Pirmadienis, 26 vasario

Lofto interjeras: taisyklės, kurių reikia nepamiršti

Šiuo metu vis labiau populiarėjantys loftai yra daugelio žmonių pasirinkimas. Dažniausiai tų, kurie nori gyventi miestietiško gyvenimo ritmu, taip pat, tokių, kurie aktyviai leidžia laiką, kurie dažniausiai nori namų, kuriems nereikia skirti daug laiko.

Žinoma, pagal patalpą reikalingą ir tinkamą aplinka, kurioje gera būti ir kurioje kiekvienas gali jaustis gerai. Lofto interjeras tikrai skiriasi nuo kitų erdvių ir mes bandysime nurodyti kelis svarbiausius komponentus, kuriuos įvertinusi rasite erdvę, kurioje – gera būti ir tokią, kuri labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

1.      Lotfo interjeras dažniausiai būna minimalistinis, kadangi reikalinga erdvė, kuri atrodytų skoningai ir tuo pačiu kurioje nereikėtų labai daug laiko leisti tvarkant namus. Svarbiausiai tokie namai būna ne tik erdvūs, tačiau ir skoningi, o didelis daiktų kiekis – išbalansuoja.

2.      Loftuose taip pat dažniausiai palaikomas vientisas stilius, kuris padeda išpildyti erdvę. Tokiu atveju neskirstoma pagal pirkimą ir antrą aukštą (tais atvejais, kai loftas yra ne vieno aukšto). Labai dažnai visuose namuose išlaikoma net viena namų sienų spalva, taip išlaikant vientisumą, kurios šio tipo erdvėje – atrodo puikiai.

3.      Taip pat loftuose dažniausiai derinamo modernios interjero detalės, kurios gali suteikti patalpai kur kas daugiau skoningumo. Tai gali modernūs paveikslai, kuriuose vaizduojami abstraktūs vaizdai arba labai didelis laikrodis, kuris traukia akis savo unikalumu. Ne visada svarbu tai, ar jis rodo laiką teisingai. Dažniausiai svarbiau – kaip jis atrodo bendrame interjere.

4.      Tokio tipo patalpose dažniausiai komponuojami labai ryškūs baldai, kurie atrodo gana unikaliai greta šviesių sienų. Pavyzdžiui, jeigu sienos yra baltos – galima rinktis ryškiai raudoną sofą. Ji gali atrodyti labai iššaukiančiai, tačiau būtent to ir yra siekiama. Aišku, nereikia per didelio kiekio tokių ryškių akcentų, kadangi tuomet bendras vaizdas bus išdarkytas.

Kuo daugiau dėmesio smulkmenoms ir kuo griežtesnis planas bus sudaromas – tuo labiau Jūsų poreikius patenkinantis variantas bus sukurtas. Svarbiausia, visgi, skirti laiko. Tokiu atveju ir namai bus tokie, kuriuose gera būti bus būtent Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *