Pirmadienis, 22 liepos

Neleiskite, kad jums keltų rūpesčių patalpų valymo darbai

Kasdieninis patalpų valymas yra vienas iš būtinųjų darbų, nesvarbu ar tai būtų butas, namas, nuomojamos patalpos, biuras ar viešbutis. Jeigu į patalpą per dieną įeina daugiau žmonių, valymo darbai reikalingi kiekvieną dieną, o tai užima laiko. Įmonė „EVP Projektai“ kokybiškai atlieka įvairių patalpų valymą. Bendradarbiaudami su šia įmone būsite užtikrinti, kad:

–          Darbai bus atlikti visada laiku ir kokybiškai

Jums nereikės stovėti šalia ir rodyti darbuotojams jų paliktus nešvarumus, nes „EVP Projektai“ dirba kruopščiai atrinkti ir motyvuoti specialistai, turintys reikiamą patirtį bei tinkamas priemones.

–          Kasdieninis patalpų valymas nekels rūpesčių.

Kasdieniniuose valymo darbuose biure ar kitoje įstaigoje reikalingas žmogus, kuris ateitų kiekvieną dieną. Vis tik, jei samdote vieną darbuotoją, jis gali susirgti ar dėl kitų priežasčių atsisakyti susitarimo. Tuo tarpu, bendradarbiaujant su „EVP Projektai“ būsite ramūs, nes susirgusį žmogų pakeis kitas komandos narys. Kiekvieną dieną patalpų valymas bus atliktas sutartu laiku.

–          Po statybinis valymas neužims brangaus jūsų laiko

Po statybų prisikaupia ypač daug dulkių; cemento, klijų, dažų ir kitų statybinių medžiagų likučiai pridžiūva prie plytelių, langų ir kitų paviršių, o juos pašalinti užima daug laiko. Todėl siūlome taupyti savo brangų laiką ir po statybinį patalpų valymą patikėti profesionalams. Turinti patirties komanda parinks reikiamas priemones ir įrangą, kad nesubraižytų naujų paviršių.

–          Reikalui esant komanda atliks generalinį valymą

„EVP Projektai“ komanda atlieka kasdieninius darbus, kaip kilimų siurbimas, dulkių valymas, langų ir baldų plovimas, tualeto, biuro technikos valymas, gėlių priežiūra, patalynės keitimas, drabužių lyginimas. Esant poreikiui, atliekamas generalinis patalpų valymas: PVC dangos vaškavimas, patalpų dezinfekavimas, valymas po gaisro, grindų impregnavimas, akmens masės plytelių plovimas, kilimų ir baldų cheminis valymas, aplinkos priežiūra.

Patalpų valymas atliekamas tik su sertifikuotomis, žmogui nekenksmingomis priemonėmis. Langų plovimą darbuotojai atlieka su specialia technika, kelių metrų aukštyje.

„EVP Projektai“ dėl aukštos darbų kokybės ir klientams priimtinų kainų yra viena geriausių valymo įmonių Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *