Sekmadienis, 16 birželio

Top 5 pagrindinės masažo naudos

Seniau, masažas buvo prieinamas tik prabangiuose SPA centruose ir prabangiuose sveikatingumo klubuose. Šiandien masažo terapija siūloma įmonėse, klinikose, ligoninėse ir net oro uostuose. Taip pat, dabar ypač populiari priemonė yra masažuokliai, kuriuos įsigiję žmonės masažo naudomis džiaugiasi tiesiog namuose. Jei niekada nebandėte masažo, sužinokite apie galimą jo naudą sveikatai.

Mažina stresą

Ilgalaikis streso poveikis gali turėti emocinių ir fizinių pasekmių. Masažas gali sumažinti stresą, įtampos galvos skausmus. Turbūt kyla klausimas, kaip masažas padeda sumažinti stresą? Masažas atkuria hormonų pusiausvyrą, atpalaiduoja raumenų įtampą. Kai patiriate stresą, jūsų raumenys įsitempia, o kai stresas baigiasi, jūsų raumenys paprastai atsipalaiduoja. Tačiau jei nuolat patiriate stresą, jūsų raumenys gali likti šiek tiek, nuolat įtempti.

Stiprina imuninę sistemą

Medicininiais tyrimas yra įrodyta, kad masažo terapija gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, padidindama natūralių organizmo ląstelių, kovojančių su virusais aktyvumą. Masažas veikia ir limfinę sistemą. Limfos drenažo masažas padidina limfos tekėjimą, todėl, pagerėja gebėjimas detoksikuoti audinius ir apsisaugoti nuo infekcijos.

Geresnė psichinė sveikata

Tyrimai rodo, kad streso simptomai – nerimas, depresija ir stresas gali būti sumažinti masažo terapijos pagalba. Masažas naudingas jūsų psichinei sveikatai. Tyrimai taip pat rodo, kad masažas gali padėti žmonėms susidoroti su sezoniniu afektiniu sutrikimu, pagerindamas nuotaiką ir padidindams energijos lygį.

Skausmo malšinimas

Skausmas gali neigiamai paveikti žmogaus gyvenimo kokybę ir trukdyti atsigauti po ligos ar traumos. Masažas yra itin naudinga priemonė gydant įvairaus tipo skausmus. Gydomasis masažas malšina skausmą stimuliuodamas konkuruojančias nervines skaidulas ir trukdydamas perduoti skausmo pranešimus į smegenis ir iš jų.

Geresnis fizinis pasirengimas

Sportininkams masažo terapija taip pat yra labai naudinga, nes masažas gali padėti sumažinti raumenų įtampą, palengvinti pratimų atlikimą ir išvengti traumų. Vienas iš daugelio sportinio masažo privalumų yra tokia, nes padeda pagreitinti kraujotaką organizme. Kalbant apie masažuoklius, kurie tinka sportiniui masažui, tai būtų fascialinis arba smūginis rankinis masažuoklis kuris tinka praktiškai visų raumenų masažui, bet sportininkai dažniausiai naudoja blauzdų arba nugaros sričiai. Tyrimas parodė, kad masažas gali pagerinti bendrą kraujotaką ir sumažinti raumenų skausmą. Masažas pagerina kraujagyslių funkciją po įvairių aktyvių žaidimų arba bet kurios kitos sunkios fizinės veiklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *