Sekmadienis, 21 balandžio

Kaip taupyti vandenį ir tualetinį popierių vonios kambaryje?

Kadangi didelis vandens sunaudojimas ne tik eikvoja šio gamtos turto atsargas, bet tuo pačiu jo vartotojams kerta per kišenę, nes vanduo tikrai nėra pigus, todėl tikrai yra verta pagalvoti apie tai, kaip gi būtų galima kuo efektingiau sumažinti jo sąnaudas ir patirti mažiau išlaidų. Taip pat verta pagalvoti ir apie tualetinio popieriaus taupymą, kas apsaugotų gamtą nuo taršos.

Kaip galima taupiau naudoti vandenį maudantis vonioje?

Akivaizdu, jog prausdamiesi duše mažiau sunaudojate vandens, tačiau yra žmonių, kurie vis dėlto nesiryžta atsisakyti vonios, nes mėgsta joje maudytis po sunkios darbo dienos. Vidutiniškai vonioje telpa maždaug pustrečio šimto litrų vandens. Jeigu šeimoje yra trys žmonės ir visi nori bent kartą per dieną nusimaudyti, tai nesunku suskaičiuoti, kiek bus sunaudota vandens. Todėl verta pagalvoti apie tai, kiek kartų per savaitę užtektų tenkintis maudynėmis vonioje. Jeigu vietoj kasdieninių maudynių pasirinktumėt maudymąsi bent kas trečią dieną, iš karto pajustumėt ryškų vandens sąnaudų sumažėjimą.

Ko reikėtų vengti naudojantis klozetu?

Naudojantis klozetu vertėtų stengtis kuo rečiau nuleidinėti jame vandenį. Tai galima padaryti vengiant į jį be būtino reikalo grūsti panaudotą tualetinį popierių, juo atsikratyti galima padedant į šiukšlių dėžę. Tada tikrai sumažėtų vandens eikvojimas. Be to, esama klozetų su vandenį taupančiais jo nuleidimo kiekį reguliuojančiais mygtukais.

Koks vonios įrenginys padeda taupyti tualetinį popierių?

Viena iš galimų taupymo priemonių – tai bide dušelis. Jo įsigijimas tikrai būtų praktiškas jūsų pasirinkimas. Šis įrenginį galima naudoti skirtingais tikslais. Jį galima labai patogiai sumontuoti šalia klozeto. Pasinaudojus tualetu bide dušelis jums leis patogiai ir greitomis apsiplauti. Be to, juo naudojantis yra taupomas tualetinis popierius, gamta apsaugoma nuo teršimo. Ilgoka bide dušelio žarnelė leidžia gana lengvai praplauti klozeto dubenį, tai daryti yra žymiai lengviau nei plušėti su įprastu tam reikalui skirtu šepečiu. Prie bide dušelio teikiamų patogumų galima priskirti ir tai, kad pasinaudojus jo žarnele galima be jokio vargo ir nepatogumų pripilti vandens į kibirą, prausti vaiką ar keturkojį draugą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *