Trečiadienis, 22 gegužės

9 ženklai, kurie pranašauja apie kanalizacijos remontą

Nutrūkusi kanalizacijos linija yra rimta vandentiekio problema, dėl kurios gali būti užtvindytas ir užterštas požeminis vanduo, paliekant pavojų jūsų namams ir jūsų bei jūsų ir jūsų šeimos sveikatai. Tai nėra tokia santechnikos problema, kurią norite ignoruoti. Kad pažeistos kanalizacijos linijos netaptų didele namų ūkio katastrofa, svarbu žinoti, kaip atpažinti apgadinimo požymius.

1. Nesuderinamas vandens lygis tualete


Neabejotinas nutrūkusios kanalizacijos linijos ženklas yra tada, kai tualeto vandens lygis reguliariai svyruoja. Laimei, tokio tipo svyravimus galima lengvai pastebėti. Jei vieną dieną reguliariai patiriate aukštą vandens lygį, o kitą dieną – žemą, yra tikimybė, kad jie yra didesnės problemos simptomas – galbūt pažeista kanalizacijos linija. Norėdami būti tikri, paskambinkite profesionaliam santechnikui.

2. Vanduo, tekantis lėtai


Kitas dažnas kanalizacijos linijų problemos rodiklis yra lėtai nutekantis kriauklė ir (arba) dušas. Ypač turėtumėte ieškoti vandens, kuris grįžta atgal į kanalizaciją.

Daugelis namų savininkų, susidūrę su lėtu kanalizacija, siekia komercinių kanalizacijos valiklių. Nors naudoti šiuos produktus gali atrodyti nesudėtinga, jie nepašalins didesnės problemos, jei jūsų kanalizacijos linija bus pažeista. Iš tikrųjų dėl toksiškų kanalizacijos valiklių vamzdžiai gali dar labiau susilpnėti dėl jų atšiaurių, korozinių chemikalų. Geriau susisiekite su vietiniu santechniku. Jei norite mažesnių klumpių, pabandykite naudoti ekologiškas alternatyvas.

3. Netinkami kvapai ir keisti garsai


Jei jūsų kanalizacijos linija yra pažeista, taip pat galite tikėtis užuosti keletą nepatrauklių kvapų.

Nuotekų kvapas, einantis pro namus, gali parodyti kanalizacijos linijos problemą. Būtina nedelsiant kreiptis į profesionalus, nes šie dūmai gali būti pavojingi jūsų sveikatai.

Taip pat galite išgirsti neįprastą garsų garsą, kai iš jūsų armatūros nutekėja vanduo.

Nereikėtų nekreipti dėmesio į neįprastus kvapus, tokius kaip kanalizacijos kvapas, ir garsus, nes jie greičiausiai rodo, kad iš jūsų vamzdžių nutekėjo nuotekos.nutrūkusi kanalizacijos linija


4. Šiūklės

Netikėti šlapi pleistrai jūsų vejoje taip pat gali reikšti, kad nutekėjo jūsų kanalizacijos linija. Visų pirma galite pastebėti iškilusius, vandeningus pleistrus šalia vietų, kur bėga ar prasideda vamzdžiai.

5. Žalia žolė

Vėl pažvelk į savo kiemą! Jei tai neįprastai arba staiga – žalia ir sveika, ypač virš jūsų vandentiekio vamzdžių, tai gali būti nutrūkusios kanalizacijos linijos požymis. Iš lūžio ar įtrūkimo ištekančios atliekos veikia kaip jūsų žolės trąša.

6. Pamatų sutrūkimai

Jei jūsų kanalizacijos linijoje atsiranda problemų po jūsų namais, jei jų neliks, gali kilti rimtų pamatų problemų. Jei pastebėjote plyšių pamatus, pažeistą kanalizacijos liniją reikia kuo greičiau suremontuoti. Paliktas atskirai, tai gali sukelti papildomų problemų, tokių kaip smegduobės ir namų apsigyvenimas. Jei įtrūkis ir toliau auga, gali tekti pasikonsultuoti su pamatų taisymo specialistu.

7. Kenkėjai

Ar pastebėjote pelę, žiurkes ar vabzdžius, besislapstančius aplink jūsų namus? Tai gali būti nutrūkusios kanalizacijos linijos požymiai. Žiurkės ir vabzdžiai, pavyzdžiui, tarakonai, mėgsta kanalizaciją ir gali lengvai paslysti pro jūsų vandentiekio plyšį. Jei paskambinsite kenkėjų kontrolei ir jie grįš, tai gali būti tiesiog jūsų kanalizacijos linija.

Kenkėjai ir jų gautas maistas bei jų pernešamos ligos gali pakenkti jūsų sveikatai. Taip pat buvo žinoma, kad jie sukelia alergines reakcijas ar astmą. Kai kenkėjų kontrolė tiesiog neveikia, tai gali parodyti didesnę problemą – galbūt jūsų vandentiekį.

8. Pelėsis namuose

Jei į jūsų namus patenka sulaužytos kanalizacijos vamzdynas ir vanduo, jis gali pakenkti jūsų sienoms ir padėti sulaikyti pelėsį. Pelėsiams nereikia daug drėgmės, kad jie augtų, todėl tokio tipo vandentiekio problemos suteikia puikią veisimosi vietą.

Jei pastebėjote, kad iš jūsų namų iškilo iškilusios sienų dalys arba vanduo, arba girdite tekančią vandenį už sienos, kurioje nėra vamzdžio, paskambinkite santechniku, kad išvengtumėte pelėsių ir vandens žalos.

9. Įvairios santechnikos problemos
Kitas labai svarbus galimo kanalizacijos vamzdžių pažeidimo požymis yra daugybė santechnikos problemų, kylančių tuo pačiu metu. Galite rasti vandens atsarginę kopiją keliuose prietaisuose iš karto arba kai naudojate vieną prietaisą, pavyzdžiui, tualetą, vanduo atsigabena į jūsų dušą. Tai gali parodyti užsikimšusią ar sulaužytą kanalizacijos liniją. Galite patirti kelias ar visas aukščiau išvardytas problemas vienu metu.

Norėdami taisyti liniją ar pakeisti liniją, profesionalus santechnikas pirmiausia turės nustatyti problemą. Naudodamas tokias priemones kaip vaizdo kameros ir dūmų tikrinimas, jūsų santechnikas gali tiksliai nustatyti, kas sukelia pertrauką ir kur jis yra jūsų kanalizacijos linijoje. Kiekvienas sulūžęs kanalizacijos vamzdis yra skirtingas, o remonto galimybės kiekvienu atveju skiriasi, tačiau jūsų santechnikas turi žinių, kaip išspręsti problemą.

https://viskasnamams.lt/inzenerine-iranga/nuoteku-sistemos/vidaus-kanalizacijos-vamzdziaihttps://viskasnamams.lt/inzenerine-iranga/nuoteku-sistemos/pvc-lauko-kanalizacijos-vamzdziai-jungtys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *