Sekmadienis, 16 birželio

Kodėl ir kada reikalingos automobilių nuomos paslaugos?

automobilio nuomaAutomobilių nuoma prisitaiko prie išrankiausių klientų poreikių ir siūlo itin plačias automobilių pasirinkimo galimybes. Didžiosios nuomos bendrovės, pvz., RentCar, užtikrina patogias automobilių nuomos sąlygas ir galimybę rinktis tiek lengvuosius automobilius, tiek mikroautobusus bei įvairius priedus patogiai kelionei, pvz., stogo bagažinę, navigaciją, automobilinę kėdutę vaikams ir pan. Nors ilgą laiką automobilių nuoma buvo suvokiama tik kaip prabangos paslauga, t. y. automobiliai buvo nuomojami šventėms, šiandien nuomos paslaugos išsiplėtė, apimdamos visas gyvenimo sritis.

 

Šventėms

Kaip ir prieš gerus dvidešimt metų, taip ir dabar automobiliai vis dar nuomojami šventėms ar ypatingoms progoms. Paprastai pasirenkamos prabangesnės klasės transporto priemonės, atkreipiančios aplinkinių žvilgsnius. Talpesni automobiliai nuomojami ir dėl praktinių sumetimų, kadangi į vieną transporto priemonę gali tilpti didesnis kiekis svečių, o pasisamdžius vairuotoją nereikia sukti galvos dėl to, kas vairuos automobilį, ir mėgautis šventine nuotaika.

 

Svarbiems susitikimams

Prabangesnės klasės automobiliai neretai nuomojami ir svarbių svečių sutikimui ar verslo susitikimams. Tokie automobiliai tampa įvaizdžio dalimi ir rodo atitinkamą pagarbą svečiui. Jei laukiate svarbių asmenų, atvykstančių iš užsienio, vežioti juos nuosavu miesto automobiliu neatrodo tinkamas sprendimas. Nuomojamos transporto priemonės šiuo atveju tampa puikia alternatyva, leidžiančia pasimėgauti visais prabangaus automobilio privalumais už itin gerą kainą.

 

Kasdienai

Vis dažniau automobiliai nuomojami ir kasdienai. Tai itin aktualu tuomet, jei šeimos automobilis sugenda ir atsiranda kitos transporto priemonės poreikis kelionei į darbą, vaikų vežimui į mokyklą ar užklasinę veiklą, į kiną, sporto klubą ar prekybos centrą. Nebrangi automobilių nuoma Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose sumažina rūpesčių bagažą ir leidžia pamiršti varginančias keliones viešuoju transportu ar bandymu prisitaikyti prie neretai individualių poreikių neatitinkančio autobusų tvarkaraščio.

 

Kelionėms

Nuomojami automobiliai yra vienas geriausių sprendimų kelionėms. Jei norite aplankyti užsienio šalis ar pakeliauti po Lietuvą, tačiau nesate tikri, kad jūsų automobilis atlaikys gana ilgą išvyką arba jūsų automobilis yra nepatogus, pvz., jame netelpa visi reikalingi daiktai, tuomet automobilių nuoma yra itin praktiškas ir patogus pasirinkimas, užtikrinantis saugią ir komfortišką kelionę su visa šeima.

 

Persikraustymui

Planuojant persikraustymo darbus automobilių nuoma taip pat yra nepamainomas sprendimas. Šiuo atveju populiariausi yra talpūs mikroautobusai, leidžiantys patogiai pervežti gana didelį daiktų kiekį. Mikroautobusai nuomojami ir tuomet, kai reikia pervežti didesnių gabaritų įrangą (pvz., garso aparatūrą) ir norint būti tikriems, kad bagažas bus suaugus, neapdaužytas ar kitaip nepažeistas kelionės metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *