Sekmadienis, 16 birželio

Kaip užtikrinti nenutrūkstantį elektros tiekimą įmonei?

generatorius

Nuolatinis elektros tiekimas yra būtinas visoms privačioms ir valstybinėms gamybos, prekybos, taip pat paslaugas teikiančioms įmonėms. Net ir trumpas 10 minučių elektros sutrikimas gali įmonei atnešti tūsktančius eurų siekiančius nuostolius, o ką jau kalbėti apie nepatogumus vartotojams. Kai kurios įstaigos teikia ypatingos svarbos paslaugas, tai pavyzdžiui yra ligoninės arba IT serverių nuomos įmonės. Jų veikla yra gyvybiškai svarbi, todėl joms privaloma turėti nuosavą elektros generavimo stotį.

Kas kelia pavojų?

Kokios priežastys lemia elektros trikdžius? Pagrindinis veiksnys – gamtinės sąlygos. Pastaraisiai metais sulaukiame dvigubai daugiau ypač vėjuotų dienų ir neprognozuojamų liūčių. Nutrūkusios elektros linijos ir potvyniai apsunkina ne tik gyventojų bet ir įmonių veiklą. Vis dažnesnės tampa ir kibernetinės atakos kurių metu atakuojamos bet kurios mažiau apsaugotos sistemos. Mažiau žinomos yra žmogiškosios klaidos dėl kurių kartais taip pat sustoja elektros tiekimas. Elektros tinklai juk niekuomet neskelbia, kokie konkretūs darbai vykdomi ar gedimai buvo šalinami ir kokias klaidas netyčia padarė jų darbuotojai, dėl kurių kaltės dingo elektra. Įmonėje naudojamų įrengimų įvairovė taip pat gali būti padažnėjusių gedimų priežastis. Ar tinkamai paskirstyti elektros galios srautai, tinkamų parametrų laidai ir kiti kompenetai, įvertinti gali tik ekspertai.

Būdai padidinti saugumą

Jei norite padidinti elektros tiekimo saugumą jūsų įmonei, pažvelkite į esamą elektros sistemą iš naujo. Ką naudoja IT sektorius? Duomenų perdavimo ir kaupimo įmonės kad užtikrintų nepertraukiamą darbą naudoja didelės apimties nepertraukiamos eergijos šaltinius UPS. Šie įrenginiai padeda ne tik kai dingsta elektra bet ir apsaugo nuo įtampos, dažnių svyravimų kurie gali pakenkti kompiuterinei įrangai. Tai palyginti nebrangus sprendimas užtikrinti elektros infrastruktūros funkcionavimą kritiniais momentais.

Išlaikyti visišką savarankiškumą ekstremaliose situacija ir apsisaugoti nuo valstybinio elektros tiekėjo nesugebėjimo laiku atstatyti paslaugų tiekimo galima tik vienu atveju. Šalia įmonės pastato ar specialiai tam pritaikytose patalpose įrengti du pramoninius elektros generatorius su automatiniu įsijungimu vos tik dingus elektros įtampai. Du reikalingi tam, kad gedimo atveju galėtumėte bent dalinai patenkinti būtiniausius elektros poreikius.

Visą generatorių sąrašą ir telefoną konsultacijai rasite mūsų partnerių tinklapyje:

https://technobaltic.lt/lt/produktai/elektros-generatoriai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *