Sekmadienis, 16 birželio

Kaip pasirinkti spausdintuvo kasetę? Atsako specialistas

Net ir šiais skaitmeniniais laikais spausdinimo paslaugos ir tuo pačiu galimybė spausdinti namuose yra labai svarbi. Vis dar mėgstamas klasikinis rašalinis spausdintuvas, kuris džiugina ne tik greitais, tačiau ir labai geros kokybės spausdiniais.

Tiesa, minusas tas, kad spausdintuvo kasetės galiausiai baigiasi ir jas galiausiai reikia keisti naujomis. Žinoma, tokiomis, kurios dera prie jūsų spausdintuvo. O kaip rasti tinkamiausią? Aptarsime pačius svarbiausius paieškos parametrus. Pasakoja jas pildantis Mykolas.

 Spausdintuvo modelis

Prieš pirkdami kasetę – būtinai įsitikinkite, kad ji suderinama su jūsų spausdintuvu. Spausdintuvo modelio numerį galite rasti ant paties spausdintuvo arba jo naudojimo instrukcijoje. „Gamintojai dažnai siūlo sąrašus suderinamų kasečių savo interneto svetainėse. Tai padės būti ramiu, kad rasta kasetė, kuri bus pildoma – tiks“,- pataria Mykolas.

Spausdinimo apimtis

Apsvarstykite – kiek dažnai spausdinate ir kiek puslapių per mėnesį sunaudojate. Jei spausdinate daug – verta rinktis didesnės talpos kasetes, nes jos galiausiai leis sutaupyti, kadangi kainuos pigiau (nei imant kelias mažesnes). Mažiau spausdinantiems – gali pakakti ir standartinės talpos kasečių.

Originalios ar suderinamos kasetės?

Originalios kasetės yra gaminamos spausdintuvo gamintojo ir paprastai užtikrina aukščiausią spausdinimo kokybę bei patikimumą. Tačiau jos taip pat yra brangiausios. Derančios kasetės yra gaminamos kitų gamintojų ir paprastai kainuoja pigiau. Jų kokybė gali skirtis, tačiau daugelis suderinamų kasečių spausdina pakankamai gerai. Renkantis tarp originalios ir suderinamos kasetės, svarbu atsižvelgti į savo biudžetą ir spausdinimo poreikius.

Kaina

„Spausdintuvo kasečių kainos gali labai skirtis priklausomai nuo prekės ženklo, talpos ir tipo. Palyginkite skirtingų pardavėjų kainas. Apsvarstykite galimybę įsigyti kasečių rinkinius, kurie gali būti pigesni nei atskiros kasetės“,- pataria specialistas.

Papildomi patarimai

Galiausiai, dar keli patarimai, kurie padės Jums rasti geriausias kasetes.

  • Prieš pirkdami kasetę – perskaitykite atsiliepimus. Tai padės jums sužinoti kitų asmenų patirtį apie tam tikrą kasetę.
  • Laikykite kasetes vėsioje, sausoje vietoje.
  • Tinkamai išmeskite naudotas kasetes. Daugelis pardavėjų siūlo kasečių perdirbimo programas.

Atminkite, kad visada galite tartis su specialistais, kurie prekiauja spausdintuvo kasetėmis. Jie tikrai mielai padės rasti labiausiai derančias prie Jūsų turimos įrangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *