Sekmadienis, 21 balandžio

Kaip greitieji kreditai pasitarnaus ruošiant vestuves

greitieji kreditaiYra įvairių situacijų, kuomet greitieji kreditai padeda išspręsti staiga susidariusį pinigų stygių. Kartais tai – nemalonios situacijos, dėl kurių labai susirūpiname. Kartais pinigų pritrūksta pramogoms ir labai džiaugsmingiems dalykams, pavyzdžiui, vestuvių ruošimui. Kad ir kaip stengtumėmės, dažniausiai vestuvės išlipa iš numatyto biudžeto ir tada tenka ieškoti, kur gauti daugiau pinigų. Tokiais atvejais į pagalbą ateina greitieji kreditai. Kodėl gali pritrūkti pinigų? Štai keletas pavyzdžių.

Kai reikės iš anksto sumokėti už sodybos nuomą

 

Kai kalbame apie vestuves, tai kalbame apie šventę. Tai, kas vyksta santuokų rūmuose arba bažnyčioje – tai yra santuoka. O tai, kas vyksta po to – pačios vestuvės. Būtent jos ir kainuoja tiek, kiek kainuoja. Ir joms ir būna reikalinga greitieji kreditai internetu. Vienas iš brangesnių dalykų, kurių veikiausiai prireiks – tai bus sodybos ar kažkokios kitos šventės vietos nuoma. Dažniausiai žmonės daro tokią šventę, kurios metu atšvenčia ar sodyboje, ar kokiam kaime, ar restorane, ar prabangioje terasoje ant daugiabučio stogo ir pan. Štai tada paskola internetu iki 5000eur jau gali būti reikalinga vien tam, kad iš anksto būtų galima susimokėti tokias išlaidas. Jeigu yra dalykų, už kuriuos apmokėsite po visko, tai šventės vietos nuoma turbūt bus tai, už ką mokėsite iš anksto. Kodėl svarbi ši iš anksto ir po visko skirtis? Todėl, kad po visko jūs dar ir turėsite kažkiek pinigų, kurių atneš, atveš, atgabens draugai.

Kai turėsite iš karto sumokėti už užsakomą maistą

Dar vienas dalykas, kuriam pinigus išleisti reikės jau pačių vestuvių pradžioje, galbūt bus užsakomas maistas. Tam tikrą dalį galbūt reikės sumokėti pradžioje, kitą pabaigoje. Dažniausiai tie, kas gamina maistą vietoje, likusią sumą nori paimti vėliau, nes bijo, kad bus sudaužytų indų, padarytos žalos, ir tada reikės prašyti daugiau, o vienu kartu tą daryti paprasčiau. Bet galbūt pusę sumos vis tiek reikės paduoti iškart. Tad paskolos terminas 36mėn greitiesiems kreditams jums bus pakankamas susimokėti  už likusį maistą. Nors veikiausiai šias nedideles paskolas išsimokėsite iškart po vestuvių, vos tik atplėšite dovanų vokelius…

Kai svečiai prasitars, kad atvyks su nekviestomis antromis pusėmis

 

Dar vienas ypatingas atvejis, kuomet jums gal bus reikalingi kreditai nenumatytoms išlaidoms – tai prailgėjęs svečių sąrašas. Nors kruopščiai skaičiavote, atrinkote tik svarbiausius svečius, staiga sužinosite, kad rytoj į vestuves atvyks ir nekviestos kažkieno antrosios pusės. O gal atvažiuos ir nepakviestų giminaičių, nes kažkas giminėje prasitarė ir sudarė įspūdį, kad pakviesti ir kiti. Ką tada daryti? Reikės primokėti už nakvynę, ir papildomai už maistą. O gal ir už kokias nors pramogas, kurios taip pat buvo užsakytos. Tada biudžetas netikėtai paaugs, bet ne turimas, o reikiamas. Čia ir pasitarnaus papildomi pinigai.

Kai neatsispirsite, ir užsakysite dar vienas paslaugas, kurių neplanavote

 

Paskutinę minutę greitieji kreditai telefonu staiga pasitarnaus ir tuomet, kada visgi nuspręsite užsakyti tam tikras paslaugas, kurių prieš tai manėte, kad nereikės. Gal neatsilaikysite giminių spaudimui ir visgi užakysite muzikantus. Gal nuspręsite nebevažiuoti su savo transportu ir išnuomosite baltą limuziną. Netikėtų išlaidų gali būti įvairių.

Kaip grąžinsite greituosius kreditus po vestuvių:

  • Dauguma žmonių atneš pinigų vokeliuose, iš kurių padengsite skolas;
  • Jeigu paskolą grąžinsite per dvi paras – nebus jokių palūkanų;
  • Padengsite likutį metų bėgyje, pamažu atidavinėjant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *