Sekmadienis, 21 balandžio

Tamprios pakavimo plėvelės – kas tai?

PLASTEDA.LT specialistai Jums siūlo platų pakavimo plėvelių pasirinkimą. Šioje srityje dirbame daugiau nei trylika metų, todėl patikiname, jog kartu su Jumis surasime geriausią pasirinkimą pagal Jūsų ar Jūsų verslo poreikius. Pakavimo plėvelės gali būti įvairios, tačiau šiandien pakalbėkime būtent apie tai, kas yra „tamprios pakavimo plėvelės“. Šios pakavimo plėvelės turi ir kitą pavadinimą – „strečas“. Tai dažniausiai klientų pasirenkama ir plačiausiai pramonės industrijose naudojama pakavimo plėvelė, kurios pagrindinė paskirtis – apsaugoti daiktus transportavimo ar sandėliavimo metu, o taip pat sumažinti nuostolius, jei buvo apgadinta pakuotė. Daiktų paviršius šia plėvele padengiamas kelis kartus juos apvyniojant. Be kita ko, plėvele apvyniotos prekės sandėliuose nėra tokios pavojingos darbuotojams dėl turimų aštrių kampų.

Pagal gamybos būdą „strečas“ skirstomas į dvi kategorijas – „cast“ ir „blown“. Nuo gamybos būdo priklauso ir daikto savybės, tačiau nepriklausomai nuo gamybos tipo, plėvelės gali būti spalvotos, įvairaus storio ir pločio. Pirmasis „cast“ būdas yra paremtas plastiko granulių kaitinimu, išliejimu ir atvėsinimu ant specialių velenų. Kadangi tokio gamybos tipo našumas yra nepalyginamai didesnis, nei „blown“, tokios plėvelės yra pigesnės, o tai sąlygoja didesnę jų paklausą – šios plėvelės rinkoje yra populiariausios. Šios plėvelės nereikalauja daug jėgos jas ištempiant, o pats ištempimas nesukelia nemalonaus garso. Be to, jos labai tvirtai prikimba prie savęs o jų panaudojimo galimybės yra pakankamai plačios (naudoti galima ir rankomis, ir mechaniniu būdu). „Blown“ plėvelių gamybos procesas skiriasi tuo, kad atvėsinimo procesas vykdomas oro pagalba, ne velenais. Tai užtrunka ilgiau, todėl tokios plėvelės yra brangesnės. Kaip bebūtų, jos atlaiko didesnius krūvius, yra stipresnės, kokybiškesnės, bei atsparesnės pakuojamo daikto aštriems kampams (tuo nepasižymi „blown“ tipo plėvelės – jas lengva pradurti). Lyginant su „blown“ šios plėvelės nėra tokios skaidrios, sukibimas su savimi yra sunkesnis, bei išvyniojant skleidžia didesnį garsą.

Reikia labai atidžiai įvertinti, kuri plėvelė Jums ar Jūsų verslui yra geriausiai tinkanti ir šiuo klausimu PLASTEDA.LT specialistai su malonumu Jums pagelbės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *