Trečiadienis, 22 gegužės

Ką veikti Vilniuje savaitgalį karantino metu?

Nors karantinas nežavi, kadangi aktyviai leisti laiką dažniausiai tampa sudėtinga, tačiau galime pasidžiaugti, kad sostinėje vis dar yra labai daug vietų, kurios kviečia ne tik miestiečius, tačiau ir sostinės svečius. Juolab, vyksta įvairūs renginiai Vilniuje. Tik reikia susipažinti su pasiūla ir išbandyti tokius, kurie labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius. Galiausiai, išbandyti online renginius, kurie šiuo metu ypač vertinami dėl saugumo ir tuo pačiu patrauklumo juose dalyvauti tiesiai iš savo namų, net lovos.

Jeigu planuojate savaitgalį vykti į Vilnių arba gyvenate sostinėje, tačiau ieškote pramogų – tokius atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Pateiksime sąrašą vietų, kurios aktyvios ir laukia Jūsų.

Viena unikaliausių vietų Vilniuje yra televizijos bokštas, kuris kiekvienais metais sulaukia žmonių ne tik iš visos Lietuvos, tačiau taip pat ir viso pasaulio. Žinoma, labiausiai domina ne tik užsikėlimas, tačiau taip pat ir vakarienė jame. Deja, karantino metu vakarieniauti galimybės nėra. Visgi, pasiimti maistą išsinešimui – galite. Tokiu atveju ir aplankyti šį objektą – verta.

Sostinė taip pat traukia ir unikaliais savo mikrorajonais, kurie yra labai skirtingi. Bene labiausiai minimas Užupis, kuris dažnai siejamas su menininkais ir tuo pačiu jų Meka. Tačiau mes taip pat siūlome lankytis ir Žvėryne, kuris dažnai vadinamas vienu prabangiausių rajonu. Tai lyg atskiras miestelis, tačiau – Viliaus dalis. Nuostabiai dera modernūs pastatai greta senovinių objektų, kurie neblogai išlik iki šių dienų. Nord galite po rajoną vaikščioti su vietiniu gidu, tačiau dažniausiai puikus laikas bus susipažįstant su vieta ir be jo.

Karantino metu Planetariumo lankymas taip pat yra labai komplikuotas, tačiau kai tik baigsis šis sudėtingas gyvenimo laikotarpis – siūlome čia būtinai apsilankyti. Jeigu Jus domina astronomija – tokiu atveju esate ten, kur ir turite būti. Nors šiuo metu renginiai Vilniuje, konkrečiai planetariume yra ribojami, tačiau neužilgo, esame tikri, kad jų gausa Jus nustebins.

Gana daug dėmesio sulaukia ir Katedros požymiai, kurie yra apipinti labai įvairiomis istorijomis. Geriausia keliauti su gidu, kadangi jis gali papasakoti šiurpą keliančių istorijų.

O kur dar nuostabi miesto panorama, kuri Jūsų laukia užlipus į Šv. Jonų varpinę. Nuo bokšto matyti nuostabaus grožio panorama, taip pat joje – Vilniaus Universitetas. Vaizdas vertas dėmesio visus metus.

Toks tas Vilnius. Vieniems – paprastas, o kitiems – ypatingas. Tačiau vienareikšmiškai – kelia teigiamas emocijas visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *