Sekmadienis, 21 balandžio

Skaniausi saldainiai Lietuvoje

Dauguma žmonių mėgsta pasmaližiauti ir saldainiai puikiausiai tinka šiam tikslui, palyginus su kitokios rūšies skanėstais. Juos patogu įsidėti į rankinę ir atsinešti į darbą, nereikia specialių indų, norint pasmaguriauti, be to, saldainis yra nedidelio dydžio, todėl gaunama mažiau kalorijų nei  suvalgius pyragaitį.

Renkantis kokybiškus saldainius, tuo pačiu galima gauti ir organizmui naudingų medžiagų –kakavos. Todėl apžvelgsime geriausius lietuviškus skanėstus.

„Rūtos“ saldainiai išsaugojo ilgas gamybos tradicijas

„Rūtos“ prekės ženklas asocijuojasi su labai geros kokybės skanėstais. Juk įmonė savo produkciją gamina jau daugybę metų ir yra ištobulinusi kiekvieną receptą. Konditerijos fabrikas buvo įkurtas dar 1913 metais Šiauliuose, pirmieji gaminiai buvo karameliniai saldainiai. Vėliau pradėta gaminti šokoladinius. Tarpukario laikotarpiu fabrike jau darbavosi 160 žmonių ir buvo sukurta 300 rūšių saldainių receptų. Po antrojo pasaulinio karo „Rūtos“ fabrikas buvo nacionalizuotas ir tik atgavus nepriklausomybę, jis buvo gražintas tikriesiems savininkams.

„Rūtos“ produkcijos kokybę liudija 4 aukso medaliai Lietuvos žemės ūkio parodose bei 2 medaliai, pelnyti Italijoje ir Anglijoje. Šiandieną gerai žinomi tokie „Rūtos“ saldainiai kaip „Lietuva“, saldainių dėžutės „Čiurlionis“, „Didžiųjų kunigaikščių pagundos“ ir kt.

„Vilniaus pergalės“ gaminiai

Dauguma lietuvių tikrai yra ragavę dar vieno lietuviško prekės ženklo, „Vilniaus pergalės“ šokoladų bei saldainių. Vienas moderniausių šio įmonės fabrikų buvo įkurtas 1953 metais, nuo to laiko sparčiai plėtėsi jos veikla, buvo kuriami nauji receptai. Šiandieną „Vilniaus pergalė“ siūlo aukščiausios kokybės gaminius. Juose nėra naudojami palmių aliejai bei GMO, naudojama tik kokybiška kakava ir kiti priedai. Siūlomame asortimente daugumai gerai žinomi saldainiai „Fortūna“, „Raudonoji aguona“, „Sostinė“, „Veliuona“. Asortimentą taip pat sudaro triufeliai, pieniški, juodi bei įvairiais priedais papildyti šokoladai „Pergalė“.

Saldumynai kavos pertraukėlei

Siūlome įsigyti „Rūtos“, „Vilniaus pergalės“ bei kitų prekės ženklų saldainių kavos pertraukėlei. Juos galite užsakyti internetinėje kanceliarinių prekių parduotuvėje eurobiuras.lt arba fizinėse „Eurobiuras“ parduotuvėse. Tarp įvairių biuro prekių buvo įtraukti ir saldumynai, kad klientams, įsigijusiems prekes biurui, nereikėtų blaškytis po prekybos centrus, norint įsigyti saldainių kavos pertraukėlėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *