Sekmadienis, 21 balandžio

Užsisakykite baldus, įvertinę dažniausiai pasitaikančias klaidas

baldaiInterjero įrengimas – sunkus darbas, reikalaujantis žinių, praktikos ir patirties. Siekiantiems aukščiausių rezultatų rekomenduojama bendrauti su profesionaliais dizaino specialistais, galinčiais sukurti svajonių interjerą jūsų namuose. Jei interjero įrengimo užduotis norite atlikti savarankiškai, užsisakykite baldus iš patikimų baldų gamintojų, ypatingą dėmesį skirkite jų gamybinėms medžiagoms ir furnitūrai, dizaino ir estetikos sprendimams. Iš tiesų, tinkamai parinkti baldai padės gana lengvai ir greitai sukurti stilingą ir praktišką interjerą, kuris suteiks jums pageidaujamo komforto ir džiugins nepriekaištinga estetika.

Prieš pradėdami interjero įrengimo darbus, turėtumėte žinoti, apie kokias įrengimo klaidas paprastai kalba šios srities ekspertai, kad galėtumėte to išvengti. Jei dirbsite nesistemingai ir neapgalvotai, greičiausiai, negalėsite džiaugtis stilingais ir praktiškais namais, todėl visų pirma turėtumėte atlikti tikslius erdvės matavimus, žinoti, kokio stiliaus baldus rinksitės ir kokioms gamybinėms medžiagoms skirsite pirmenybę.

 

Nepirkite baldų, nežinodami erdvės išmatavimų

Viena dažniausių interjero įrengimo klaidų – netinkami baldų išmatavimai. Paprastai apie šią problemą kalbama tuomet, kai perkami masiškai gaminami baldai, netinkantys konkrečiai gyvenamajai aplinkai. Vis dėlto, pasitaiko klaidų net ir tuomet, kai baldai yra gaminami pagal individualius užsakymus. Kad būtumėte tikri, jog baldai idealiai prisitaikys prie jūsų virtuvės, svetainės, miegamojo ar kitų gyvenamųjų erdvių, atlikite tikslius gyvenamosios patalpos matavimus, kad žinotumėte, kokių išmatavimų baldai jums reikalingi. Pas baldų gamintoją keliaukite tik turėdami preliminarų planą, kur ir kokie baldai stovės, kokie bus jų matmenys ir išdėstymas.

 

Venkite stilių ir spalvų chaoso

Kita problema – stilistinis nevienodumas. Įrengdami namų erdvę, turite rinktis to paties (ar labai artimo) stiliaus baldus visiems kambariams, nekalbant apie tai, kad to paties stiliaus baldai turėtų būti vienoje patalpoje. Tiesa, tam tikrais atvejais galima žaisti su skirtingais stiliais ir kurti, pavyzdžiui, modernios klasikos interjerą, tačiau tai daryti reikėtų itin atsargiai, geriausiai – pasitariant su šios srities ekspertais. Galvodami apie baldų stilių, nepamirškite ir jų spalvų – venkite atspalvių ir stiliaus chaoso. Būkite itin atsargūs, jei renkatės jau pagamintus baldus, kadangi apstatyti visus namus vieno stiliaus baldais yra ypač sunku. Kur kas geresnis sprendimas, – gaminti baldus pagal individualius užsakymus, ką siūlo BALDITA, – taip būsite tikri, kad namuose dominuos to paties stiliaus ir braižo baldai.

 

Nesirinkite prastos kokybės medžiagų

Ir galiausiai – pasidomėkite, iš kokių medžiagų yra gaminami jūsų baldai. Rinkitės tik aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrins ilgaamžį tarnavimą ir puikią eksploataciją ilgus metus. Baldai, pagaminti iš patvarių medžiagų, ilgą laiką išlaikys savo prekinę išvaizdą, laikui bėgant nepraras savo funkcinio patogumo, nepradės girgždėti ir pan. Tai vienas svarbiausių individualiai gaminamų baldų privalumų, todėl negailėkite investicijų kokybiškai furnitūrai ir patikimoms gamybinėms medžiagoms.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *