Sekmadienis, 21 balandžio

Internetinės finansavimo platformos – patogi alternatyva verslo paskoloms

Smulkiojo bei vidutinio verslo atstovai, deja, neretai susiduria su situacija, kai vienų ar kitų planų įgyvendinimui trukdo lėšų trūkumas. Jei kalbėtume apie fizinius asmenis, šiems būtų galima pasiūlyti kreiptis finansinės pagalbos pas artimuosius ar draugus, tačiau šiuo atveju toks variantas būtų mažų mažiausiai ne solidus. Negana to, ir sumos dažniausiai yra kur kas didesnės nei tos, kurios reikalingos asmeninių poreikių tenkinimui. Paskolos verslui gali būti gaunamos iš šių šaltinių: komercinių bankų, kredito unijų, internetinių finansavimo platformų, pavyzdžiui, CapitalBox. Apie pastarąją alternatyvą, kuri, tikėtina, dar ne visiems žinoma, pakalbėsime plačiau.

Subjektai, kuriems reikalinga verslo paskola, iš banko neretai gauna neigiamą atsakymą. Tačiau tai anaiptol nereiškia, jog vienas ar kitas verslas yra beviltiškas, nevertas gauti paramos ar potencialiai pasmerktas nesugebėjimui įgyvendinti prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Tiesiog didieji komerciniai bankai taiko itin griežtus, lankstumu nepasižyminčius reikalavimus, nukreiptus į stambiąsias įmones, tuo tarpu smulkiam ar vidutiniam verslui  nepalankius. Mūsų aptariamos internetinės finansavimo platformos suteikia galimybę paskolą verslui gauti didesniam suinteresuotų įmonių skaičiui. Ir, kas maloniai nustebina šia galimybe pasinaudojusius, visas paskolos gavimo procesas vyksta itin greitai, sklandžiai, naudojantis šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis ir apsieinant be nereikalingų biurokratinių procedūrų.

Subjektas, kuriam reikalinga paskola verslui, turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kuriuos nustato konkreti finansinių paslaugų bendrovė. Nusprendus bendradarbiauti su CapitalBox, reikia, jog:

  • įmonės veikla būtų vykdoma bent 6 mėnesius;
  • metinės pajamos būtų ne mažesnės nei 30 tūkstančių EUR;
  • veikla būtų vykdoma Lietuvos teritorijoje;
  • įmonės savininkai būtų registruoti Lietuvoje.

Paraiškos pildymas trunka vos kelias minutes, o, šią patvirtinus, gauta paskola sąskaitą pasiekia vos per vieną darbo dieną. Belieka šiuos „įdarbinti“, investuojant į naujų įrenginių įsigijimą, žmogiškųjų išteklių plėtrą ar kitų idėjų įgyvendinimą.

Aišku, pasinėrus į verslo reikalus, būtina nepamiršti prisiimtų finansinių įsipareigojimų įgyvendinimo. Į pasikeitusias aplinkybes CapitalBox žiūri itin lanksčiai. Be papildomų mokesčių paskolą galima grąžinti anksčiau, pakeisti įmokos mokėjimo datą ar kažkurį mėnesį mokėti mažesnę sumą.

Verslininkas, kuriam aktualu paskola verslui, neturėtų jausti jokių neigiamų emocijų. Priešingai, racionaliai išnaudota paskola gali atnešti didelę naudą ir atnešti ženklų pelno padidėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *