Penktadienis, 8 gruodžio

Veido valymas – kodėl jo reikia?

veidas

Savo oda reikia rūpintis kasdien, tačiau kad ir kokias geras priemones naudojate, būtina kartą per du mėnesius apsilankyti ir kosmetologo kabinete veido valymui. Tai sveikatingumo procesas, kurios metu išvalomi gilesni odos sluoksniai, todėl pašalinami nešvarumai, kurių paprastomis priemonėmis išvalyti nepavyktų. Kartais net ir nepastebint jokių odos problemų, jų gali būti giliau – tuo ir puikūs veido valymai, nes užtikrina odos higieną visapusiškai. Kai kuriais atvejais veido valymus rekomenduojama darytis daug dažniau, tačiau jei tinkamai po šios procedūros oda prižiūrima, tuomet jos tikrai užtenka ir kas du mėnesius. Tinkamų priežiūros priemonių po tokių procedūrų galima rasti https://kosmetikosparduotuve.lt/ parduotuvėje, kurioje yra ir kokybiškų veido kremų, losjonų ir veido kaukių. Jos padeda atsigauti po procedūros ir toliau tinkamai puoselėti veido odą.

Veido valymai tinka visiems odos tipams, nes jų yra net keli tipai. Kiekvienas iš jų labiau skirtas vienai ar kitai problemai, o kai kuriuos iš jų galima naudoti ir visiems veido odos tipams. Mechaninis veido valymas yra giluminis ir atliekamas tuomet, kai yra daugiau spuogelių, užsikimšusios poros, vargina inkštirai, atsiranda odos papilkėjimas. Veidą dažnai užteršia aplinka, netinkama mityba ar gyvenimo būdas, todėl jai prireikia šiokio tokio atgaivinimo. Tokio valymo metu nuvalomas makiažas, uždedamas veido pilingas, oda brinkinama, o tuomet nuvalomos negyvos odos ląstelės. Atvėrus poras, jos išvalomos, todėl oda tampa daug gyvybingesnė.

Cheminis veido valymas pasižymi rūgščių naudojimu, kurios yra tepamos ant veido. Jos pašalina mirusias ląsteles ir iškart atveria poras. Toks valymas nereikalauja trinti veido rankomis, nes rūgštys padaro visą reikalingą darbą. Rankomis pašalinami tik kokie nors užsilikę spuogeliai, inkštirai. Rūgštiniai valymai taip pat skatina odos regeneracija ir skatina kolageno gamyba dėl ko odos būklė vis gražėja, jei reguliariai einama į procedūras.

Ultragarsinis veido valymas tinka net ir itin jautrią odą turintiems, kuriems netinka joks kitas minėtas veido valymas. Jis atliekamas moderniu aparatu, tad nepalieka jokių nemalonių pojūčių. Toks veido valymas nepažeidžia audinių ar kapiliarų, netraumuoja odos paviršiaus, tačiau giliai valo odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *