Sekmadienis, 16 birželio

Ledo ritulio klubas

Kaunas Hockey ledo ritulio klubas atsovauja Kauno miestą. Šis Klubas buvo įsteigtas 2017 metais. Reprezentacinis Kaunas Hockey klubas dalyvavo profesionaliose varžybose ir iškovojo medalius:

  • 2018 metais iškovojo sidabro medalius
  • 2019 metais iškovojo bronzos medalius
  • 2020 metais iškovojo 1 vietą
  • 2021 iškovojo čempionų titulą

Šiuo metu klube sportuoja ne tik profesionalus sportininkai, bet ir megėjai, ledo ritulio entuziastai. Kaunas Hockey klube sportininkai skirstomi pagal amžių: vaikai, suaugę ir senjorai. Vaikams ir naujokams taikomi geri pasiūlymai, vaikams pirmas mėnuo nemokamai, o naujokams pirma treniruotė nemokamai.

Ledo ritulio treniruotės

Ledo ritulio treniruotės vyksta pagal iš anksto paruošta ledo ritulio programą, todėl efektyvumas garantuotas. Treniruotės paprastai vyksta 2 kartus per savaitę, tačiau kartais tenka sportuoti tik vieną kartą, todėl, kad Ledo arenoje vyksta įvairiausios varžybos ar kitokio pobudžio renginiai. Dažnai ledo ritulio varžybas organizuoja mūsų klubo sportininkai, todėl jei ir nesportuojate tą dieną visada galite užsukti pasižiūrėti kaip žaidžia jūsų klubo sportininkai.

Ledo ritulio taisyklės

Ledo ritulio taisyklės nėra sudėtingos. Pagrindinis šio žaidimo tikslas imušti ledo ritulį priešininkui į vartus, arba apsaugoti savo vartus. Ledo ritulys an pavojingas sportas, todėl kiekvienas sportinkas privalo devėti specialią aprangą ir apsaugas. Ledo ritulys žaidžiamas ant tam specialiai skirtos dangos: dirbtinis ledas arba tikras ledas. Ledo ritulio rungtynės trunka 3 kėlinius po 20 minučių. Varžybų metu privaloma išsiaiškinti aiškų nugalėtoją, šis žaidimas nebaigiamas lygiosiomis. Kiekvienų varžybų metu komandos privalo turėti trenerį bei jį pavaduojantį treneri, kitu atveju komandos negalėtu dalyvauti oficialiuose varžybuose.

Ledo ritulys Lietuvoje

Ledo ritulys Lietuvoje vis populiaresnis. Atsiranda vis daugiau entuziastų norinčiu užsiimti šia sporto šaka. Ledo ritulys nėra toks populiarus kaip krepšinis ar futbolas, bet vistiek tai vienas iš populiariausių žiemos sporto šakų. Ledo ritulys Lietuvoje pirmą kartą sužaistas 1922 metais. Po ilgo tarpo Lietuvoje atidaryta ir pirmoji dirbtinio ledo arena Elektrėnuose, 1977 metais. Atlikus tyrimą buvo išsiaiškinta kad Lietuva turi daugiau nei 2500 aktyvių ledo ritulio žaidėjų, šie skaičiai nuteikia optimistiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *