Trečiadienis, 22 gegužės

Telefonų remontas. Patarimai, kaip išsirinkti mobilųjį telefoną, kad netektų dažnai jo remontuoti

Apie mobiliųjų telefonų gedimus tenka išgirsti dažnai. Labiausiai liūdina nusiskundimai, jog telefonas pradėjo gesti per pirmuosius mėnesius po nusipirkimo. Perkant naują telefoną daugelis tikisi, kad jis atneš daug džiaugsmo, o ne papildomas išlaidas. Jeigu norite nusipirkti kokybišką telefoną, kuriam neprireiktų dažno remonto, pasinaudokite šiais mobiliųjų telefono remonto ekspertųTechremontas patarimais:

Pirkite patikimo gamintojo gaminį

Tiek Lietuvoje, tiek bet kurioje kitoje šalyje prekiaujama ne tik žinomų gamintojų gaminiais, bet ir pigesnėmis, ne tokiomis patvariomis prekėmis. Telefonai nėra išimtis. Čia vyrauja ne tik patikimi gamintojai, bet ir tie, kurie gamybos metu renkasi pigesnes medžiagas, dėl to turi galimybę pasiūlyti pigesnes kainas. Mobiliųjų telefonų remonto tikrai prireiks, jeigu rinksitės nepatikimo gamintojo gaminį.

Kaina atitinka kokybę

Mobilieji telefonai nėra pigi prekė, todėl daugelis mūsų ieško būdų, kaip sutaupyti juos perkant. Tačiau tai darant reikia nepamiršti – mobiliųjų telefonų remontas taip pat kainuoja. Deja, bet kai kurie skuba pirkti telefoną už pigesnę kainą ir apie tolimesnę ateitį negalvoja. Pirkdami pigų telefoną rizikuojate labai stipriai. Jis gali turėti gerus parametrus, tačiau niekas negarantuoja, kad jis bus patvarus ir nereikės susidurti su gedimais. Netaupykite telefono kokybės sąskaita.

Apžiūrėkite telefoną parduotuvėje

Mobiliuosius telefonus visada patariama pirkti fizinėje parduotuvėje. Nors internete ir galima pastebėti didesnes nuolaidas, internetinės parduotuvės retai kada siūlo galimybę apžiūrėti telefoną gyvai, kai kurios net nesiūlo telefonui garantijos. Telefoną verta pirkti fizinėje parduotuvėje. Apžiūrint telefoną būtina įvertinti, ar yra kokie nors defektai. Nepamirškite apžiūrėti telefono ne tik iš išorės, bet ir vidaus. Paprašykite, jog telefoną įjungtų, patikrinkite, ar veikia garsas bei kiti parametrai. Brokuotų prekių pasitaiko bet kuriems gamintojams.

Pasidomėkite internete

Internetas suteikia mums galimybę pasiekti norimą informaciją greitai ir lengvai – būtina tuo pasinaudoti. Išsirinkę telefono gamintoją ir modelį nepamirškite pasidomėti juo. Ieškokite atsiliepimų, nusiskundimų, tai padės apsispręsti, ar telefoną pirkti verta, ar verčiau pasirinkti kitą.

Mobiliųjų telefonų remontas neretai atliekamas ne dėl telefono savininkų, o dėl gamintojo kaltės. Būkite atidūs, kai renkatės prekę, jog išsirinktumėte mobilųjį telefoną, kuriuo galėtumėte naudotis ilgai ir be jokių gedimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *