Pirmadienis, 22 liepos

SMS kreditas padėjo pasiruošti laidotuvėms

sms kreditasKartais sms kreditas gali pagelbėti ir sunkiausiose situacijose – patyrus netektį. Kai ištinka tokia nelaimė, pirmiausia labai skaudu emociškai, todėl dar sukti galvą dėl finansų būna išvis sunku. Tada pasitarnauja sms kreditas ar paskolos internetu. Štai močiutę neseniai palaidojusi Lina pasakoja, kad jai paskolos telefonu buvo geras ramstis, nes finansiškai tuo momentu niekas daugiau pagelbėti negalėjo.

Mirtis užklupo finansiškai nepasiruošus

Kaip pasakoja Lina, močiutė pati nežinojo, kas yra paskola telefonu, ji skolų neturėjo, bet ir turto kažkokio nebuvo. O mirčiai finansiškai nebuvo pasiruošus. Kai kurie žmonės atideda kokį tūkstantį eurų šiam reikalui. Kitiems tenka skolintis ir pagelbėja greitieji kreditai telefonu. Žinoma, geriau, kai ar kažkas iš artimųjų būna sukaupęs pinigų, ar pats senolis, ir kai nebūtina skolintis. O juk ne visi ir gali tą padaryti, pvz., sms kreditai nedirbantiems, oficialių pajamų neturintiems žmonėms neteikiama.s Visgi, buvo ar nebuvo prikaupta, tačiau mirtis pasirinko šį žmogų galbūt per anksti, ir su tuo reikėjo kažkaip dorotis.

Buvo nutarta vis tiek daryti laidotuves

Taigi, nors anūkė buvo kaip tik viską išleidusi iki paskutinio cento puikioms atostogoms, visgi teko gauti kredita ir kelti laidotuves. Močiutė nebuvo labai sociali, ji buvo taip susipykusi su savo dukra, kad dukra net ir laidotuvėse nepasirodė. Tačiau su anūke sutarė gerai. Dėl to ir teko būtent anūkei sukti galvą, kaip gauti kredita. Žinoma, paaiškėjo, kad SMS kreditai iki 18 metų neteikiami, tačiau anūkė jau turėjo dvidešimt, tad viskas gerai. O darbo stažo irgi jau buvo pora metelių, leidžiančių įrodyti, kad pinigų sumokėti paskolai turėtų užtekti. Tad sms kreditas internetu tapo tokiu dalyku, kurį galima gauti, jeigu nori visgi padaryti tą paskutinę atsisveikinimo šventę. Ir nors su dukra nesutarė, bet močiutė turėjo daug kitų giminių, taip pat draugų, buvusių bendradarbių. Vien dėl šios šiltai ją mininčios žmonių minios, anūkė su pusbroliais nutarė laidotuves surengti. Prieš tai teko pasiskaičiuoti biudžetą, kuris iš pradžių siekė tik pusantro tūkstančio eurų, o paskui išaugo ir iki kelių tūkstančių…

Pagrindinės išlaidų rūšys:

  • Laidojimo paslaugos ir reikalingi daiktai;
  • Šarvojimo paslaugos ir daiktai;
  • Gėlės, vainikai, žvakės;
  • Maistas svečiams;
  • Giedotojų samdymas.

Žmonės supratingai sunešė pinigų

Kada laidotuves organizuoja tokia jauna ir dar nepasiturinti mergina, akivaizdu, kad ne iš didžiulių sankaupų, ir kad jai galbūt tikrai pagelbėjo kokia sms paskola ar kiti skolinimosi keliai. Tad giminės ir draugai, visi atsisveikinimo ceremonijos svečiai pagal galimybes nešė ir vokelius – darė nedidelę rinkliavą, kas kiek galėjo. Tai pagelbėjo, nes jau iškart po laidotuvių mergina galėjo padengti ir grąžinti tam tikrą dalį.

Vieniems už paslaugas reikėjo sumokėti iš anksto, kitiems vėliau

Kaip patyrė anūkė, kokie sms kredito pranašumai, tai, kad visų pirma, sms siuntimas gali vykti bet kurią akimirką, kai tik nusprendžiama, kad visgi paskolos reikės. Pieš tai galbūt užpildžius reikiamus dokumentus. Aišku, kad pradžioje nebuvo žinoma, kokios sumos kreditai telefonu bus reikalingi, nes už vienas paslaugas reikėjo sumokėti anksčiau, už kitas vėliau. Bet galiausiai pavyko išsimokėti už viską, šiek tiek pasiskolinti, o netrukus ir viską grąžinti, nes supratingi svečiai labai pagelbėjo finansiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *