Pirmadienis, 26 vasario

Prabangūs vestuviniai žiedai: kokie jie?

Artėjant vestuvėms, svarbiausiu pirkiniu tampa vestuviniai žiedai. Rinkoje jų pasirinkimas labai platus, tad išsirinkti gali kiekvienas. Tačiau vyrauja ir tam tikros tendencijos. Pavyzdžiui, pastebima, kad pastaruoju metu labai populiarūs prabangūs vestuviniai žiedai. Kokie žiedai priskiriami prie tokių ir kur jų ieškoti?

Ar auksas – vienintelis pasirinkimas?

Jeigu norite, kad jūsų vestuviniai žiedai būtų išskirtiniai, reikėtų pradėti rinktis nuo jų dizaino. Lietuvoje įprasta, kad vestuviniai žiedai gaminami iš aukso. Daug metų iš mados niekur neišeina klasikiniai apvalūs vestuviniai žiedai, tačiau šiandien jaunieji ieško ir originalesnių sprendimų. Todėl šiuolaikiški žiedai vestuvėms atrodo ne kaip įprasti žiedai, o tikri juvelyriniai dirbiniai.

Norėdami papuošti išskirtiniais žiedais, pagalvokite apie originalius sprendimus. Pavyzdžiui, vestuviniams žiedams gali būti maišomos skirtingos spalvos aukso dalys. Taip pat pastaruoju metu populiarėja brangūs žiedai vestuvėms iš platinos. Tai išskirtinės išvaizdos metalas, kuris yra daug patikimesnis, patvaresnis ir, žinoma, prabangesnis nei auksas.

Kokius akmenis rinktis?

Stebint naujausias tendencijas, matyti, kad vis daugiau jaunavedžių ieško išskirtinių, originalių žiedų. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai populiarūs prabangūs vestuviniai žiedai su spalvotais metalais. Šiandien balti brangakmeniai jau yra gana įprasti, todėl norint sukurti tikrą meno kūrinį, geriau rinktis mėlynus, rožinius, geltonus brangiuosius akmenis. Tai gali būti topazas, safyras ar kitas brangus akmuo, puikiai tinkantis vestuviniams žiedams.

Kur jų ieškoti?

Jau įprasta, kad dažniausiai prabangūs vestuviniai žiedai neperkami įprastose juvelyrinėse parduotuvėse. Tokių reikėtų ieškoti ten, kur parduodami unikalūs, juvelyrų gaminami žiedai. Jeigu norite kažko išskirtinio ir manote, kad siūlomas asortimentas neatitinka Jūsų lūkesčius, žiedus visuomet galima užsakyti. Taip pat pastaruoju metu vis dažniau prabangūs žiedai vestuvėms užsakomi pas dizainerius, kurie gali sukurti tikrus meno kūrinius.

Kiek kainuos žiedai?

Vestuvinių žiedų kaina priklauso nuo daug dalykų. Žinoma, kad pirmiausia  svarbu yra tai, iš ko žiedai gaminami ir kiek jie sveria. Taip pat svarbu, kokie akmenys naudojami puošyboje. Visa tai nulemia žiedų kainą. Paprasti žiedai parduodami įprastose juvelyrinėse parduotuvėse dažniausiai yra daug lengvesni nei gaminami pagal individualius užsakymus, todėl yra ir pigesni. Tokie žiedai gali kainuoti kelis šimtu eurų. Tuo tarpu jeigu rinksitės unikalius žiedus, kuriuos kurtų dizaineris, žiedams gali tekti skirti kelis tūkstančius eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *