų, gali atlikti ugdomuosius kirtimus ir padėti jums suformuoti jūsų pageidavimus atitinkantį medyną. Bendrovė taip pat teikia ir kadastrinių matavimų paslaugas.
 • Medienos pardavimas. Bendrovė parduoda įvairių rūšių rąstus bei malkas už puikų kokybės ir kainos santykį.
 • Miškotvarkos projektų rengimas ir kirtimo dokumentacijos administravimas. Miško kirtimas bei priežiūra teisiniais aktais bei įstatymais reglamentuota veikla, kuri reikalauja žinių bei išmanymo, siekdami, kad miškininkystė Lietuvoje būtų vykdoma teisėtai ir skaidriai, bendrovės kvalifikuota darbuotojų komanda gali parengti miško projektus ir sutvarkyti visą kirtimo dokumentaciją už jus.
 • Ilgalaikių miško priežiūros sutarčių sudarymas. Siekdami suteikti savo klientams dar daugiau patogumu, sudarome ilgalaikes miško priežiūros sutartis, pagal kurias įsipareigojame prižiūrėti bei tvarkyti jo mišką, užtikrindami aukštą darbo kokybę bei puikius rezultatus.
 • Konsultacija miškininkystės klausimais. Mūsų kvalifikuota profesionalų komanda teikia nemokamą konsultaciją visais miškininkystės klausimais.
 • Miško apsauga ir priežiūra. Mūsų bendrovės darbuotojų komanda teikia miško priežiūros bei apsaugos paslaugas, savo klientams įsipareigojame visapusiškai rūpintis jų miško gerove.
 • Kirstinių medžių ženklinimas ir biržių rėžimas. „Harvesta“ bedrovės darbuotojai pažymės kirstinus medžius arba kertamo miško plotą ir paruoš įstatymuose numatytus dokumentus, pagal kuriuos bus suteiktas leidimas kirsti mišką arba jo dalį.
 • Malkų pardavimas. Už racionalią kainą parduodame natūralios drėgmės malkas, kuriomis galima kūrenti kieto kuro katilus, židinius, krosneles bei ugniakurus. Neabejojame, kad pas mus rasite norimas malkas už puikų kokybės ir kainos santykį.
 • Statybinės medienos pjovimas ir pardavimas. Savo klientams galime pasiūlyti gausų statybinės medienos asortimentą. Visa mūsų nupjauta, apdorota ir parduodama yra itin aukštos kokybės, todėl iš karto gali būti naudojama statybose.
 • Biokuro gamyba ir pardavimas. Anksčiau medienos skiedros nebuvo naudojamas kaip alternatyvus kuro šaltinis, tačiau šiandien tai viena perspektyviausių ekologiško biokuro gamybos šakų. Bendrovė biokurą gamina iš miško valymo atliekų, krūmų, lentpjūvių naudotos medienos atliekų. Bendrovės gaminamas bei parduodamas biokuras – ekologiška šildymo alternatyva už priimtiną kainą.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *