Trečiadienis, 22 gegužės

Pastolių nuoma

Pastoliai reikalingi bet kokiems fasado darbams. Statybininkai be šių įrankių negalėtų atlikti jokių fasado darbų. Pastoliai yra keletos rušių, jie skirstomi pagal objekto paramterus. Detaliau apie pastolių tipus:

Moduliniai pastoliai – šie pastoliai skirti darbui prie nestandartinių formų pastatų, kur rėminiai pastoliai nemontuojami. Moduliniai pastoliai gali būti pastatyti prie bet kokio tipo pastato, jie taip pat turi reguliuojamas kojas, todėl gali prisitaikyti prie nelygaus pavišiaus.

Rėminiai pastoliai – kitaip dar vadinami fasadiniais pastoliais. Šie pastoliai tik bet kokiems fasado darbams. Šie pastoliai populiariausi, daugiausiai naudojami. Tačiau jie nėra tokie universalus kaip moduliniai pastoliai.

Layher pastolių technologija orentuota į saugumą ir konstrukcijos funkcionaluma. Pastoliai pagaminti taip, kad jai naudotis galėtų kiekvienas. Pastoliai turi 5 pagrindines sudedamasias dalis, todėl jų montavimas yra labai paprastas. Nors detalių nedaug, tačiau ši kontrukcija labai tvirta, prieš paleidžiant naudoti šiuos pastolius buvo atlikta daug bandymų ir šie pastoliai įrodė, kad yra vieni tvirčiausių ir saugiausių. Layher pastoliai turi papildomu bortus, saugumui užtikrinti.

Pastolių nuoma ar pirkimas?

Layher pastoliai ištieš brangus, todėl dauguma klientų juos nuomuojasi, nes pirkti juos tiesiog neapsimoka. Daugumai žmonių pastolių prireikia tik retkarčiais, todėl jie renkasi pastolių nuoma vietoj pirkimo. Taip pat pastolių nuoma turi ir kitų privalumų, jums nereikia rupintis jų transportavimu, montavimu bei priežiūra, viskas už jus padaro nuomos įmonė. Nuomos įmonės užtikrins, kad pastoliai būtų techniškai tvarkingi ir tinkamai paruošti darbui, todėl galėsite rupintis tik darbu. Taip pat gausite tvarkingą ir brangų įranki žymiai pigiau.

Apie Pastolis.lt įmonę

UAB Pastolis.lt rinkoje yra jau daugiau nei 7 metus. Esame rinkos lyderiai pastolių nuomuoje, turime labai platų pastolių nuomos asortimentą. Mūsų nuomuojami pastoliai yra techniškai tvarkingi, tik žinomo Layher gamintojo. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, mūsų pagrindę buveinę galite rasti Kaune, adresu: Garažų g. 2, Narėpai. Jeigu jums reikia patikimo partnerio, tuomet paskambinkite mums, mūsų kvalifikuoti specialistai visada pasistengs padėti ir išrinkti jums tinkamiausius pastolius. Pastolis.lt pasiruošęs pasiūlyti palankiausias pastolių nuomos sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *