Trečiadienis, 22 gegužės

Nauja statyba – visada apsimoka labiau

Lietuviai yra ta tauta, kuri dažniausiai drąsiai skolinasi nuosaviems namams, jų įsigijimui. Paprasčiausiai mūsų šalyje nuosavo būsto turėjimas dažniausiai siejamas su saugumu, su kur kas didesniu pasitikėjimu savimi, galiausiai, nuoma dažniausiai riboja galimybes koreguoti būsto išvaizdą, interjerą, o juk tai – neatsiejama NAMŲ dalis.

Nauji butai Vilniuje šiuo metu vienas patraukliausių pirkinių. Rangovai teigia, kad jie nespėja statyti būstų, kadangi lietuviai juos perka labai aktyviai. Pastaruoju metu – santykinai net aktyviau nei senos statybos butukus. Kas tai lemia?

Bankai skolina lengviau

Nauji butai Vilniuje dažniausiai sulaukia daugiau susidomėjimo ir dėl to, kad bankai naujos statybos būstams skolina kur kas lengviau. Naujos statybos butai Vilniuje dažniausiai atrodo kaip patrauklesnė investicija, kuri ateityje finansiškai neš daugiau pelno. Natūralu, kad bankai tai mato, kad paskolas kredituoja kur kas lengviau tuomet, kai investicija yra naši. 

Deja, to pasakyti apie seną statybą dažniausiai neįmanoma. Žinoma, yra išskirtinių atvejų, tačiau tendencija yra tokia, kad sena statyba dažniausiai apmokestinama didesnėmis palūkanomis ir tuo pačiu didesniu pradiniu įnašu. O tai nėra patrauklu pirkėjui.

Lietuviai renkasi kokybę

Žinoma, verta pabrėžti ir tai, kad nauja statyba pasirenkama ne tik dėl to, kad paprasčiausiai tai galimybė lengviau gauti paskolą, tačiau ir dėl poreikio gyventi geriau. Jeigu anksčiau kilo labai daug baimių dėl paskolų, tai šiuo metu žmonės supranta, kad NT yra labai gera investicija, galiausiai, reikia gyventi dabar ir tuo pačiu pirkti tokius būstus, kurie atitinka dabartinius poreikius. 

Vertindami kokybę jie perka erdvius, dažniausiai šviesius butukus, kuriuose interjeras yra įrengtas iki pat galo. Tai leidžia džiaugtis gyvenimo kokybe čia ir dabar, o ne skirti daug laiko remonto darbams.

Pasirinkimas – labai platus

Galima paminėti, kad džiugina tai, jog šiuo metu rangovai stato labai unikalius butukus, kurie kinta savo charakteristikomis. Tokiu atveju kiekvienas klientas gali rasti tai, kas labiausiai jam tinka ir patinka. Tuo tarpus senos statybos butai dažniausiai yra to paties išdėstymo, kuris šiuolaikiniam žmogui atrodo nepraktiškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *