Antradienis, 19 kovo

Kaip išvengti dantų problemų?

dantys

Norint išvengti dantų problemų, pirmiausia, turi būti tinkama dantų priežiūra. Pirkdami dantų priežiūros gaminius, rekomenduojama atsižvelgti į jų kokybę. Geriausiai pasikliauti savo odontologo rekomendacijom. Labiausiai   paplitusios burnos ertmės ligos yra  šios:

Dantų ėduonis

Ėduonis, tai viena labiausiai pasitaikančių dantų problemų. Atminkite, kad įvairios maisto liekanos renkasi tarp dantų plyšelių, taip susidaro apnašos. Jos sukelia bakterijas, kurios išskiria kenksmingas rūgštis. Šios rūgštys sukelia dantų irimo problemas. Geriausias būdas išvengti tokių problemų yra reguliarus dantų valymas du kartus per dieną, nepamirštant sunkiai pasiekiamas vietas išvalyti tarpdančiu siūlu. Dantų pasta su fluoro medžiagomis, padeda atsikratyti bakterijų, bei atstato dalį padaromos žalos.

Blogas burnos kvapas

Blogas burnos kvapas- tai dar viena problema, kuri atsiranda dėl blogų mitybos ir valymo įpročų, bei dėl įvairių dantų problemų, pavyzdžiui, ertmių bakterijų tarpdančiuose, sausos burnos ir dantenų kraujavimo. Tokiu atveju galima naudoti įvairius burnos gaiviklius, tačiau geriausia pašalinti tai sukėlusias priežastys, apsilankyti pas gydytoją.

Dantų jautrumas

Dantų jautrumas yra dar viena bendro pobūdžio dantų problema, tai sukelia diskomforto jausmą ir skausmą, ypatingai vartojant šaltus arba karštus maisto produktus ir gėrimus. Diskomfortas gali būti sukeliamas ir valantis dantis šepetėliu bei siūlu.

Odontologų paslaugos

Visos reikalingos odontologų paslaugos https://www.sbklinika.lt/paslaugos/odontologu-paslaugos/ su pacientais aptariamos ir suteikiamos individualioje kiekvieno paciento situacijoje. Konsultacijų metu suteikiama informacija apie alternatyvius gydymo metodus ir kartu priimamas geriausias sprendimas.

Terapinis dantų gydymas

Terapinis gydymas- tai profilaktinis dantų gydymas, kuriuo siekiama apsaugoti juos nuo ėduonies ir esant pakitimams atstatyti pažeistus dantis. Plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatominė forma, atstatoma kramtymo ir estetinė funkcija. Šis nechirurginis gydymo metodas padeda išsaugoti danties nervo gyvybingumą bei išvengti  galimų jo pažeidimų. Terapinis gydymas – tai profilaktinių dantų apsaugos priemonių nuo ėduonės visuma arba jau ėduonies pažeistų dantų kietųjų audinių atstatymas, tradiciškai vadinamas plombavimu. Dantų ėduonis atsiranda, kai dantų emalyje pradeda mažėti mineralinių medžiagų t.y. kalcio ir fosforo. Ilgainiui emalis lūžta ir susiformuoja ertmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *