Trečiadienis, 22 gegužės

Lankytinos vietos Kaune: išsamiau susipažinkite su savo šalimi

Kai šiomis dienomis mūsų šalyje siaučia pandemija ir visi keliai į užsienio šalis tapo uždari, atsirado puiki galimybė artimiau susipažinti su savo šalies įdomiomis ir išskirtinomis vietomis. Ne be reikalo sakoma, jog norint pažinti pasaulį, pirmiausia derėtų gerai įminti savo gimtinės grožį ir išskirtinumą. Šį kartą plačiau apie tai, kokios lankytinos vietos Kaune gali jus sudominti.

Sudaryti „Top 10“ lankytinų vietų sąrašą Kaune yra gana sudėtinga, nes kiekvieno žmogaus poreikiai gali būti labai skirtingi. Juolab, jeigu pramogaujate ne vieni, o su visa šeima. Vieniems rūpi gastronominės paieškos, tuo tarpu,  kiti pageidauja atrasti dar nepažintus savo šalies istorinius takus. Vis dėlto kiekvienas miestas ar regionas turi tokias vietas, kurios gali būti įdomios net ir skirtingus poreikius turintiems turistams ar skirtingų kartų žmonių grupėms.

Viena tokių vietų Kaune – Senamiestis ir Kauno pilis. Kauno senamiestis garsėja savo europietiškumu. Čia yra daug kultūrinių ir istorinių pastatų, bei, be abejonės, nemažai  jaukių kavinių bei restoranų. Taigi, jeigu nuspręsite aplankyti Kauno senamiestį su tikslu aplankyti istorines bei įdomias vietas ir skaniai pavalgyti, galime užtikrinti – pasirinkimas išties yra protingas.

Jeigu jus domina išskirtinai gastronominės kelionės, pateiksime keletą kavinių ir restoranų pavadinimų, kuriuos išties verta aplankyti Kaune.

2018-aisiais metais vienas geriausių restoranų Lietuvoje buvo pripažintas „Monte Pacis“  restoranas. Besimėgaudami restorano meniu, galėsite pasirinkti nakvynę Pažaislio vienuolyne. Ypatingi pusryčiai, degustacinė vakarienė, įspūdinga architektūra ir pasivaikščiojimas po Kauno marių regioninį parką tikrai nepaliks abejingų. Tai išskirtinė vieta savaitgalio poilsiui nuostabios gamtos ir ramybės apsuptyje.

Kita unikali vieta skaniai pavakarieniauti – „ Nüman“ restoranas. Beje, turėtumėte žinoti, jog ši įstaiga garsėja puikiomis degustacinėmis vakarienėmis. Ar tai ne puiki proga didžiausiems gurmanams patirti neįkainojamus potyrius?

Jeigu ieškote užsienietiškos virtuvės, pasirinkite „Piccola Italia“. Šiame restorane išlaikytos visos Italijos tradicijos: ne tik švieži ir kokybiški produktai, bet ir vynai iš garsiausių šalies regionų. Beje, tradicinė itališka pica – šio restorano pasididžiavimas.

Domina Meksikos gardumynai? Puiku, aplankykite „Agave“ restoraną. Tai pačiame Kauno senamiestyje įsikūrusi įmonė, kuri visada pasiruošusi pasiūlyti tradiciniais meksikietiškais padažais praturtintintus valgius ir tradicinius šiai šaliai gėrimus.

Paminėjome tik keletą Kauno miesto garsių gastronominių vietų. Jeigu norite šiame mieste pailsėti ir smagiai praleisti laiką, nepagailėkite laiko miesto įžymių paieškoms. Šiomis dienomis, kai internetu pasiekiama bet kokia informacija, tą padaryti išties nėra sunku. Mums, tuo tarpu, belieka palinkėti smagaus ir turiningo poilsio Kaune.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *